Gerardas

Nariai
 • Parašė

  12
 • Užsiregistravo

 • Paskutinį kartą lankėsi

Karmos taškai

0 Neutral

1 sekėjas

Apie Gerardas

Profile Information

 • Miestas
  Klaipėda

Paskutiniai lankytojai

110 profilio peržiūros
 1. Tada teleskopinis kastuvas kaip ir atkrenta, o kokia jūsų nuomonė, geriau naudoti trumpo koto kastuvą ar ilgo koto? Koki jūs naudojate?
 2. Atrodo gana geri jūsų turimi kastuvai kaip ir sakot, bet gal žinot kokiu nors teleskopinių kastuvu? Tokį turint būtų patogu nešiotis ir kasti.
 3. O kokio dydžio to pagalio skersmuo? Gal lūžta, nes labai mažas, neatlaiko slėgimo.
 4. Hm, tikriausiai tą ir padarysiu, nes tie kastuvai ir taip gana pigus, neprarasčiau daug eurų. O koki jūs naudojate?
 5. Sveiki, norėjau gauti patarimą, koki kastuvą patogiausia turėti, ar maždaug 50cm ilgio kareiviška, ar ilgesni negu 1m ilgio.
 6. XP detektoriai

  Ar pirkti XP Deus kaip pirmą metalo detektorių gera idėja? Ar nepatartina.
 7. Paskaitinėsiu, ačiū už pagalbą. Dar mačiau, kad naudojate XP Deus MD ir norėjau paklausti ar jis reikalauja praeitos patirties su metalo detektoriais ir daug laiko suprasti kaip viskas veikia, kur randasi funkcijos.
 8. Tai iš dalies viską ką randi reikia atiduoti, nes tie daiktai kurie turi mažiau negu 50 metų manęs nedomina, o tuos pinigus smagu gauti, bet ne taip smagu kaip turėti tuos radinius kaip trofėjais.
 9. Bet kokiu momentu reikia radinį pristatyti kultūros paveldo departamentui?
 10. Aš vis po internetą vaikštau ir niekaip nesurandu svetainės kurioje išaiškinamos visos taisyklės kurių reikia laikytis dirbant su metalo detektoriumi. Gal kuris nors galėtu man jas išvardinti ar parodyti puslapi kuriame visos jos yra užrašytos?