XP detektoriai
9 9

1,375 posts in this topic

Recommended Posts

Nu tarp pinpoiterių čia ne Ferrari o Koenigsegg CCXR Trevita. 

Sutinku, MI-6 pinas toks pat retas egzempliorius :D

Metalo detektoriai

Sutinku, MI-6 pinas toks pat retas egzempliorius :D

A kaipgi :) nu nežinau pas ką toks atsiras mažiausiai po mėnesio. Dabar visi jo nori . Dabar... o ne po 3-4 savaičių. 

Kam ta Lietuva įdomi su savo 50vnt. Kai kiti užsako po kelis šimtus.Criminal prie to mėnesio dar pridėk dar pora  savaičių...

Nu čia Irfai pasiūliai ...kaip vyriškis su lietpalčiu prie merginų bendrabučio parkelio... :D.Dabar lauksim ar Criminal pasirašys....

Kam ta Lietuva įdomi su savo 50vnt. Kai kiti užsako po kelis šimtus.

Na ne 50, bet ir ne 500. Taip, esam maži ir nieko čia nepakeisi.

Nu čia Irfai pasiūliai ...kaip vyriškis su lietpalčiu prie merginų bendrabučio parkelio... :D.Dabar lauksim ar Criminal pasirašys....

Na o kas man belieka -jau jegeris pasismagino bet irgi ne pirmas ir ko gero ne tik jis. ne pirmas būsiu bet ir nepaskutinis. :) Irfui kaip dileriui pirmam teko ...

Toks klausimas-jei pas mane pultas anglu kalba(3.2v),padarius 4v update anglu k. ir liks? Nes noreciau kad angliskai ir liktu..:)

Na o kas man belieka -jau jegeris pasismagino bet irgi ne pirmas ir ko gero ne tik jis. ne pirmas būsiu bet ir nepaskutinis. :) Irfui kaip dileriui pirmam teko ...

Kad ne pirmas nebėda, svarbiausia nebūti paskutiniu, nes kaip rusai pasakytu «Кто последний – тот отец» (kas paskutinis tas ir tėvas) :D

• Like 1

Toks klausimas-jei pas mane pultas anglu kalba(3.2v),padarius 4v update anglu k. ir liks? Nes noreciau kad angliskai ir liktu.. :)

Kokia kalba buvo pradinė- tokia ir bus po atnaujinimo. Taip liks EN.

Kokia kalba buvo pradinė- tokia ir bus po atnaujinimo. Taip liks EN.

Tada labai gerai-aciu uz atsakyma.

Tam tikrais atvejais po burtininkų įsikišimo gali būti viena kalba, po updeito - kita (grįžta prie gimtosios), bet normaliai  kalba yra įrašyta gamykloje ir kiekvieno atnaujinimo metu pultas pasiima reikiamą, gimtąją jam, kalbą. Taigi, jei buvo EN, tai ir bus EN. Vaicekas teisus.

Sveiki,pasakykite prasau ar naudojates gamyklinemis programomis,jaigu taip,tai kokiomis ir kodel ? man tai labiausiai patinka 1,2 ir 8 gal galetumete apie jas kanors pakomentuoti.Didelis aciu.

Edited by kojotas

Tomai,ar turi informacijos apie nauja rite?

Apie kurią naują? 22cm pasirodys po kokio mėnesio, 5x10" - ne anksčiau gegužės.

Sveiki,pasakykite prasau ar naudojates gamyklinemis programomis,jaigu taip,tai kokiomis ir kodel ? man tai labiausiai patinka 1,2 ir 8 gal galetumete apie jas kanors pakomentuoti.Didelis aciu.

Aš kaip gilesnę naudojau Relic (6), užterštos vietoms - Deus Fast (3), v4 vietoje Relic atsirado Gili (taip ir vadinasi) ir HOT(9), prieš tai ten buvo niekam nereikalinga Basic2

Apie kurią naują? 22cm pasirodys po kokio mėnesio, 5x10" - ne anksčiau gegužės.

Nelabai supratau,tai kokia tada pas tave maciau?

Kad jūs nesusišnekat....Tomai sakei, kad kažkas jau išėjo į laukus su nauja rite ir sakei paklausi atsiliepimų, tai Saulius ir laukia atsiliepimų. Nu aš taip supratau

Edited by tadusia

Nesusikalbėjom vadinasi. Nebendravau dar su tuo žmogum ir per mažai laiko, kad kažką adekvačiai spręsti. Rytoj pats išbandysiu, Tadusia irgi galės pabandyti, jei norės :)

Vakar persisiunciau ir ''permeciau'' i pulta v4. updeita,siandien porai valandu su kolega islekem i laukus paslampineti,man kaip ir pratestavimas gavosi.Pirmi ispudziai-programos persijungineja super greitai,detektorius pasidare lyg dar spartesnis bet ir kartu kazkoks ramesnis,jokiu ''bugu'' nepastebejau,labai patiko programa Deep su kreive,specialiai stebejau visus geresnius signalus-kur papuole tiesi lygi kreive pasvira linija spalvoto metalo sektoriuose 100 procentu moneta ar panasus apvalus daigtas,dratai aliuminiai,probkes,skardos gabaliukai paise visai kita vaizda,zodziu prancuzai sanuoliai,didelis jiems respektas,mokysimes su ta kreive toliau dirbti..;)

Vakar ir aš pasivaikščiojau, taip pat su kreive ("HOT" programa) ir minusine diskriminacija, kaip prancūzai ir žadėjo - girdisi hot rokai, atskirti labai lengva, labai specifinis signalas, o kreivė gulasi tiesiai ant X ašies.