XP detektoriai
9 9

1,375 posts in this topic

Recommended Posts

Labas Tadai :) Versijoje 3.2 tiokio bugo nepastebejau,pas mane 9" ir 11" ir be jokiu problemu. Kas tas rezimas privat? Jei apie pino garsa per ausines arba pulta,tai ijungi pina,nustatai 7 programa,isjungi. Pulto nustatymuose pasirenki pinpointeris-ieskoti,ijungi pina ir laikai apie 8 sekundes. Kai suranda ir prisirisa,ant pulto ismeta pino numeri.Viskas. Jei tu apie kita,tai pakartok,nes nlb supratau klausima ;)

Aš įsivaizdavau, kad kai suporuoji piną su deusu, kitus kartus jis automatiškai įjungus susiporuoja kaip ir ausinės, tai taip išeina atvažiavus ant lauko kiekvieną kartą jį reikia per pultą įsijungti ?. Privat rėžimas, kai jis dirba privačiai pats sau, o ne per ausines ar bloką. Ta prasme, jeigu mes būsim ant lauko ir tu man paskolinsi piną, tu jį per bloką turėsi atjungti nuo savo deuso, kad aš juo galėčiau naudotis ?

Metalo detektoriai

Dar Sauliau  :D  padariau bandymą norėdamas pakartoti buga. Prie pulto priskyriau mažą ritę, prie ausinių didelę. Bugo pakartoti nepavyko, bet pasirodė dar geresnis bugas  :blink:  per ausines girdisi abi ritės, braukant vestuvinį žiedą prie ritės kur su ausinėmis suporuota girdisi kaip ir turi girdėtis spalvotas signalas, o pravedant žiedą prie ritės kur prie bloko priskirta girdisi juodu signalu  :blink:  bet girdisi, girdisi abi ritės.   :D  disc 0 polifonija 

Dėl pino: priskirti reikia vieną kartą ir pultas jį prisiriša kaip ritę su savo SN. Toliau veikia šitaip: kada pinas išjungtas, DEUS veikia, kaip iki šiol, bet vos tik pinas įjungiamas, DEUS ritė atsijungia ir per pultą/ ausines girdisi tik pinas, taip pat ant meniu išlenda pino meniu. Vos tik pinas išjungiamas, DEUS vėl dirba su rite. Jei atsineši svetimą piną prie kito DEUS, jo neturėtų girdėti, tik po tavo eksperimentų nerašau "nesigirdės" :D

Dėl pino: priskirti reikia vieną kartą ir pultas jį prisiriša kaip ritę su savo SN. Toliau veikia šitaip: kada pinas išjungtas, DEUS veikia, kaip iki šiol, bet vos tik pinas įjungiamas, DEUS ritė atsijungia ir per pultą/ ausines girdisi tik pinas, taip pat ant meniu išlenda pino meniu. Vos tik pinas išjungiamas, DEUS vėl dirba su rite. Jei atsineši svetimą piną prie kito DEUS, jo neturėtų girdėti, tik po tavo eksperimentų nerašau "nesigirdės" :D

Kodėl manęs niekas nesupranta  :17:  Ar pririštą piną galima duoti šalia esančiam kolegai, kad jam melstis nereiktų beieškant signalo, o pačiam aplink jį vaikščioti  ir tikrini ar nėra daugiau signalų ? Ar pririšta piną galima perjungti į savo privatų rėžimą, ar negalima. Nu kas čia neaiškaus ?

Eksperimentai eksperimentais, galėtumėte atkartoti tai. Ir jeigu tai yra taisyklė, nu...........nu gal aš nieko daugiau nesakysiu  :lol:

Na atsakymas kaip ir buvo jau - Pinas pririšamas prie vieno pulto, jei kolega norės svetimo pino, bus 2 opcijos: arba jis prisiriša piną pas save (turbūt tada tikrąjam savininkui reikės jį išmesti iš sąrašo, nes negalės dirbti - girdės skolintą piną, antra opcija - pinui paspaudziamas ijungimo mygtukas, palaikomas, kol persijungia i programu pasirinkima, parenkama programa, tarkim 3 ir kolega gali dirbti, kaip su eiliniu pinu, tik jis, matyt, gana galingas ir DEUS triukšmauja gana smagiai. Tada nei tikrasis savininkas, nei kolega per pulta pino nematys. Tai privat rezimas bus 6 programos, o 7 programa - prisiris prie savininko DEUS ir pulte aktyvuosis tik pina ijungus ir deaktyvuosis, isjungus.

