Spiritizmas
0

17 posts in this topic

Recommended Posts

O kodel ne?Kodel nepasikvietus kokios dvasios kilmingos ir nepaklausus,kur uzkase lobi?Tixlas pateisina priemones :D Kadangi arteja helouvynas,siulau pasidalinti patirtimi ir istorijomis is anapus. :twisted: Kaip jums tokia mintis?Atvaziuoji i miska,sulauki tamsos,susikimbi uz ranku ir pasikvieti koki vokietuka,pageri su juo,pasikalbi,o ryte kasi,kasi,kasi,kol sugerova iskasi :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites
Metalo detektoriai

jo, paskui tas vokietukas ateis pas tave į namus ir pareikš pretenzijas į kokią kertę palubėje. jau tokių gudruolių buvo - patikėk nervų ir pinigų (ekstraseansui apmokėt) kainavo tiek, kad užtektų nusipirkt 3 geležinius kryžius

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nesamone, nėra tokių dalykų.. visos tos "vėlės" ir pns tik jūsų vaizduotės vaisiai.. Kvieskit nekviete..

Share this post


Link to post
Share on other sites

pats savo akim nesu mates,bet girdejes esu ,kad po nesekmingo seanso,tenka kuniga kviesti,kad svecius isprasytu.bo pradeda lekstes skraidyti ir stalciai darinetis.Ir tai dar neblogiausia.Vienas zmogus,kuris labai tiki tuom yra pasakes,kad radus zieda-negalima jo uzsideti,radus kryzeli negalima jo pasiiimti,o radus lobi isvis reikia begti,nes jis prakeiktas ir prakeiksma su juo kartu namo parsinesi ir is tu piningu laimingas nebusi.tai ka mes cia darom tada,prakeiksmu ant savo galvos ieskom :?: .Na o jeigu taip,tai kodel tu tamsiuju jegu i pagalba nepasitelkus :twisted: .kazkur girdejau,kad extrasensai virguliu pagalba arba savo nerealiu sugebejimu,iesko dingusiu zmoniu,vandens,naftos ir lobiu :shock: Tai kam tada detektorius :?: Pasisamdei toki ir ..... . :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

nebloga ieškotojų komanda išeitų:

ekstrasensas ir kunigas - vienas randa, o kitas nukenksmina :roll:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Atvaziuoji i miska,sulauki tamsos,susikimbi uz ranku ir pasikvieti koki vokietuka,pageri su juo,pasikalbi,o ryte kasi,kasi,kasi,kol sugerova iskasi :lol:

gal ir pavyktu, bet ne tokia seka: atvaziuoji su xebra i miska, susedi ratu, ir geri geri geri iki tamsos, tuomet sutemus ir vokietis, ir napolenas, ir leninas su visa armija pasirodys, bet kita diena abejoju kad kasti noresi :lol:

zodis "spiritizmas" ir yra kiles nuo didelio spirito kiekio vartojimo :mrgreen:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nesamone, nėra tokių dalykų.. visos tos "vėlės" ir pns tik jūsų vaizduotės vaisiai.. Kvieskit nekviete..

šiandien kreipėsi į mane tokie diedukai, prašė pakasinėt vienoj vietoj jų žemėj.

kada jie prieš 50 metų ten namelius statėsi, pataikė ant kažkokio seno namo pamatų. Kaimynai tada jiems užsiminė, kad ten vaidenasi naktimis - būk tai balsas tarsi gaidys giedotų iš rūsio (nesijuokit, tiesiog perrašau, kaip jie sakė). Jie patys niekada jokių keistų dalykų nejautė, bet iš žmonių girdėjo, kad vieta esanti "bloga". Beto, ant kiemo yra žuvęs vokietis, palaidotas netoliese.

Nemanau, kad nuvažiavęs kažką pralošiu, nes ten per diedukų žemę frontas ėjo...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pralošti, tai gerb. kolega nepralošit :) Man patinka jūsų požiūris ir priėjimo būdas prie kasinėjimų. Kartais būna taip, kad iš elementaraus pasakojimo kasinėjant išnyra tokie faktai, kurių netgi pats negalėtum įsivaizduoti.

Kažkaip man pernai mama pasakojo apie vieną dvarą, kuriame gyveno kadaise, tai žodžiu ten ji girdėjo nemažai kalbų iš savo močiutės, mamos apie visokius darže randamus pinigus, butelius su cariniu herbu. Nuvažiavau neseniai patikrinti, pasirodo prie dvaro yra WWI, WWII ir caro laikų persipynusi karo veiksmų zona. Vietovė išvis nepaliesta netgi. Žodžiu, pirmi radinukai buvo nuo pikelio detalė, keletas carinių sagų, variokų, ženkliukas su grenadą. Viename apkase išvis radau suverstą krūvą vokiškų batų apkaustų, kuprinės užsegimų, geležinę sagtį. Savaitgalį planuoju tikrai labai rimtai pakasinėti ten. Tik kastuvo naujo reik :D Taip, kad Laputi iš elementaraus pasakojimo galima sužinoti laabai daug ko ;) Gal vis dėlto ir pikelį rasiu :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

