Gorcius aukso
0

69 posts in this topic

Recommended Posts

Metalo detektoriai

kad jis "internetinsi Trolis" - buvo aišku po antos jo žinutės. Išties protingiausia temą būtų perkelt prie Blevyzbų .

O jei pamėgint atsakyt dėl teorinės vietovės,teorinio išieškojimo :

asmeniškai manyčiau, pradiniam patikrinimui gerai tinka koks nors multidažninis MD (užterštumo ir grunto nustatymui). o tada, jei dar yra poreikis - pagal konkretų poreikį pasirenki kitą specifinį MD (jei to reikalauja specifinis gruntas ar užterštumas).

Vat ir viskas ;)

P.S. kelkit į Blevyzgas, gerbiami moderatoriai ;)

Gali ,poposhinai, pamirst savo senelio medalius ir sidabra, ant ju nuskendo tankas ir jie dabar 5m gylyje. Amen. Nusiramink ir ieskok darbo. ::******

Pradžiai pradėčiau nuo čia:

http://www.gotas.lt/gotas_nuom/items.php?group=19&link=traktoriai_ekskavatoriai_krautuvai〈=lt

Nebus tada baisu nei 10x10m plotas. Man tik įdomus kaikurių kolegų pasisakymai apie ričių dydį ir pan., standartinis MD šioje situacijoje, mano nuomone, priešpaskutinėje vietoje, aišku nekalbu apie vadinamus "kompus", kurių kaina atitinkama ir turi ant Lietuvos gal keli žmonės. Čia jau nesvarbu ar su ACE250 ar su XP DEUS ieškosi, jei viskas užžėlę krūmais. Jei užkasė į 1m gylį, tai gal ten jau dabar "lobis" bus 1.5m gylyj. Esmė ta, kad be darbo tikrai nieko nebus. Šiaip kad nebeieškot su klaviatūra, gerb. temos autoriui siūlau eit pradėt krūmus raut. :)

Senai nebuvau forume, o cia tokie detektivai... Zodziu mano asmenine nuomone yra tokia... Poposhkino dedukas pries uzkasant regalijas ir relikvijas dar pora .... Hm... geriau ketverta bolseviku i duobe imete (tam kad lobi saugotu) , del to zenkliai padidejo kulturinis sluoksnis, na ir dar vienas is ju kiseneje turejo gyliu ir semkiu pacioka, tai uzaugo azuolas ir krumuoksliai visuoke... Va ir gavosi nepasiekiama vieta... Grazu, nukirsti gaila... Ka daryti??? bnbnbxb

Ka daryti? Imi kurmi ir neduodi jam valgyti du metus, tada, kai matai, kad jis jau pradejo valgyti savo sloviką, imeti ten sidabrine moneta ir kai jis ima ja grauzti, svelniai ja is jo paimi ir garsiai girdamas bei skatindamas ir glostydamas jam uz ausies duodi skanu kasneli. Taip dirbant tris kartus i diena po 2 val. , po menesio kurmis prades pats nesti tau sidabrines monetas mainais uz maista. Galima tureti keleta kurmiu apmokytu ivairiems metalams. P.S kurmis turi tureti gera aportiruote ir stipru grobio persekiojomo instinktą.

wert4624566 wert4624566 wert4624566 va cia tai patarimai...asaros dar dabar bega...po sio posto kurmiai taps retas gyvunas...dar truputis laiko ir raudonoji lietuvos knyga pasipildys nauju padareliu.vo prie ko priveda salta ziema-superine tema...anksciau dar tankistai sublizgedavo ziema,bet dabartinis hitas /g o r c i u s a u k s o/virsune,seniai taip nezvengiau...pliusas didelis autoriams del temos pratesimo ir uz orginaluma wert4624566 vbxcvbxcvdar po keliu tokiu postu knyga (aukso versis)nublanktu.

S.W.A.T., ir kam šito reikėjo?! Dabar Irfui bankrotas... :)::::::::: Kas bepirks ieškiklį po tokio išsamaus paieškų aprašymo? gsdfgfgdsfg

Net nupurtė mane 34343ttttt aš vasara viena kurmi iš po žemių užverčiau pievelėje, negerietis buvo, knyso mano brangiausios darželi 45yyrrr dabar supratau kad padariau klaida fertye kur jus anksčiau buvot su patarimais xvbaffg jau bučiau turėjęs sava, senienų kasėją 45554r

Vyrai ką čia šū..tis reikia kurmį arba geriau iškarto penkis treniruot ant aukso. Kadangi metalo detektoriai taps nebeaktualūs( morališkai pasenė), pats forumas taps nebereikalingas, arba turės keist pavadinimą kad ir į Kurmiarausis. Nepulkit į panika viskas bus normaliai dalinsimės patarimais kai treniruot savo augintinius. Aš jau savo penkiems augintiniams sugalvojau vardus Minelab Garret XP White Nexus.