XP detektoriai
9 9

1,375 posts in this topic

Recommended Posts

Kad vieno rėžimo tiesiog negali būti dėl skirtingų darbo sąlygų. Pvz vienoje vietoje bus šiukšlynas, vadinasi prarasim gylį nes dirbant su gylio programom bus laaaabai lėtas vaikščiojams ir vistiek dėl lėto atsistatymo praeisim radinuką ten, kur didesnis geležis ją užstos. Dėl pinpoinetrio, tai jis man super. Seniau esu bandęs dirbti, bet neprilipo, o šis tai idealiai tiko. Tik tiek, kad erzina bugas, kartais įjungus nereaguoja niekas nei ritė, nei pinpointeris

Metalo detektoriai

Su aka signumu nekarta tycia vaiksciodavau ispaskos kolegu su deusais . Nu negi po ju nieko nedarinksiu, kad galeciau ikast :rolleyes:. Atvirai pasakius nelabai sekes nei man nei jiems po manes kai dubluodavom viens kito skanavimus (vieni isilgai, kiti skersai). gold fields ir yra tas kozeris stipriai mineralizuotam grunte  damusti perspective vieta. Tik va su ja ilgai nepadirbsi galva sprogs :) 

Dėl pinpoinetrio, tai jis man super. Seniau esu bandęs dirbti, bet neprilipo, o šis tai idealiai tiko. Tik tiek, kad erzina bugas, kartais įjungus nereaguoja niekas nei ritė, nei pinpointeris

O kaip dažnai tas būgas kartojasi?

Edited by tadusia

Dėl pinpoinetrio, tai jis man super. Seniau esu bandęs dirbti, bet neprilipo, o šis tai idealiai tiko. Tik tiek, kad erzina bugas, kartais įjungus nereaguoja niekas nei ritė, nei pinpointeris

O kaip dažnai tas būgas kartojasi?

Man pasitaikė 1 kartą, per kokius 12-15 paieškos valandų.

Edited by TeleKastuvas

susidaro įspūdis, kad kuo daugiau dieviškajam  rėžimų tuo daugiau radinių paliekat žemėje, negi nėra to super puper vienintelio rėžimo slyvaitėms nurinkti:)

Slyvaitėms nurinkti tinka ir Ace 250, o jau iškrapštyti iš po vinių ir didesnių gylių prasideda aukštasis pilotažas skirtingais režimais.

Man ir taip nebūna jokio bugo. Be to kažkas minėjo jog pinas nesiupdeitina visai o tik "pairinasi" su bloku

O ką sako skaičius kairėje viršuje, įjungus bloką, pas mane rodo 05, bet pas kitų matau,kad rodo 02

05 - LT kalba, 02 - EN.

Komplektas su balta rite ir "custom", t.y. pardavėjas pats susigalvojo tokį, jau ir Lietuvoje toks vaikšto, galima sukomplektuoti.

Siandien nuvykome i kelis kartus lankyta idomia pievele uz netolimo kaimo pamiskeje,taciau su Deusas nuo pirmo ijungimo tiesiog ''pasiuto''-bet kokia programa cirska -cerska nesustodamas,ko nebandziau daryti (nustatymuose- nusimanau-ne naujokas) detektorius nurimsta tik jautruma nusukus zemiau 20,.po rites apsauga svaru ..na nesamone,.galva nuo to cirskimo issipute po 15 minuciu,nuotaika sugadinta.Salia zmogus vaiksciojo su Ace 250,jam viskas ok.. :). Gryzom koki kilometra atgal,ijungus vel tas pats triuksmas.Kaip minejau,ten esu buves pavasari ankstyva ne viena karta,viskas buvo gerai.Jau pagalvojau kad amen ritei-i garantini teks siusti. Parvaziavus namo vakare ijungiau-detektorius veikia kaip ir priklauso...mistika.. :(

Kas galejo issaukti toki triuksminguma? Salia ten eina elektros stulpai ,bet kur ju nebuna,gi nereaguoja tai i juos niekad..laukas aptvetas elektros piemeniu,bet srove dar nepajungta*tikrinome.Beje uz pora kilometru to elektros piemenio tikrai nebuvo,o triuksmas tas pats..