Edited by irfas

Na atsakymas kaip ir buvo jau - Pinas pririšamas prie vieno pulto, jei kolega norės svetimo pino, bus 2 opcijos: arba jis prisiriša piną pas save (turbūt tada tikrąjam savininkui reikės jį išmesti iš sąrašo, nes negalės dirbti - girdės skolintą piną, antra opcija - pinui paspaudziamas ijungimo mygtukas, palaikomas, kol persijungia i programu pasirinkima, parenkama programa, tarkim 3 ir kolega gali dirbti, kaip su eiliniu pinu, tik jis, matyt, gana galingas ir DEUS triukšmauja gana smagiai. Tada nei tikrasis savininkas, nei kolega per pulta pino nematys. Tai privat rezimas bus 6 programos, o 7 programa - prisiris prie savininko DEUS ir pulte aktyvuosis tik pina ijungus ir deaktyvuosis, isjungus.

Dabar supratau, su pinu išeinama iš 7 programos ir viskas, super tiek ir te norėjau, mano baimės nepasitvirtino  :)

Dabar supratau, su pinu išeinama iš 7 programos ir viskas, super tiek ir te norėjau, mano baimės nepasitvirtino  :)

Tarp kitko, garsas is pacio pino zenkliai malonesnis nei is ausiniu.Apie pulta isviso tyliu :)

Sveikas Sauliau !  :)  Man ir ant 3.2 panašiai buvo. Iš savo dusios padarius du komplektus, vienas su maža rite ir bloku, kitas didelė ritė ir ausinės. Sūnus pasikviečia, kad paklausyčiau kaip skamba signalas, aš klausau, kad niekas neskamba man, patikrinu ant kastuvo irgi neskamba. Atsitraukus už minutės viskas ok. Ryšys atsistato. Per kelias valandas tas pasikartojo dar bent tris kartus, suartėjus MD. Kai toliau viens nuo kito viskas ok. Suartėjus su kitais deusais tokių atvejų nepastebėjau.

Sauliau gal gali paaiškinti, kai pinas yra susietas su deusu, ką reikia daryti, kad jis pereitų į privat rėžimą. Tik nesakyk, kad jis to negali kai šalia įjungtas jam priskirtas deusas   <_<

Koks dar vynas  :D  gi nevartoji  :D

Cia tas buvo pries 20 kaskiek metu ir neteisybe :lol:

Su XP susiderinom, kad v4 versijoje lietuvių kalbos nebus. Kai kam tai bloga žinia, bet kai kas labai apsidžiaugs, nes dabar bus anglų ir rusų kalbos. 

Dar Sauliau  :D  padariau bandymą norėdamas pakartoti buga. Prie pulto priskyriau mažą ritę, prie ausinių didelę. Bugo pakartoti nepavyko, bet pasirodė dar geresnis bugas  :blink:  per ausines girdisi abi ritės, braukant vestuvinį žiedą prie ritės kur su ausinėmis suporuota girdisi kaip ir turi girdėtis spalvotas signalas, o pravedant žiedą prie ritės kur prie bloko priskirta girdisi juodu signalu  :blink:  bet girdisi, girdisi abi ritės.   :D  disc 0 polifonija

Bandei tai padaryt keliu metru atstumu tarp riciu?

Bandei tai padaryt keliu metru atstumu tarp riciu?

Pusantro metro tikrai buvo, bet namų sąlygom, reikėtų lauke pabandyti kur nefantomina  :huh:

Drąsus tas XP, dar su Minelabu neatsiteisė, o jau ant Valstybinės Lietuvių kalbos komisijos raunasi   :)

Vos paminėjau Valstybinę Lietuvių Kalbos Komisiją ir XP persigalvojo, dėl lietuvių kalbos - sakė versk tuos tekstus ir įdėsim į DEUS, tik nereikia jokių komisijų :D.

Jei rimtai - suprato, kad kai kurie žmonės bus nelaimingi dėl kalbos dingimo., tai palieka, kad nesiblaškyti be reikalo.

Vos paminėjau Valstybinę Lietuvių Kalbos Komisiją ir XP persigalvojo, dėl lietuvių kalbos - sakė versk tuos tekstus ir įdėsim į DEUS, tik nereikia jokių komisijų :D.

Jei rimtai - suprato, kad kai kurie žmonės bus nelaimingi dėl kalbos dingimo., tai palieka, kad nesiblaškyti be reikalo.

irfai man atrodo, kad tu užsimaskavęs XP bosas mes čia ką nors leptelėjam ir žiūrėk XP jau vykdo norus :D

irfai man atrodo, kad tu užsimaskavęs XP bosas mes čia ką nors leptelėjam ir žiūrėk XP jau vykdo norus :D

Ne bosas,o tikras XP atstovas.Musu vienintelis ir tiesioginis rysys su gamintoju. Taip ir turi but :) Patikekit,mums tikrai yra del ko pavydet. Respect! ;)

Toks mano darbas. Esam turbūt mažiausia šalis pasaulyje, turinti lokalizuotą XP DEUS. Galime tuo didžiuotis! Tai nėra labai patogu sandėlio prasme, bet kai kuriems ieškotojams palengvina gyvenimą.

