gazeee

Nariai
 • Content count

  24
 • Joined

 • Last visited

Everything posted by gazeee

 1. Garrett Ace 250

  This advert is COMPLETED!

  • PARDUODU
  • Naudotas

  Parduodu mažai naudota metalo detektorių Garrett Ace 250 Dvi ritės viena originalas kita Nel tornado 12x13 Pirktas prieš metus, yra ekrano apšvietimas, garso reguliatorius, ekrano apsauga, ričių apsaugos, įdėtas akumuliatorius su kuriuo atsibos vaikščioti kol nusės, svorio centras labai puikus ir nesijaučia kad pridėtas akumuliatorius, galite ir su paprastais viduriukais. Parduodu nes nepatiko tas hobis. Viskas už 280 euru. Daugiau info telefonu.

  $290.00

 2. AR TAI SPROGSTAMAS

  Sveiki. Dovanokit išmatavimu nėra, nes laukuose neturėjau metro, parašyta lyg ir nieko nemačiau ant jo, internete ieškojau kaip minos, tai nieko neradau tokio. Daug nelandžiojau prie jo nes bijau likti be galvos. Ar tai gali būti sprogstamas. Ačiu.
 3. Naktimis su MD

  Sveiki. Noriu paklausti toki paprasta klausimuką, kada vaikštos su MD? aš asmeniškai duodus tik naktimis, nes kiek suprantu su musu tokiais įstatymais tai tik naktimis begali ieškoti, neturint savo žemės ir t.t.t. Aš savo MD pasidariau apšvietimą, garso reguliatorių, pasikeičiau i rimtesne( papildoma bateria ne aaa) o i akumuliatoriu 2.8ah ir t.t.t. Ačiū.
 4. Panaši i moneta

  Tikrai tiesa O aš grybavau kelias valandas googlei ir nieko neradau. Patirties teturiu tik kelis mėnesius tai dabar kol kas be jūsų taip ir grybaučiau dienų dienas
 5. Sveiki. Padekit atpažinti kas tai buvę, kažkada. Kiek radau pas ukrainiečius panašaus, kad galėjo būti kažkoks taleris ar kaip jis ten o gal čia šiaip kokia žalvarinė šaiba. 2.jpg nuotrauka nukopijuota iš Ukrainiečiu.
 6. Naktimis su MD

  MD pagal ūkio pardavimo kainą atstoja tai tik kelis centus, lakščiau su britva, ūkininkavau, važiavau su vilkiku po vakarus. O dabar nusipirkau MD ir jaučiu, kad mane tai užkabimo. Jei tu tai supranti MD tai tik keli šimtai euru PONE.
 7. Panaši i moneta

  Sveiki. Radau antrą tokį lavonėlį, tik ant jo matosi daug daugiau. Gal daba galėtumėte padėti nustatyti kokia tai buvusi moneta ? Ačiū
 8. Naktimis su MD

  Na. Po balas tai duodus kaip velnias, bet ruošiuosiu eiti į sausesnes vietas, kad nepaskęščiau
 9. Naktimis su MD

  Tokiu, kad aš prieš 12 metų ūkininkavau ir pardaviau ūki. Ir tuo metu kovojome dėl žemių nuomų, pastatu pirkimų už pajus ir t.t.t. O jis kviesdavo mokesčius, nes pavydas yra liga o jis tikriausiai ja serga. O dabar turiu 1.5h žemės prie namu ir ta naktimis vaikščiojau, kad tas rupūžė nematytu, nes jei pamatytu, kad turiu MD, tai bučiau praneštas tuoj pat instancijom ir sekamas kur ir kada einu. Mat kažkada tikriausiai mažu žmonių rate buvau gerai visiem žinomas, kaip nemenkas ūkininkas ir dirbdavau 1000h Žinoma mano nuosavos buvo tik 10 procentu o kita dirbama pas kitus ūkininkus, kitaip tariant - chaltūrinamą.
 10. Naktimis su MD

  Šaunu turėti geru kaimynų! pas mane vienas kaimynas tai ka aš galiu pasakyti, kažkoks keistuolis, kviečia mokesčius ir t.t.t. O aš ir knisuosi po jo žemele. O KPD tai radinius atima ir dar konfiskuoja MD - atvykę pareigūnai
 11. Naktimis su MD

