XP detektoriai
10 10

1.346 pranešimų šioje temoje

Recommended Posts

Metalo detektoriai
19 valandas prieš , stalker parašė:

Sakykit, ar čia oficialus Tesoros antrinis puslapis  , skirtas Deus pardavimui ?

http://www.xpdeus.lt/#guarantee

Ar kažkas užsiima nelegaliu pardavimu Lietuvoje, ir prisidengia Tesoros garantija ir  Tesoros rekvizitais ?

Nes kontaktuose kažkodėl Klaipėda nurodyta :)

Klausiu, kad apsaugoti perkančiuosius, jei čia neoficialus puslapis  ir  perpardavinėtojas nelegalas gal...

nerandu, kas kur irfas raso kad NE Tesoros !!

Redaguota next

Dalintis šį pranešimą

2 valandas prieš , next parašė:

nerandu, kas kur irfas raso kad NE Tesoros !!

Aš negaliu teigti, kad vienas ar kitas prietaisas yra mano ar ne, kol neturiu serijos numerio, todėl galioja ankstesnis mano postas - susisiekit su manimi ir pasitikrinkit.

Dalintis šį pranešimą

Esu dėkingas už tokį aktyvumą, bet palikit man išsiaiškinti situaciją iki galo. Provokacijos skelbimų lentoje visai nereikalingos.

Dalintis šį pranešimą

Tomai, ką gamintojas sako apie dėmes ant ekrano? Tai garantinis reikalas?

Biški išsigandau pamatęs dėmę ant ekrano, kai paleidau updeitinti :)

Kaip suprantu tai nuo garsiakalbio magneto degraduoja ekrano kristalai. Kaip sustabdyti šitą procesą? :)

Dalintis šį pranešimą

Ar ant kontrasto 6 taip pat matosi? Būtų gerai gauti foto el. paštu. Man dar neteko tokių dėmių matyti, norsi r tokio kontrasto nesu statęs :) (kontaktai apačioje paraše)

Dalintis šį pranešimą

9 minutes prieš, stalker parašė:

Bet faktas jog magnetas veikia xp ekraną. Ir dėmė būtent nuo magneto yra

Man atrodo kad faktas tas kad susiduria tik tie kas pirmą kartą patys atnaujina firmware.

Kelis kartus perrašinėjau 3,2 versiją ir paskui vieną kart iš 3,2 į 4,0 ir iš 4,0 į 4,1 . Ir visada mesdavo tą dėmę nes kontrastą kažkodėl po updeito užvaro ant maximumo.

Dalintis šį pranešimą

2 valandas prieš , stalker parašė:

Bet faktas jog magnetas veikia xp ekraną. Ir dėmė būtent nuo magneto yra

Kad kažin. Magnetinis laukas neturi jokios įtakos LCD.

Dalintis šį pranešimą

O tai mažinant kontrastą, kai ta dėmė išnyksta, ar vaizdas dėmės vietoje tokio pačio ryškumo kaip ir vaizdas šonuose?

Pas save pažiūrėjau, blokas senas, iki 2012 metų, su didžiausiu kontrastu viskas tolygiai daugmaž, tik kairėje pusėje šviesiau. Manau problema gali būti nuo deformacijų, ir prie didelio kontrasto, labiau matosi tik.

Dalintis šį pranešimą

O kad po updeito kontrastas ant maksimumo, tai logiška, nes tuomet dar eina kažką įžiūrėti, jei būt atvirkščiai - iškart nulis gyvybes atrodytų.

Dalintis šį pranešimą

Na tam ir yra reguliavimas, kad galėtumėt pakeisti į optimalų kontrastą :), paprastai tai būna 6. Po updeito net ekrane rašo, kad reikia nustatyti kontrastą. Užklausiau prancūzų, laukiu atsakymo.

Dalintis šį pranešimą

Užsiregistruokite arba Prisijunkite kad galėtumėt komentuoti

Jums reikia būti užsiregistravusiam kad galėtumėt komentuoti

Susikurti paskyrą

Užsiregistruokite mūsų naujoje svetainėje

Registruotis

Prisijungti

Esate užsiregistravęs? Prisijunkite.

Prisijunkite
10 10