Sauliau - lauksiu tavo ataskaitos apie v4 ir MI-6 ir siųsiu XP. Kartu su LT vertimu.

• Like 1

Šaunuoliai vaikinai.Tomai o kaip sekasi Xp su giluminė rite?Poslinkis koks nors yra ?

Toks mano darbas. Esam turbūt mažiausia šalis pasaulyje, turinti lokalizuotą XP DEUS. Galime tuo didžiuotis! Tai nėra labai patogu sandėlio prasme, bet kai kuriems ieškotojams palengvina gyvenimą.

Sauliau - lauksiu tavo ataskaitos apie v4 ir MI-6 ir siųsiu XP. Kartu su LT vertimu.

Tomai,butu neteisinga siuo metu rasyti ataskaita ir daryt kazkokias isvadas. Pats matai kokia situacija, laukuose stovi vanduo,ne gruntas, o grynas elektrolitas. Esant tokiai situaciai,neimanoma pasekti normalaus darbo rezimo,tenka mazinti jautruma,tx poweri ir t.t,kad stabilizuoti ieskiklio darba. Pvz,kol kas su beta4 turejau trys isvykas,bunant miskelyje lyg viskas gerai,nueini i arima ir del zemes slapumo problema,jau prie disc -2.5 pats gruntas is saves,skamba smulkios gelezies taikiniu.Tai,kad reikia laukti. Europoje del pavasario situacija panasi,ir bijau,kad prancuzai neuzpjautu ieskiklio galingumo ir jautrumo vardan stabilumo.

Matau, pats laikas uzsirasyti i kursus pas jeger909 ;)

L

As pirmesnis, po manes prasom :D

PS: Tomai,del LT versijos nieko negaliu pasakyt,nes mano Anglu. O pinas idealus,jokiu priekaistu. Darbine vieta del idealiai parenktu kampu,puikiai issivalo pirsto perbraukimu,tai labai gerai. Siaip nieko blogo nepastebejau,ziauriai patogus ir geras pinas su geromis savybemis ir galimybemis.

PS: Tomai,del LT versijos nieko negaliu pasakyt,nes mano Anglu. O pinas idealus,jokiu priekaistu. Darbine vieta del idealiai parenktu kampu,puikiai issivalo pirsto perbraukimu,tai labai gerai. Siaip nieko blogo nepastebejau,ziauriai patogus ir geras pinas su geromis savybemis ir galimybemis.

Super! Ne veltui tiek laukėm :). Vertimas - mažiausia bėda, prietaisas dėl to nedirbs nei geriau, nei blogiau. Pracūzai neketina atnaujinti viso vertimo, tik kas bus v4, t.y labai nedaug terminų, gali net likti keli angliški užrašai (nes verčiantis į 3.2 nebuvo įrašyti LT terminai).

mane labai domina MI-6 įsijungimo greitis. Ar nereikia laukti kol jis prisijungia prie pulto ar ausinių, kol išjungia ritę ir kol pasigirsta pino garsas?

Labai patiko Mars pino įjungimo greitis. Nėra jokio uždelsimo, trauki iš dėkliuko, spaudi mygtuką ir jau gali kišti į duobutę. Viskas iki automatiškumo, jokios pauzės.

Manau kad su MI-6 tikrai reikia padaryti pauzę kol viskas "susišnekės" ir bus galima kišti į duobutę.

Kokie Jūsų pastebėjimai šiuo klausimu?

mane labai domina MI-6 įsijungimo greitis. Ar nereikia laukti kol jis prisijungia prie pulto ar ausinių, kol išjungia ritę ir kol pasigirsta pino garsas?

Labai patiko Mars pino įjungimo greitis. Nėra jokio uždelsimo, trauki iš dėkliuko, spaudi mygtuką ir jau gali kišti į duobutę. Viskas iki automatiškumo, jokios pauzės.

Manau kad su MI-6 tikrai reikia padaryti pauzę kol viskas "susišnekės" ir bus galima kišti į duobutę.

Kokie Jūsų pastebėjimai šiuo klausimu?

Ziauriai greitas MI6,laiko nefiksavau,ar poroje su deusu,ar be jo,lygiai taip pat nespesite pasiekti duobutes,kai jis bus paruostas darbui.Manau,kad jo pasiruosimas po paspaudimo,uzima ne daugiau nei 1-2 sekundes. Kai turesiu po ranka paziuresiu.

4v b siandien isitikinau kad iskasus radini. Jis yra sunkiau aptinkamas tarp zemiu (smulkus). 3.2v tokiu sposu net nebuvo. Kaip pas kolegu?