XP detektoriai
9 9

1,375 posts in this topic

Recommended Posts

Vakar ir aš pasivaikščiojau, taip pat su kreive ("HOT" programa) ir minusine diskriminacija, kaip prancūzai ir žadėjo - girdisi hot rokai, atskirti labai lengva, labai specifinis signalas, o kreivė gulasi tiesiai ant X ašies.

Na ir kaip skambejo kaltiniai vinukai? ;)

Metalo detektoriai

Matyt skambėjo kaip geležis, nes neiškasiau nei vieno arba jų ten nebuvo :D

Vakar bandziau HOT programa ant seno siukslyno,net nezinau..lyg ir gerai viskas,prie polifonijos pripratau,bet daug sykiu kreive ”isdure„ ant nemazu surudijusios skardos gabaliuku,na bet pats kaltas,ko gero garsas ausinese iskalbingesnis buvo,o as dar neperprates jo..:/

Na Criminal kaip sekėsi Mi6 palaikyti?

Atsargiai tik iš tolo apžiūrėjau. :) Įrankas neėmiau :)

Criminal buvo išdidus ir nenorėjo palaikyti ne savo :). Manęs tikrai nenuvylė, dar Qvaldis juo vaikščiojo didžiąją dienos dalį, jo atsiliepimų reikia klausti. Sprendžiant iš to, kad norėjo iškart ir pirkti, manau, kad nenuvylė.

TAI VA KAS DUOBES NEUŽKASTAS PALIKINĖJA !!!! :-)

Siandien pameciau ir radau MI-6 :) Atsiprasau,kad vaizda igarsinau rusu kalba,na kas moka tas supras :) Realiai ziauriai naudinga pinpointerio paieskos funkcija,jei beda,tikrai neprapulsi. Prancuzams kaip visada RESPECT; )
https://youtu.be/LAWOuE92zpQ

Siandien pameciau ir radau MI-6 :) Atsiprasau,kad vaizda igarsinau rusu kalba,na kas moka tas supras :) Realiai ziauriai naudinga pinpointerio paieskos funkcija,jei beda,tikrai neprapulsi. Prancuzams kaip visada RESPECT; )

Buvau ir aš šiemet savo garetą pametęs, ėjau pėdsakais atgal ir iš nevilties duobes atkasinėjau, bijojau, kad užkasęs nebūčiau  :D  gerai, kad viskas laimingai  :)

Sauliau gali savo krepšio, kur per liemenį ir koją dedasi, nuorodą įmesti  ^_^

TAI VA KAS DUOBES NEUŽKASTAS PALIKINĖJA !!!! :-)

Deja kolega,ne mano buvo kasta ;) Ir uzkasti buvo neimanoma,nes kasta buvo rudeni ar ziemos pradzioje.

Buvau ir aš šiemet savo garetą pametęs, ėjau pėdsakais atgal ir iš nevilties duobes atkasinėjau, bijojau, kad užkasęs nebūčiau  :D  gerai, kad viskas laimingai  :)

Sauliau gali savo krepšio, kur per liemenį ir koją dedasi, nuorodą įmesti  ^_^

Tadai prasau.

http://aic.lt/Kuprines/Rankines-pinigines-krepseliai-deklai/Krepselis-M-Tramp-HIP.html

AIC pries 5 metus pirkau,tarnauja gerai ;)

Sauliau ačiū už apžvalga.

Ricardai,nera uz ka ;)

• Like 1

Susistūmiau 4.0 versiją, pirma kas krito į akis tai, kad dabar galima kiekvienai programai priskirti savo grafinį atvaizdavimą (rite, xy arba parabole)

Ar pinpoiteris ijunktas turi buti? Negi ijunkta nesiojates ieskodami?

A

Jis aktyvuojasi kai buna isjungtas. Tamsoje papildomas pagalbininkas,mirksiantis LED zibintas.

Ar pinpoiteris ijunktas turi buti? Negi ijunkta nesiojates ieskodami?

Xp periferinė įranga (ritės ar pinpointeris)neturi visiškos OFF funkcijos, ji nėra visiškai išjungta ir veikia pasyvaus imtuvo principu (kaip radijo imtuvas), daiktas pastoviai skanuoja savo radio dažnius ir užfiksavęs savo unikalų kodą kurį siunčia pultas arba ausinės (kalbant apie rites) įsijungia į darbinį režimą ir pradeda vykdyti gautas komandas.

Vakar XP naujienos pajudėjo Lietuvos link  :huh: , kitą savaitę laukia didelis darbas visiems išdalinti užsakytus pinus ir rites. Dar truputėlį kantrybės ir  galėsit bandyti.

Vakar XP naujienos pajudėjo Lietuvos link  :huh: , kitą savaitę laukia didelis darbas visiems išdalinti užsakytus pinus ir rites. Dar truputėlį kantrybės ir  galėsit bandyti.

Puikios naujienos. O varliaėdžiai idėjo kiek prašei pinpointeriu ar daugiau?

Neparašė, kad kažko trūktų, sprendžiant iš didelio dėžių kiekio ir mažų pinų gabaritų, tikėtina, kad keliauja viskas.