Povilas2005

Nariai
 • Content count

  50
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  20

Povilas2005 last won the day on October 17

Povilas2005 had the most liked content!

Community Reputation

80 Excellent

About Povilas2005

 • Rank
  Žalias
 1. 2019 m. sagos

  Sveiki, radau tokią sagą. Čia kaip suprantu saga 3 pulko portugalų legiono Napoleono armijos. Gal žinot ar retai tokios pasitaiko, gal tik karininkai tokias segėjo nes sidabrinė? Kaip suprantu dviejų dalių jos būdavo.
 2. Iškastų šovinių panaudojimas

  Nebent tai giminių garažas :). Manau kad surado sąsajų, nes kitaip tikrai butu teisiškai silpnai. Nesuprantu kaip galima laikyti sprogmenis namie, kam to reikia. Randi iškvieti tarnybas dar pagirs. Ne pirmas kartais spaudoje kai skaitai kaip md naudotojai turi nemalonumų tik dėl to kad namie randa arsenalą o ne dėl monetų ir panašiai. Gaila.
 3. 2019 metų monetos.

  Ar antpirščiai ir medalikėliai tai 1 pasaulinio kareivių atributas? Nes pasitaiko prie prie šrapnelio ir tūtelių
 4. 2019 metų monetos.

  Taip
 5. 2019 metų monetos.

  jei sidabrine tik į citriną plius soda ir pirštukais trinti
 6. 2019 metų radiniai

  Galvojau šviną perlydyt ir dugninei svorį ar galvakablį jūrinį pasigamint gilzių jau neberenku.
 7. 2019 metų radiniai

  Tikiuosi kad nepraeis , pas mane dirbama žemė tai kai išaria daugiau randi. Bet šiaip tai labai nuo daug priklauso. Tarkim nuo drėgmės kai šlapia geriau ima. Einant ta pačia vieta gali ignoruot signalą nes bus silpnas kitą kartą galbūt eisi su deep funkcija lėtai. Galbūt neužkabinsi mojuodamas. Mano atveju plotas apie 3 ha, tai visko nesurasi. Jei išarta ir lygi dirva tai patogiau pravest palei paviršių, jei vagos tai sunkiau nes kalneliai, bet PRIVALUMAS nes tuomet sistemiškai praeini didelį plotą, paimi 2 vagas ir eina į kitą lauko galą. Aš visada gps žymiu vietą kur radau, darau žemėlapį į kurį žiūrėdamas gali matyti tendencijas kurioje linijoje išarta ir išbarstyta kokiame plote. Visada stengiuosi surinkti smulkias šiukšles metalines kad kitam kartui netrukdytų, renku net šrapnelio šaratus tuos bus visas sviedinys :), mačiau net superku juos užsienyje
 8. 2019 metų radiniai

  Kas lemta tą surasi niekada negali žinoti, nesvarbu kad žėmėlapiai nieko įdomaus nerodo, savo dirvoje vaikštau 2 sezonus ir sugeba nustebinti dar. Nuo Žygimanto, Jekaterinos ir Napaleono, sidabriniai šilingai, sagos. LDK, Prūsija, Prancūzija, Carinė Rusija, Nacistinė Vokietija, Smetonos Lietuva, Tarybų Lietuva, Lietuva. Ir tikrai nebūtina brautis į ten kur negalima, kai savo kieme, darže gali rasti.
 9. 2019 metų monetos.

  5 zlotai, smagu rast sidabrinę
 10. 2019 metų radiniai

  Priklausė "La Garde Impériale" arba "The Imperial Guard" nežinau lietuviško vertimo tikslaus.
 11. 2019 metų radiniai

  Napaleono saga
 12. 2019 metų radiniai

  Galėjo būti kažkas panašaus tokio
 13. 2019 metų radiniai

  Esu radęs smulkesnių nei boratinka neįskaitomų
 14. 2019 metų radiniai

  Sagutė 33 Napaleono kita neaiški.