Upelis

Nariai
 • Parašė

  20
 • Užsiregistravo

 • Paskutinį kartą lankėsi

Karmos taškai

1 Neutral

Apie Upelis

Paskutiniai lankytojai

331 profilio peržiūros
 1. Kokios čia monetos ?

  Ačiū
 2. Sveiki, galbūt kas nors žinos šių monetų kilmę ir metus ?
 3. Man nepatiko jo piaras ir viskas, nėra jokių pykčių. Kaip suprantu, niekas nenori čia viešos ir atviros diskusijos tokia tema ar neišsisukinėjant konstruktyviai atsakyti į klausimus. Todėl rakinu temą.
 4. Jeigu jūs į tokius klausimus žiūrite kaip į provokaciją, čia jau jūsų problema. Aš tuo neužsiimu. Tik bėdos gali prisišaukti su tokiais protingumo kriterijais.
 5. Ir ką šis įstatymas sako ? kad mane gali uždaryti nes aš rausdamas bulves radau smetonišką monetą ? A: Ką daryti radus senesnę monetą negu 50 metų ?B: Ką daryti radus neaiškų daiktą ? (nors tikslai nėra savanaudiški iš esmės).
 6. Tikrai nepapuola. Yra kapinės netoli, žinau net dvi, kurios nėra įtrauktos šitame žemėlapyje. Bet niekada net mintis nebuvo šovus bimbinėti aplink piliakalnius ar kitus svarbius istorinius objektus. Tai tas galioja bet kokiam daiktui, jeigu tai moneta, saga ar pan ? privalau susisiekti ?
 7. Pradėsiu nuo to, jog turiu du kaimus ir viename reguleriai lankausi. Turiu metalo detektorių pažaisti senelių lankose ir pievose. Pamiškėje yra buvę apkasai, senos sodybos kur likę tik pamatai....sudegusios ar pan. Teko rasti visokių sagų, žiedų, sagių, auskarų ir t.t. Netoli randasi keli prūdai tai ketinu pažvejoti ir su magnetu. Neesu kolekcionierius, neperku, neparduodu ir nesidomiu aukcionais. Ieškojimas man tiesiog smagus laiko praleidimas, traukia ta nežinomybė matyt ir vienišos vietovės su savotiška "paslaptimi". Skaičiau įtatymus, kad jeigu randi senesnį daiktą negu 50 metų privalai priduoti į KPD ( Lietuvos kultūros departamentas) per 7 dienas. Su tuo viskas kaip ir aišku, tačiau jeigu aš radau daiktų, kurių negaliu indentifikuoti ar jie apskritai istoriniai ar šiaip metalo gabalai, ką man daryti jog neužsitraukti nemalonės ? Aš net bijau dabar postinti nuotraukas ką radau, nes kažkas ims mane ir paskųs, ale esu koks nors plėšikas. Nemalonumų noriu mažiausiai, tačiau tuo pačiu knieti sužinoti ir ką turiu. Tai gi mano klausimai : A: Ką daryti radus senesnę monetą negu 50 metų ? B: Ką daryti radus neaiškų daiktą ? (nors tikslai nėra savanaudiški iš esmės). Prašau patarkite ir patirties, kas galite.
 8. Padėkite identifikuoti

  Kiek apytiksliai tos trys monetos vertos ?
 9. Padėkite identifikuoti

  Oho , nustebinote . Taip greitai iš aiškiai , dėkoju labai ! o dėl antros monetos , kaip manote kelintų metų gali būti tas Prūsijos šilingas ?
 10. Sveiki , nesuprantu kokios čia monetos , gal galite padėti ? Iš viso trys . Jas nufotografavau iš abiejų pusių . Antra moneta Trečia moneta