XP detektoriai
9 9

1,375 posts in this topic

Recommended Posts

Metalo detektoriai

Jūros vanduo stipriai mineralizuotas (druska), jo bijo daugelis detektorių, iš esmės visai nebijo tik PI tipo (impulsiniai), bet jie ir metalų neskiria, iš VLF detektorių mineralizacijai mažiau jautrūs žemo dažnio MD (tarkim tas pats XP Gmaxx II (4.6kHz).

Aš pats su Goldmaxx po pliažą vaikščiojau - problemų nebuvo, prie vandens nebandžiau. Dregnas juros smelis - problema detektoriams

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Naujiena del XP serviso ir garantijos: nuo šiol XP detektorių garantiniai gedimai bus šalinami iškart vos tik atvežus pas mus, per 10 minučių bus nustatytas gedimas ir pakeistos neveikiančios detalės. Taip pat bus taisomi ir negarantiniai gedimai (sulaužymai, užpylimas vandeniu ir t.t...)- praktiškai visos pagrindinės detalės yra pas mus (nuo pagrindinių plokščių iki rėmo detalių, varžtų, gumų ir t.t...), todėl gedimai bus pašalinti nedelsiant, taupant Jūsų brangų paieškų laiką. Primenu, kad nauji detektoriai turi 2 metų garantiją, ritės taip pat turi 2 metų garantiją

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Gal kas naudoja XP ADX100 detektoriu, noreciau isgirsti atsilepimus

 

Aciu

Share this post


Link to post
Share on other sites

naudoju XP ADX 250. Gan neblogas aparatas,jis man pirmas todel manau kad neapsirikau pirkdamas. Paprastas naudoti,radiniai nuo smulkiausiu iki stambiausiu...

Share this post


Link to post
Share on other sites

XP Goldmaxx recovery speed testas (kaip greitai atsistato po geležies):

 

 

Lečiau mojuojant rite rezultatas būtų dar geresnis

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jai Iron Thresold naudoti ne Auto rezime o arciau mazesniu reiksmiu, tada tokio parametro aplamai neegzistuoja kaip atsistatymo laikas, moneta girdetusi padeta ant vinies ar po vinim.

 

Teisybes delei apie pinpointingo problemas. :D

http://www.youtube.com/watch?v=kJ8VkdtqnKo

 

Ce gal ne kiek XP problema o DD riciu bet vistik jai jau patingejai tikslei nustatyt gilesnio objekto vieta ir pirma karta ibedei kastuva 5cm sone objekto teks israusti puse apkaso ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Na Gintas as suprantu tuos tavo ketegoriskus pasisakymus bet katik pats sau papriestaravai - o problema isliko, gal geriau nieko nesakyt jai jau ner ka pasakyt?

 

O is technines puses - klausimas Irfui ne Gintui, DD rites metalo detektoriuose su pinpoint rezimu kokiu principu dirba judant objektui isilgai riciu staciu apviju?. Vistik logiskai "mislijant" tada turetu buti kazkokia skersine rite isijungianti butent siam rezimui?

Share this post


Link to post
Share on other sites

PP yra detektoriaus perjungimas į statinį (nejudamą) režimą, tai reiškia, kad išjungiama diskriminacija (metalu pažinimas) ir galima lėtai surasti kur yra stipriausias signalas, kada jis sustiprėja labiausiai - objektas ties ritės centru, pasisukame 90 laipsnių kampu, atliekame tokią pat procedūrą, abiems atvejais reikia įsiminti menamą liniją nuo jūsų vertikaliai ritės centrui, po šių dviejų operacijų sisikirtę menamos linijos ir parodo objekto buvimo vietą, pabandžiau pavaizduoti grafiškai:

 

Posted Image

 

DD rites metalo detektoriuose su pinpoint rezimu kokiu principu dirba judant objektui isilgai riciu staciu apviju?. Vistik logiskai "mislijant" tada turetu buti kazkokia skersine rite isijungianti butent siam rezimui?

