Upelis

Nariai
 • Content count

  20
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

1 Neutral

About Upelis

Recent Profile Visitors

705 profile views
 1. Kokios čia monetos ?

  Ačiū
 2. Kokios čia monetos ?

  Sveiki, galbūt kas nors žinos šių monetų kilmę ir metus ?
 3. Kaip neužsitraukti nemalonės radus daiktą ?

  Man nepatiko jo piaras ir viskas, nėra jokių pykčių. Kaip suprantu, niekas nenori čia viešos ir atviros diskusijos tokia tema ar neišsisukinėjant konstruktyviai atsakyti į klausimus. Todėl rakinu temą.
 4. Kaip neužsitraukti nemalonės radus daiktą ?

  Jeigu jūs į tokius klausimus žiūrite kaip į provokaciją, čia jau jūsų problema. Aš tuo neužsiimu. Tik bėdos gali prisišaukti su tokiais protingumo kriterijais.
 5. Kaip neužsitraukti nemalonės radus daiktą ?

  Ir ką šis įstatymas sako ? kad mane gali uždaryti nes aš rausdamas bulves radau smetonišką monetą ? A: Ką daryti radus senesnę monetą negu 50 metų ?B: Ką daryti radus neaiškų daiktą ? (nors tikslai nėra savanaudiški iš esmės).
 6. Kaip neužsitraukti nemalonės radus daiktą ?

  Tikrai nepapuola. Yra kapinės netoli, žinau net dvi, kurios nėra įtrauktos šitame žemėlapyje. Bet niekada net mintis nebuvo šovus bimbinėti aplink piliakalnius ar kitus svarbius istorinius objektus. Tai tas galioja bet kokiam daiktui, jeigu tai moneta, saga ar pan ? privalau susisiekti ?
 7. Pradėsiu nuo to, jog turiu du kaimus ir viename reguleriai lankausi. Turiu metalo detektorių pažaisti senelių lankose ir pievose. Pamiškėje yra buvę apkasai, senos sodybos kur likę tik pamatai....sudegusios ar pan. Teko rasti visokių sagų, žiedų, sagių, auskarų ir t.t. Netoli randasi keli prūdai tai ketinu pažvejoti ir su magnetu. Neesu kolekcionierius, neperku, neparduodu ir nesidomiu aukcionais. Ieškojimas man tiesiog smagus laiko praleidimas, traukia ta nežinomybė matyt ir vienišos vietovės su savotiška "paslaptimi". Skaičiau įtatymus, kad jeigu randi senesnį daiktą negu 50 metų privalai priduoti į KPD ( Lietuvos kultūros departamentas) per 7 dienas. Su tuo viskas kaip ir aišku, tačiau jeigu aš radau daiktų, kurių negaliu indentifikuoti ar jie apskritai istoriniai ar šiaip metalo gabalai, ką man daryti jog neužsitraukti nemalonės ? Aš net bijau dabar postinti nuotraukas ką radau, nes kažkas ims mane ir paskųs, ale esu koks nors plėšikas. Nemalonumų noriu mažiausiai, tačiau tuo pačiu knieti sužinoti ir ką turiu. Tai gi mano klausimai : A: Ką daryti radus senesnę monetą negu 50 metų ? B: Ką daryti radus neaiškų daiktą ? (nors tikslai nėra savanaudiški iš esmės). Prašau patarkite ir patirties, kas galite.
 8. Padėkite identifikuoti

  Kiek apytiksliai tos trys monetos vertos ?
 9. Padėkite identifikuoti

  Oho , nustebinote . Taip greitai iš aiškiai , dėkoju labai ! o dėl antros monetos , kaip manote kelintų metų gali būti tas Prūsijos šilingas ?
 10. Sveiki , nesuprantu kokios čia monetos , gal galite padėti ? Iš viso trys . Jas nufotografavau iš abiejų pusių . Antra moneta Trečia moneta