Gerardas

Nariai
 • Content count

  30
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutral

1 Follower

About Gerardas

Profile Information

Recent Profile Visitors

962 profile views
 1. Padėkite identifikuoti monetą

  Viskas gerai su ja, neklystat. https://en.numista.com/catalogue/pieces42544.html
 2. Atrodo kaip lenkiška prūsiška moneta kažkokia, vienoje pusėje lenkiškas erelis, o kitoje pusėje galima spėti prūsiškas erelis
 3. Kokia čia saga?

  Gal galėtu kas nors duoti man informacijos apie šią sagą?
 4. Saga ir dar kai kas

  Dėkui visiems už pagalbą .
 5. Saga ir dar kai kas

  O tiksliau gal žinot? Kokio laikotarpio, gal kokiam pulkui priklausė.
 6. Saga ir dar kai kas

  Abejoju, kad ką nors duos ta kita pusė, bet štai.
 7. Saga ir dar kai kas

 8. Radau gana geros būklės ta daikčiuką, bet taip pat radau labai panašu blogos. Gal žino kas nors detaliau kam galėjo būti naudojamas? Taip pat ir kam ta saga priklausė.
 9. Radinių krepšelis

  O kiek šiame krepšelyje yra skyrių? Du kaip visuose tradiciniuose? Gal dar galėtumėte duoti man informacijos išmatavimais, kad būtų lengviau įsivaizduoti. Ir galiausiai, kiek jis kainuoja?
 10. Sveiki, gal kas žino daugiau parduotuvių lietuviškų be Tesoros, kur parduoda radinių krepšelius, niekur nerandu. Nesakau, kad blogas tas garrett krepšelis, tiesiog noriu daugiau variantų pamatyti prieš perkant. Pirkti iš kitų valstybių nelabai norėtųsi, nes atgabenimas brangus, nebent gretima.
 11. XP detektoriai

  Skylės tenai nesimato, tik nešvarumai kraštuose kaip ir kietuose mygtukuose. Pačių mygtukų nepažeidžiau, tik nedidelę dalį gumos ar silikato ištraukiau.
 12. XP detektoriai

  Tada problemos kaip ir nekelia? Arba manot reikėtu silikonu patepti kraštus?
 13. XP detektoriai

  Žinau, kad durnelis esu, kad kišu ten pirštus, bet ar ta guma kur aplink mygtuką svarbi? Apsaugo nuo drėgmės? Klausiu, nes dali netyčia išėmiau bandydamas įstrigusio smėlio atsikratyti.
 14. XP detektoriai

  O ar privaloma po kiekvieno metalo ieškojimo nuimti XP Deus ritės apsauga ir ja išplauti, taip pat ir ritę, nes dalis žemės ar smėlio vis tiek patenka.