Gerardas

Nariai
 • Parašė

  20
 • Užsiregistravo

 • Paskutinį kartą lankėsi

Karmos taškai

0 Neutral

1 sekėjas

Apie Gerardas

Profile Information

 • Miestas
  Klaipėda

Paskutiniai lankytojai

249 profilio peržiūros
 1. Radinių krepšelis

  O kiek šiame krepšelyje yra skyrių? Du kaip visuose tradiciniuose? Gal dar galėtumėte duoti man informacijos išmatavimais, kad būtų lengviau įsivaizduoti. Ir galiausiai, kiek jis kainuoja?
 2. Sveiki, gal kas žino daugiau parduotuvių lietuviškų be Tesoros, kur parduoda radinių krepšelius, niekur nerandu. Nesakau, kad blogas tas garrett krepšelis, tiesiog noriu daugiau variantų pamatyti prieš perkant. Pirkti iš kitų valstybių nelabai norėtųsi, nes atgabenimas brangus, nebent gretima.
 3. XP detektoriai

  Skylės tenai nesimato, tik nešvarumai kraštuose kaip ir kietuose mygtukuose. Pačių mygtukų nepažeidžiau, tik nedidelę dalį gumos ar silikato ištraukiau.
 4. XP detektoriai

  Tada problemos kaip ir nekelia? Arba manot reikėtu silikonu patepti kraštus?
 5. XP detektoriai

  Žinau, kad durnelis esu, kad kišu ten pirštus, bet ar ta guma kur aplink mygtuką svarbi? Apsaugo nuo drėgmės? Klausiu, nes dali netyčia išėmiau bandydamas įstrigusio smėlio atsikratyti.
 6. XP detektoriai

  O ar privaloma po kiekvieno metalo ieškojimo nuimti XP Deus ritės apsauga ir ja išplauti, taip pat ir ritę, nes dalis žemės ar smėlio vis tiek patenka.
 7. Tada teleskopinis kastuvas kaip ir atkrenta, o kokia jūsų nuomonė, geriau naudoti trumpo koto kastuvą ar ilgo koto? Koki jūs naudojate?
 8. Atrodo gana geri jūsų turimi kastuvai kaip ir sakot, bet gal žinot kokiu nors teleskopinių kastuvu? Tokį turint būtų patogu nešiotis ir kasti.
 9. O kokio dydžio to pagalio skersmuo? Gal lūžta, nes labai mažas, neatlaiko slėgimo.
 10. Hm, tikriausiai tą ir padarysiu, nes tie kastuvai ir taip gana pigus, neprarasčiau daug eurų. O koki jūs naudojate?
 11. Sveiki, norėjau gauti patarimą, koki kastuvą patogiausia turėti, ar maždaug 50cm ilgio kareiviška, ar ilgesni negu 1m ilgio.
 12. XP detektoriai

  Ar pirkti XP Deus kaip pirmą metalo detektorių gera idėja? Ar nepatartina.
 13. Paskaitinėsiu, ačiū už pagalbą. Dar mačiau, kad naudojate XP Deus MD ir norėjau paklausti ar jis reikalauja praeitos patirties su metalo detektoriais ir daug laiko suprasti kaip viskas veikia, kur randasi funkcijos.
 14. Tai iš dalies viską ką randi reikia atiduoti, nes tie daiktai kurie turi mažiau negu 50 metų manęs nedomina, o tuos pinigus smagu gauti, bet ne taip smagu kaip turėti tuos radinius kaip trofėjais.