su spiritizmu patariu nezaisti. kalbu is patirties. kai buvau jaunesnis turejom sename restauruojamame name "hatike". namas buvo virs 100m ir kazkaip darbai sustojo. tai pasinaudojom ir palepej ten pasidarem sleptuve. tai kortom zaisdavom ir pan. karta draugelis atejo sakydamas, kad jo sese dvasias buvo su draugais issikvietusi. nuvarem pas ji, is spintos kazkokia lenta su raidem istrauke, bet sese grizo ir ateme tipo ne musu nosiai. pasidarem kazka panasaus i ta lenta ir atgal i savo hata. paruosem siula su adata ir zvake. na pirma davem laikyti ta siula kuris cia viska sugalvojo. tik pradejom ten kviestis(dbr kai pagalvoju tai absurdas visiskas :D ) ir nualpo tas draugelis, mes pagalvojom, kad apsimeta ir padauzem per veida, kad neapsimetinetu. tas pakilo nesuprantantis kur yra. davek kitam laikyti, nes nebepasitikejom anuo. ir ka jus sau manot ir tas kitas nualpo :D na jau idomu, trauktis nera kur. juk bailiu nebusi,o tada jau karjera kieme galesi uzmirsti :D isiskvietem kazkoki rusa, bent as is vardo spejau taip. adata laikoma su siulu su ta vieta kur pervertas siulo rodo i raides, poto parode metus ten 19.. nebeatsimenu. kazka ten paklausinejom, paklausinejom ir tada jau klausem kaip atseit pridera, ar sutinki iseiti. atsakymas buvo NE, va tada prasidejo panika, dar kokia valanda maldavom, kad iseitu kol galiausiai sutiko. tada sudeginom ta lenta, sulauzem adata su replem ir ismetem. grizes sau lyg niekur nieko miegu. nakti pabudau nuo didziulio karscio. paziuriu per langa dega tas namas, uz 15min skambutis is ligonines ir pranese, kad mire senelis. viskas kazkur apie 3val nakties buvo. tai va nzn, ar cia toks sutapimas, ar ne. bet as kazkaip galvoju, kad prisizaidem ir dar dbr del to blogai jauciuosi. daugiau gyvenime to daryti nesutikciau.

Share this post


Link to post
Share on other sites

mire senelis

šitą .... jei dar tos draugo sesers dvasios nenusinešė, paklausk ar ji dar turi ta lentą mano vienam pažįstamam uošvė iki grabo lentos užkniso ;)

Vaikystėj teko truputi užsiiminėt, bet kažkaip iki galo nedabaigėm proceso - vis kas nors sutrukdydavo.

Turėjom idealią tam tikslui vietą: spiritizuodavom kaimo mokyklos bendrabuty (buvo laikai, kai prie kiekvienos mokyklos buvo bendrabutis ir vaikai kuriems toliau kaip 5 km. iki namų - jie ten gyvendavo). Bandrabutis buvo senam špitolės pastate, kuriame pokario metais buvo stribarnia (kankino ir tardė žmones). Ten 1940m. buvo sovietinė milicija ir palėpėj - gyvenamas butas. Vienam sovietiniam milicininkui pasimaišė protas ir jis tame bute nušovė savo žmoną, jos kavalierių ir pats nusišovė.

Prie to bendrabučio - per kelią bažnyčios tvora, už tvoros šventoriuje - kunigų kapai. Kokie 400m. - kapinės. Bet kažkaip dvasios nėjo perdaug į kontaktus :lol: ai, ten naktine aukle (budinčiąja) buvo tokia rusė - stribo žmona, tai gal dvasios jos bijojo??

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sveiki spirito megejai :lol: . Na ir man teko isbandyt ta bajeri su adata. Buvo uzejus tokia spiritizmo banga apie1990m, tai man draugeliai sako, taip ir taip darem... na ir papasakojo kaip ten viskas vyksta, na aisku as netikejau, sakau negali but patys ta adata vedziojat ir matot ka norit matyt. Na kazkaip viena vakara nutariau vienas namuose isbandyt, likau apakes, viskas kaip ir pasakojo. Tai dar vienam draugeliui parodziau, kuris kaip ir as netikejo ir juokesi is mano pasakojimu, bet po seanso juokas neme. Blemba kazkoks labai nemalonus jausmas kaip kvieti dvasias apima, net sunku paaiskint. Na bandziau gal apie 10 kartu, po to nusprendziau nerizikuot, nes jau ejo kalbos apie pasekmes po tokiu seansu. Zodziu malonumas menkas, o apie lobiu vieta nemanau, kad ka nors konkreciai pasakytu, nes teisingai atsako i tokius klausimus, i kuriuos ir pats atsakyma zinai ar buni primirse, o jei paklausdavai ko tikrai nezinai, tai atsakymai kazkokios pievos budavo, na klausiau kada apsivesiu ir kur su busimaja susipazinsim, bei is kur ji bus, tai del datos kaip ir nepamenu, bet viskas toliau tai neteisybe buvo.

Share this post


Link to post
Share on other sites

nu zinai,viena yra klausti apie ateiti.T.y. ko dar nebuvo,o kita ,klausti konkretaus zmogaus,kur uzkase.Idomu ar pavyktu.Kam dvasiai pinigai,mes misias uzpirktume :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Anksčiau domėjausi hipnoze.Spiritizmas ir hipnozė manau panašios psichikos būsenos.Hipnozes būsena gali sukelt ir pats sau ,tai žaidimas su psichika.Gali būti įvairūs sąmonės gesinimo būdų-nežinomybė ,baimė ir krenti į "atkliučką" :D tipo į hipnotinę ar miego būseną .O kas link virgulių,na yra praktikuojančių ,ieško vandens prieš šulinio kasimą, žinau variantą 50lt.už suradimą.Turbūt kai neranda vandens iškase šulinį niekam nesako :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
0