Sendinimas
0

16 posts in this topic

Recommended Posts

Metalo detektoriai

I meslo kruva idek metams, tai varis pasidengs patyna. Greitesnis budas naudoti cheminius reagentus. Prie progos paklausiu pas juvelyra :).

nublizginta varini dirbini uztepti sieros tepalo,pirstais ytrinti daikta kelias akimirkas karstam vandeni,veliau su muilu nuplaut...Posted Image

man tai tas sendinimas tik vizualine apgaule.. nieko neduodanti... juk vistiek chemija, reaguoja metalas juk... na nebent kur nors i paroda deti radinius, tai tik tokiu atveju. Pats save zmogus apgauna, o jau jei metalas sudrostas tai daryk ka nori, "neatauginsi"

man tai tas sendinimas tik vizualine apgaule.. nieko neduodanti... juk vistiek chemija, reaguoja metalas juk... na nebent kur nors i paroda deti radinius, tai tik tokiu atveju. Pats save zmogus apgauna, o jau jei metalas sudrostas tai daryk ka nori, "neatauginsi"

na, aš turėjau sagę be kabliuko, ar kaip čia jį pavadint, išsipjoviau iš vario naują, ir noriu dabar pasendint rtrr

Sveiki, gal kas galėtų patarti kaip pasendinti sidabrinį rublį (1898 m.), kad atsirastų patina tamsi, dėkui.

Jaunystėje sidabrinius ir varinius papuošalus sendindavau įdėdama į virtą kiaušinį: išverdu kiaušinį, ataušinu, perpjaunu išilgai pusiau, išimu trynį, sudedu norimus sendinti papuošalus (kad vieni su kitais nesiliestų), suglaudžiu abi kiaušinio puses (kad būtų plokščias - t.y. viskas suspausta), apdengiu kokiu dubenėliu iš viršaus ir palieku pusei paros arba parai (priklausomai kiek to sendinimo norisi). :DD

taip pat yra paprastesnis budas pasendinti vari ir dalinai padengti patina.Tereikia tiesiog varini dirbini ideti i uzdara inda su amoniaku ir palaikyti 1-2 paras.