Nelabai supratau klausimo, bet MD ritė turi 2 apvijas ,kurios suvyniotos tarsi dvi didžiosios D raidės, tik viena yra atvirkščia, tiek stadartinimae (dinaminiame daugeliu atvejų), tiek statiniame režime - PP naudojamos tos pačios ritės, kartais ritėse būna kompensacinės ritės, tačiau šiuo atveju tai nesvarbu. Kadangi viduryje yra ir siūstuvo ir imtuvo ritės vienoje linijoje, tai ir negalima tiksliai lokalizuoti centro - gauname tik liniją, nes signalas yra vienodai geras tiek ties ritės "nosimi", tiek "galu. Jei ritė yra labai arti ieškomo objekto, gali būti, kad girdėsite ir dar 2 signalus - ties ritės išoriniais kraštais, todėl reikia šiek tiek pakelti ritę, kad girdėti tik centrinę liniją.

 

XP neturi PP - asmeniškai aš jos nepasigendu, nes dirba greitai ir jo darbas labai panašus į kitų MD statinę būseną.

 

Dėl recovery speed - jei dirbsite visų metalų režimu arba statiniu režimu recovery speed bus labai gerai, kada naudojami filtrai metalų ignoravimui ir atpažinimui, tada ir atsiranda problemos. Recovery speed labai priklauso nuo detektoriaus darbinio dažnio - aukštadažniai MD turi geresnį recovery speed.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Na man iskyla vistik problema: kaip rasti objekta pasukant rite 90 laipsniu kampu tai viskas aisku, vakar darem bandymus, randam Y koordinate, virsuje ir apacioje toliau nuo centro bakstelnam kastuvu ieskom Y, irgi bakstelnam abiejose pusese, kasam, matom kur buvo rastas centras - daleiskim 5 sovietines kapeikos guli 25cm gylyje, realiai labai daznai jos randasi net iki 5-7 ar netgi 10cm i kazuri sona nuo nustatyto detektoriumi centro. Ir paaiskejo kad nustacius centra daznai objektas atsiranda sone.

Maniau kad visiskai rankos kreivos, pradejau ieskoti info internete, uzsiregistravau i viena rimtesniu UK forumu, ir radau paaiskinima - jai plokscias objektas guli ne plokstuma ir ne briauna o kazkokiu tai kampu i virsu jo pinpointingas su DD tipo rite visada buna netikslus. Kuo objektas giliau tuo paklaida didesne.

Siandien visa pusdieni bandem nauja pinpointingo taktika.

Paveiksliukas pasiskolintas is UK forumo taigi idesiu linka i foruma cia gal autorius labai nesupyks.

Posted Image

Paimtas is http://rogers-relics-uk.com

Manau visiem si technika zinoma bet man kaip ciainikui buvo nezinoma, kada judini rite i sonus per objekta ir trauki i save, kasi toje vietoje kur nutruksta signalas.

Siandieninis testas pasiteisino, bent jau man pavyko pasiekti geresniu rezultatu negu X'inant virs objekto kuris yra giliau.

Tiesiog keista jog susiduriau su tokia problema, kuri niekam is cia esnaciu neiskilo nors uzsienio forume net keliolika zmoniu sako apie kreiva pinpointinga DD tipo ritemis giliau esanaciu smulkiu objektu, ir forumo autorius tai patvritina ir paaiskina kodel.

Tik gal klausima ne taip uzdaviau nes pats nelabai isivaizdavau kame gali buti problema, tiesiog daznokai objektas atidurdavo po kastuvu o ne virs, o kada duobe gilesne ir "pramazini" tenka arba rausti i sonus arba melstis su pinpointeriu ant duobes krasto, as pasirenku prima varijanta ;) .

 

O Gintui - ar as kur minejau kad XP turi pinpoint? - kazka tamsta susapnavote.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jei objektas guli šonu arba yra sudėtingos formos - tiek DD, tiek mono ritės gali rodyti centrą netiksliai, toks jau gyvenimas. Kaip supratau iš paveiksliuko, čia naudojamas kitas pinpointinimo būdas - ritė stumiama tol į preikį, kol signalas pradingsta , taigi ties ritės galu ir bus radinys

Share this post


Link to post
Share on other sites

Taip, ir kaikuriais atvejais stumiant ar traukiant rite (skonio reikalas) kada objektas arteja prie galo ja rekia traukti ne tiesiai o siek tek i sona butent pries nutrukstant signalui (jauciasi kad centras buvo sone bet pries gala issilygina), ir tokiu budu randamas neiskreiptas objekto gal ne kiek centras kiek ta vieta kada jis baigiasi.

