XP detektoriai
9 9

1,375 posts in this topic

Recommended Posts

Koks diskrimas, dažnis, kuri programa? Info daugiau reikia, kad kažką spręsti.

Metalo detektoriai

4v b siandien isitikinau kad iskasus radini. Jis yra sunkiau aptinkamas tarp zemiu (smulkus). 3.2v tokiu sposu net nebuvo. Kaip pas kolegu?

Rodyk radinį ne kaip kitaip įvertint tą smulkų.Kam nors boratinka smulkus radinys o kam ir nuo medžioklinio 16 kalibro šovinio kapsulytė didelis radinys.

Deus fast 12, 17 khz. polifonija disc 0. gb 82 grunto parodymai 78  Nebera ka rodit. Pastebejau ant viduramziu sulauzitu sagciu, sukiu, bronza, varis 1mm storio 5mm x 10mm. kaskas panasaus. Taip primeciau nu jeigu taip ant kaltiniu monetu :huh:. 3.2v kaskaip konkreciau.

4v b siandien isitikinau kad iskasus radini. Jis yra sunkiau aptinkamas tarp zemiu (smulkus). 3.2v tokiu sposu net nebuvo. Kaip pas kolegu?

Pas mane jokiu problemu. Gal iskasus radinuka pasisuko ant briaunos?

Pas mane jokiu problemu. Gal iskasus radinuka pasisuko ant briaunos?

Ne ce ne tas varijantas. toks jausmas kad 4 ar 7khz dirbtum. plonai paskleidus ir prikelus rite randi.

Ar cia ne tas varijantas. Md skanuojant nusistovejusi grunta ar ispurenta su oro tarpais, saligos tai nevienodos

mane labai domina MI-6 įsijungimo greitis. Ar nereikia laukti kol jis prisijungia prie pulto ar ausinių, kol išjungia ritę ir kol pasigirsta pino garsas?

Video atsakymas: 

• Like 1

Ar cia ne tas varijantas. Md skanuojant nusistovejusi grunta ar ispurenta su oro tarpais, saligos tai nevienodos

Itariu,kad 11"rite? Jei ne,nurasom ant pavasarinio grunto. Beta4 man pasiruode atvirksciai,is visu parametru smulkiam,zemo laidumo taikiniui itakuoja sie parametrai: daznis ir atsistatimo greitis ir diskrimas.Deus fast(jei disk level 0) kaip tik tokiems taikiniams. Gal po ilgos zemos pertraukos pasiruode? :)

Ne ce ne tas varijantas. toks jausmas kad 4 ar 7khz dirbtum. plonai paskleidus ir prikelus rite randi.

man taip būna užterštose vietose, iškasus dingsta signalas, dingsta todėl, kad atsigula šalia juodmetalio šiukšlės, pasklaidžius žemes vėl pagauni, o kartai ir nepagauni. Aišku šneku apie mažus, labai mažus objektus  :)

man taip būna užterštose vietose, iškasus dingsta signalas, dingsta todėl, kad atsigula šalia juodmetalio šiukšlės, pasklaidžius žemes vėl pagauni, o kartai ir nepagauni. Aišku šneku apie mažus, labai mažus objektus  :)

Ir man taip buna,prisiklijuoja prie kastuvo ar bato :)

Ir man taip buna,prisiklijuoja prie kastuvo ar bato :)

Tai va reikia nuo batų protektorių šalinti, kad radiniai ne dingtų

Edited by tadusia

Video atsakymas: 

Ačiū Ifrai! Mano nuogastavimai nepasitvirtino, tai labai liuks! Tikrai labai greitai viskas susigaudo tarpusavyje ir nėra jokių "parūkymo pertraukėlių" :D 

Tomai,kad pilnai parodyti jo privalumus,reikejo testa su auksiniu auskariuku nufilmuoti. Tai bent smugis skeptikams; )

11" rite varau atgal prie 3.2 labiau prie dusios ;)

Tai va kame problema,tai beda ne versijos,o pacios rites ;)

Irfai, toks pamąstymas, kol dabar vyksta visokie softo derinimo darbai, pasiūlyk prancūzams padaryti kokį toolsą vartotojo sukurtoms programoms perkelti?