  Smagus radinukas, Varšuvos kunigaikštystės monetą, sveikinu. Bet kaimyno bulbų visų neiškasei nors labai ir nesupyktu. Na aš galvoju, kad reikės kada pašnekėti su nemenku ūkininku turinčiu 650h jei duos sutikimą bus tada ir diena vaikščiot ramu, bet dabar naktys ilgos ir kasinėjimo vietoje yra nemažai mažu gabaliuku, gal kokiu penkių savininkų, tai kur ten su jais visais susitarsi o radinuku taip pat. Rusijos imperijos moneta 1811 metu ir šiaip visokiu gilziu ir t.t.t. Sekmės paieškose, naktimis ir dienomis
 12. Naktimis su MD

  Na. Aš sutinku, kad pipirinių dujų ir druskos tu galėtum paleisti, tik tuo atveju jei tavo žemės plotas butų nors kokia viela aptvertas o jei ne, tada butų problemų tau daugiau negu tam ieškotojui Čia tik mano asmeninė nuomonė, ar aš klystu?
 13. Naktimis su MD

  Aš asmeniškai prožektorių užklijavęs su izoliacija ir jis man šviečia labai minimaliai, kad man pačiam reikia gerai pasižiūrėt, tad nemanau, kad už kokiu 500 metru kas mane ir pamatys. Žinoma tai nėra labai smagu bet nieko nepakeisi tokia jau pas mus įstatymai (bausti, konfiskuoti)
 14. Naktimis su MD

  Na, po kasinėjimo aš net ražieną ant kasiotos vietos užmetu arba šiaudais, kad nesimatytu, kad kasta buvo. O naktimis einu nes aplink yra gyvenviečių ir keliai kur karts nuo karto ekipažas pravažiuoja, tai aš su jais nenorėčiau aiškintis ir aiškinti jiems ko aš čia ieškau, juk dabar kabinėjasi prie tu kurie vaikšto su MD net per radiją ir ten pliurpia (pamatysit praneškit policijai) Aš suprantu, kad nieko baisaus, bet aš šitoje žemėje kur kasinėju neturiu savininko leidimo o su tuo kaimynu nekaip sueinam ir ten tose žemėse biesas žino kiek yra tu savininku. O kaip su tais brakonieriais naktimis kurie gali nudėti tai čia jau nekas, kažkaip negalvoju apie tai, nors dabar ir pagalvosiu, kad koks iš po kokio krūmo nepaleistu kokio šrato. ir po to sakys koki šerną nupyliau einam pasižiūrėti
 15. Panaši i moneta

  Čia šaibu detalesne info ir šakes nuo musu valdžios (ūkininku) Žiuri ir atskrenda kokia Graužinienė pro atlanta patikrint
 16. Panaši i moneta

  Taip, tikrai kaip sakai taip ir galėjo būti, kad Augusto III šilingas, labai panašus. Tik, gaila, kad taip pažeistas, nieko ieškosim toliau :). Sėkmės.
 17. Panaši i moneta

  Sveiki. To lavonelio dydis 16mm skersmuo, o storis 0.6mm plonėjanti į kraštus, krašto storis 0.5mm Turiu virtuvines svarstykles tai rašo jos, kad sveria nuo 1g. bet to lavonelio svorio nerodo matomai kaip kolega rašė, kad greičiausiai po kokio gaisro todėl galėjo taip suplonėti, ant jos kažkas lyg ir matosi, kad buvo rašyta bet įžiūrėti neina. Ačiū jums už pagalba. Geru jums paieškų ir radinių.
 18. Vokiečiu

  Sveiki. Vokietijos peningai buvo su raidemis A,B,H,E ir t.t.t Ka reiškia šios raides? Ir buvo maždaug gaminami nuo 1873 iki 1916. Radau tokia tai ir domiuosi. Ačiū.
 19. Konkreti nesamonė, peršovė kojas ar panašiai! Gerai butu, kad galėtum šaudyti kaip ir kada panorėjas , pirmas reikalas toks, kad teritorija buna aptverta nors ir bet kokia viela ir .t.t.t Ir taip šaudyti negalima jeigu žmogus pakluso tavo nurodymams ir tu tai klausei, nebegai ir t.t.t O jei šaudo tada reikia už tokius dalykus atsišaudyti Aš jo tos žemės nepavogsiu. Aš toki pasodinčiau koki 10 metu kalejimo ir be jokiu problemu ir dar man atlygintu moraline žala ir visas gydymo išlaidas. Nei šuvio i viršu nei ka,CYRKAI reikes su detektorium ir dar ginkla isigyti , kad atsišaudyt.
 20. Padekit

  Kas čia per daiktas, čia kokios sagos viršus ar nuo kokio vyno butelio kamštelio viršus, iš vidines puses lyg ir buvo klijuota, detektorius rodo kad moneta o gerai nuplovus lyg ir akmeninis viršus o detektoriai akmenų nerodo svoris 3 gramai. Gerų radinių.