Vieno pusdienio testai pasiteisino, bandysim toliau tobulint sita technika nes tikrai tekdavo iskasti nemazai didesniu duobiu negu to reikia. Butnet XP detektoriams rekomenduojama rite taukti i save nes priekine situ riciu dalis yra kurkas jautresne negu galine (XP rites ne taisyklingos D formos o arciau laikiklio - labiau nukirstais kamapais ir ten didesne "akla" zona).

 

Seip ce ne reklama bet uzsienyje tie kas naudojasi XP keleta metu visi iki vieno aiskina kad vis dar mokosi.

Lietuvoje situo atzvilgiu informacijos galima sakyti nera visiskai o ir niekas patirtimi nesidalina, UK forumuose suzinojau dar tiek pat per pusdieni - kiek perziurejes Norfolk Wolf'o XP explained DVD 5 kartus, taigi jai su anglu kalba nors kiek draugaujate rekomenduoju pasiskaityti - labai daug naudingu TIP'su palengvinanciu gyvenima. Tas forumas kur imeciau linka panasaus veikejo kaip Norfolk Wolf'as irgi XP vartotojo Roger'io forumas, uztruks iki pusdienio kol moderatoriai patvirtins registracija bet ten daug info ne tik apie XP.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dėkui už nuorodą! XP valdymas nėra sudėtingas, darbas, kaip ir visiems brangesniems MD, yra sudėtingesnis, žiūrint ką norite pasiekti, o tobulumui ribų nėra :)

 

Jei kam reikia - pas mane yra DVD XPlained

Share this post


Link to post
Share on other sites

Gerai, kolegos, baigiam - nukrypot nuo temos, visi asmeniniai susirašinėjimai - į PM

Share this post


Link to post
Share on other sites

Atsakymas gali buti labai skirtingas: pagal gyli - ADX100 gilesnis, stambesnius daiktus rodo giliau. Eliminavus gelezi - gylis sumazeja nedaug, ACE250 sumazeja gana stipriai. Rite DD 9", taigi didele ir skenuoja visu plotu - maziau sansu ka nors praleisti, jam galima uzkabinti DD rites 11", 5" x 10", 15" x 18" ir mono rite, taigi arsenalas nemazas, elektronikos bloka galima pasikabinti ant dirzo, kuris jau yra komplekte, kaip ir el. bloko apsauga ir rites apsauga. Galima isigyti akumuliatorius ir jam skirta krovikli (patogu ir taupoma, kad dirba daug - nereikia isimti lauk akumuliatoriu), remas suverziamas ir nekliba, valdyti labai paprastas, galima ideti prieda - siustuva, tada galima dirbti su belaidemis XP ausinemis, ilga garantija ritems - 2 metai (kaip ir aparatui), platus servisas.

 

Ace privalumai: turi ekrana, kuriame dalinai matosi bent kurioje laidumo dalyje yra objektas (tarkim lita nuo 5 centu tikrai atskirsit), galima ismesti tarkim kamscius (be abejo ismesit ir dali monetu, bet kas labai nenori kamsciu - tai tenka aukoti), maza mono rite - papludimyje papuosalus renka puikiai, galima uzdeti didesne rite - siek tiek prideda gylio. Maitinamas tik 4 elementais (ADX100 - 8), turi pinpoint. Pigesnis. Labai placiai zinomas, taigi bet kas gali patarti.

 

Kaip matote vienas turi vienokiu, kitas kitokiu privalumu ir trukumu, rinktis jums - reikia ziureti kur prioritetai. Sakyti sitas geresnis, o tas blogesnis negalima.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Buvo žmogui iškilęs klausimas dėl XP ausinių radio poveikio aplinkai, tai įdedu atitikties sertifikatą, kad nebekiltų klausimų. Šiaip ar taip aparatai prancūziški ir atitinka EU direktyvas ;)

 

Posted Image

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
9 9