Aukso grynuolis
1 1

14 posts in this topic

Recommended Posts

Sveiki,

senokai turiu tokį aukso grynuolį ir norėčiau Jums parodyti. Gaila, kad Lietuvoje tokių nerasti fght4555

Posted Image

Posted Image

Metalo detektoriai

Sveikinu įsigijus šaunų aukso grynuolį,bet manau,kad rodyti daiktus kurios įsigijome ar gavome kitur nelabai pritinka,bet šiaip tai dsfhgfgh34qy3yyy

Investuoji į auksą :D ?

O Amerikoje kaip tik prieš šventes pradėjo veikti bankomatas, kur įdėjus grynųjų, bankomatas išduoda aukso gabaliukus atitinkamos masės.

Tiesiog galimybė iškrito kažkada nusipirkti, tai nusipirkau. Ir šiaip pramoga buvo pamatyti savo akimis grynuolį :)

Įdomu kokį auksą duoda JAV bankomatai?

Per mobilų negalėsiu įkelti foto su pavyzdžiais, bet per google tikrai rasite, nes buvo naujienos per visus naujienu portalis.

Berods mažiausias, kažkas panašaus į monetą, o didesni plokštelės formos.

Jau ir Akropolyje galima įsigyti investicinio aukso. Auksas per visas krizes išgyveno ir paskutinius 5 metus jo kaina išaugo kelis kartus.

Irfai, aš patį grynuolį norėjau parodyti ne kiek apie patį investavimą užsiminti. Šiaip aš nežinau ar taip paprasta nusipirkti grynuolį pas mus. O dėl lydinių tai taip.

Pamačiau, kad tema ko gero mirus. Tai aš manau sau gal imsiu ir atgaivinsiu.

Vat jau pavasaris ateis, pasigalandu savo ištikimą tarką, (nes jau niežai reiškiasi) ir keliauju ieškot Žvagždžių Metalo. Pernai radau kasnelį. Patiko.

Tik nesakykit kad jūs, kolegos neradot, nes tokie katlavanai paNemunėj išknisti, kad ten net velnio motina kojas išsisukytų. Negerai, Juodi jūs ar ką???

Kodėl katinas kaku padaręs užkapsto savo pastangų rezultatus? Teisingai! Kad niekas nesužinotų, kad jis ten buvo. Tai ir mes nepalikime jokio pėdsako, kad ten Fiskaras darbavosi. Bus bonusas!

Su pagarba visiems.

post-1844-0-90911200-1392058677_thumb.jpg

A vot, kai centnerį prirasiu, tai auksakaliai visi bus mano kišenėj :D

Matyt kad metalas iš kitų galaktikų atkelevęs, apsilydęs visas. O gal UFOlioto gabalas. LOL

Jei rimtai, tai panašu į tompaką. O gal paprastas žalvaris. Neišsaiškinau kol kas.

Radimo vietoje gal būt liejykla buvusi, arba banaliai troba sudegė. Nežinau. Reiks dar pasiaiškint. Pagal ,,kolegų'' paliktas šernknisas, panašu, kad atkasė nemažai tokio metalo.