2011 Sezono monetos
0

546 posts in this topic

Recommended Posts

Metalo detektoriai

sveikinu dar su klaida matosi reverso spindulai 355454dd

Ačiū. Sunku nufotografuoti ir dar per padidinimo stiklą, bet realiai matosi daugiau ir geriau :) Pvz.: prie 0 apačioje, dešinėje ne tik spinduliai... :)

Lenkija. 10 grašių. Bilonas. Berods 1834

Lenkija - taip.

10 grašių - taip.

Bilonas - taip.

1834 - Ne, tai yra 1831 sukilimo moneta. Būtų geram stovy - kainą turėtų, dabar tik prisiminimas.

Šiandien irgi per katalogus jau buvau suradęs, kad tai iš esmės yra iš ties įdomi monetą, tekaldinta 1831 metais.

Gal turite kokius patarimus, ar vertą ją pavalyti nuo apnašų? Jei taip, ką pasiūlytumėte? Ar net neapsimoka tai daryti, nes pavalius, išvis užsimuš moneta iki galo?

Šiandien irgi per katalogus jau buvau suradęs, kad tai iš esmės yra iš ties įdomi monetą, tekaldinta 1831 metais.

Gal turite kokius patarimus, ar vertą ją pavalyti nuo apnašų? Jei taip, ką pasiūlytumėte? Ar net neapsimoka tai daryti, nes pavalius, išvis užsimuš moneta iki galo?

Matosi yra pažeidimų gilesnių, siūlyčiau tokią ir palikti + bilonas... (Arba bandyti tik amoniako tirpalu) - čia tik mano nuomonė.

sveiki, radau prusiska argentum, 1783 seip nieko neissiskirianti tik po ereliu, desinej pusej raides gr. ka tai galetu reiksti? aciu uz info dfg

papildysiu češuikių pokalbį

5-kapeikio 1943 trejetukas gražus, nors kiek teko skaityt karo metais atsirado gan daug štampų variacijų vbxcvbxcv

Guest
This topic is now closed to further replies.
0