Labai pasigendu tokio reikalo prieš perrašant softą, kad nereiktų rankutėmis po vieną nustatymą vėl suvedinėti...

Kad ir į tą pačią updeitinimo programą pridėtų varnelę "perkelti vartotojo nustatymus" ir būtų išspręsta problema.

Tu ten arčiau dievų, tark žodelį ;)

• Like 1

Irfai, toks pamąstymas, kol dabar vyksta visokie softo derinimo darbai, pasiūlyk prancūzams padaryti kokį toolsą vartotojo sukurtoms programoms perkelti?

Labai pasigendu tokio reikalo prieš perrašant softą, kad nereiktų rankutėmis po vieną nustatymą vėl suvedinėti...

Kad ir į tą pačią updeitinimo programą pridėtų varnelę "perkelti vartotojo nustatymus" ir būtų išspręsta problema.

Tu ten arčiau dievų, tark žodelį ;)

Mano noras toks: Padaryt tx power, berods (LT)siustuvo galia,gradacija su viena desimtoji zingsnio,pvz TX Power 2.1;2.2;2.3 ir t.t. Taip pat bent vienoje standartineje programoje,pvz basic1 atsirastu rezimas THRESHOLD. Tai butu paketimai,kurie duotu realios naudos
  • Like 1

Rašykit visi ką turit. 10d. prasideda MI-6 pardavimai, siųsiu užsakymą, prieš tai pridėsiu ir pageidavimų sąrašą softui.

Aisku dabar jau nebeaktulu dienos ilgeja. Galetu buti reguliuojamas pulto apsvietimas tamsoi kai isijungi apakti gali :) Dabar buri kaisioji tamsinimo pleveles ant ekrano.

Norisi kartais pries darba arba po darbo keles valandikes palakstyt :)

• Like 1

Turkiško pinpointerio Nokta RS fukcija - įsijungia LED, kai apšviestumo lygis nukrenta iki tam tikro lygio - elementariai įdėtas sensorius :)

Pas DEUS apšvietimas išsijungia po nustatyto laiko - po 3, 10, 60, 120s arba visiškai išjungtas arba visada įjungtas (kas dabar jau yra)

Turkiško pinpointerio Nokta RS fukcija - įsijungia LED, kai apšviestumo lygis nukrenta iki tam tikro lygio - elementariai įdėtas sensorius :)

Pas DEUS apšvietimas išsijungia po nustatyto laiko - po 3, 10, 60, 120s arba visiškai išjungtas arba visada įjungtas (kas dabar jau yra)

Su apsvietimo laiku ir kontrastu reguliavimu viskas tvarkoi. Turejau omeny sviesos ryskumas galetu reguliuotis

Su apsvietimo laiku ir kontrastu reguliavimu viskas tvarkoi. Turejau omeny sviesos ryskumas galetu reguliuotis

kam tamsoj pultas,pilnai uztenka ausiniu,paziurejes i pulta kuri laika nematai kur eiti.

• Like 1

Dar garsumas pulto galetu reguliuotis

Šitą klausimą esu uždavęs asmeniškai Alain (XP direktorius), kai lankėsi Lietuvoje. Paaiškinimas buvo paprastas - tai nėra profesionalu, nes silpnų signalų (vertingiausi, giliausi) negirdėsit. Jei norit dirbti kokybiškai, išlaikydami šio prietaiso panaudojimo galimybes, naudokite laidines ausines su garso reguliatoriumi (pultas kišenėje) arba belaides ausines (pultas bet kur). Tiek vienokias, tiek kitokias turi XP.

kam tamsoj pultas,pilnai uztenka ausiniu,paziurejes i pulta kuri laika nematai kur eiti.

Čia greičiausiai nepadės ir apšviestumo daviklis, kurį turi išmanieji telefonai. Bet pažiūrėjus į telefono ekraną, net ir reaguojantį į apšviestumą, vistiek nematai kur eiti. Pilnai pritariu ausinių naudojimui tamsoje.

• Like 1