Edited by Au22

Logiskai mastant, tai elektronikos gedimas, bet tokius gaudyti, kurie neatkuriami demonstravimo metu, labai sudetinga. DEUS yra gana atsparus elektros laidams, bet vienas kolega minejo, kad jautrus daznio keitikliams, kurie stovi siurblinese, ten ir jam galva isuze ir niekas nepadejo. Reiktu su kazkuo, kas turi DEUS, pasikeisti ritemis ir stebeti abu prietaisus, jei koelgai islys tokie fantomai, bus galima kaltinti rite.

Deja neturiu pazystamu savo regione kas Deusa turetu-ziuresime kaip bus toliau,gal tas ”pasiutimo„ priepuolis nepasikartos.:)

atnaujinus į 4v. radau labiausiai patinkančią programą-  naudoju gold max jokių pakeitimų nedarau tik nustatau kad grunto balansas būtų - sekimas tai pastebėjau tokį dalyką. Vaikštant balansas būna apie 84-87 kažkur tai ir retkarčiais staigiai krenta iki 62 - 65 -72 tada toks būna balaganas triukšmas pašalinis ir atsistato kažkur tai per kokią 1 min vėl normaliai iki 85. Kai būna 62 jei objektas yra su stipriu signalu tai ausinėse pramuša signalą ir per tą triukšmą gali suprast, kad pataikei ant spalvoto signalo. Gal kas žinote kodėl taip krenta tas grunto balansas  Čia dėl to kad sekimas įjungtas? aplink nėra nei laidų nei kažkokių siurblinių tiesiog molingas laukas. Ritės apsaugą ir ritę valau reguliariai tad ji švari įskilimų taip pat nėra. 

Na jei  naudoji sekimą grunto tai normalu kad jis šokinėja. Gal toj vietoj kur staigiai sumažėja kokia krūva šakų sudeginta ar namas degęs stovėjo.Irfas manau plačiau gali papasakot.

Gruntas nėra tolygus, gali ir nuvažiuoti žemyn. Dažniausiai nuvažiuoja, kai suradus daiktą MD numetamas į šalį, ritė pavirsta ant šono ir prisibalansuoja oro, tada pakėlus MD ir priartinuss prie žemės prasideda balaganas.

Naujos elipsinės XP DEUS ritės bus pradėtos siūsti mažomis partijomis nuo 25 savaitės (maždaug nuo Joninių). Elipsinės ritės kaina tokia pati, kaip ir 22cm HF ritės - 309Eur.

https://youtu.be/XTFMX1Xnxo4

Šiandien gauta didelė XP siunta kartu su MI-6 pinpointeriais ir superaukštadažnėmis 9" (22cm) ritėmis, tad jei kažko trūko ir neturėjau, galite susisiekti.

Naujienos:

DEUS galite įsigyti ne tik lietuvių, anglų, bet nuo šiol ir RUSŲ kalba (pultas)

Yra galimybė vietoje standartinės ritės įdėti į komplektą superaukštadažnę, kaina pakils nežymiai.

Greitai startuos padidinti DEUS komplektai. Sekite naujienas!

• Like 1

21 valandas prieš , Pezas parašė:

Kaži  Irfai ar elipsai keliauja pas Tave?Gal jau tiksli infa yra ?

Cituoti

Prancūzai žadėjo išsiųsti liepą, taip ir prognozuoja, bet ateis jau rugpūčio pradžioje.

Kol kas labai neblogi atsiliepimai apie 9" (22cm) apvalias rites, "laivelio" neturiu, negaliu nieko komentuoti.