degantys lobiai
0

147 pranešimų šioje temoje

Recommended Posts

Sveiki,kaip jau pastebejote siame forume esu naujokas,nors paieskomis uzsiimu senokai.tai va,perskaiciau as cia tokia temele,,degancio aukso istorijos,,panasu vaizdeli pries koki 30metu teko matyti paciam.mateme kartu su draugu vaziuodami masina...buvo ankstyvo pavasario pavakarys,po truputi jau temo ir kazkur apie 60-80metru nuo kelio,ant sniego pastebejome toki regini..tai buvo tarsi rusenanciu zariju pripiltas lagamino dydzio indas,kuris tai prigesdavo,tai vel isryskedavo.dar kuri laika paziureje,nuvaziavome.sugrizus po kokios valandos jau nieko nebebuvo.buvo jau visiskai suteme.kita diena patikrinus ta vieta jokiu pedsaku ar kokio nors degusio lauzo likuciu nebuvo.visur svarus sniegas lyg nieko nebuve... tai va...gal ka nors panasaus yra taipat kas nors mates ar bent siaip ka nors paaiskintu...

Dalintis šį pranešimą

Metalo detektoriai

Teko ir man ant tokio daigto užsirauti. Paprašė pažystamas pavežt buvo birželio mėnuo apie 20d naktis prieš dvylika varom per seną šilą ir staiga matau kad miške raudonai geltonas mažas šviesuliukas spingsi, galvoi toptelėjo mintis aišku kokia, greitis buvo normalus tai kirtau ant stabdžių ir atbulinį. Privažiavus atgal pamačiau kad taksi plafonas krūmuos šviečia, aišku kuo jie ten užsiminėjo. Pažystamas liko nesupratės mano poelgio.

• Patiko 1

Dalintis šį pranešimą

O ką jūs norite išgirsti? Aš asmeniškai netikiu tokiom pasakom. Kaip gali sniege kažkas "rusent" ir nepalikt jokių žymių?

Nebent, tai būtų rudens metu, kai auga visokie "stebuklingi" grybukai, nuo kurių haliucinacijos tikrai stiprios :)))::

Dalintis šį pranešimą

Na kiek man yra tekę susidurt pačiam,tai miške dažniausiai šviečia sutrūniję medžiai,ypač drebulės,tikriausiai puvimo procesas sukelia tam tikras chemines reakcijas... 34rr

• Patiko 1

Dalintis šį pranešimą

Siaip tai mano ten jau pravaiksciota,anksciau su garret 1350 dabar su explorer se.kasinejant matyti kad ten buvusi sena sodyba ir ko gero sudegusi,nes issikasa daug visokiu nuodeguliu,seno siferio likuciu ir t.t. kiek prisimenu ten visa laika buvo pieva,zeme nebuvo dirbama...

Dalintis šį pranešimą

Na sios vietos zemelapiu nesu mates,o zmoniu nelabai ka ir klausinejau.Beje,o vaizdas buvo panasiai toks[ziurekite toje spalvotoje lenteleje kuria idejo SAVAS [aciu jam jjjjjjjjjjjjj ] vaizdas buvo panasus i 4 ir 36 numerius [spalvota lentele]

Dalintis šį pranešimą

Teko susidurt su šiuo reiškiniu netiesiogiai. Kažkada klausiau savo močiutės ar nebuvę pas juos kaime kalbų apie lobius, ji papasakojo, kad kažkas kalbėjo apie žalią ugnį laukuose ir esą ten monetos guli. Per daug nekreipiau dėmesio į šitą pasakojimą, galvojau bobučių pasakos gddrrgd5 . Po gero pusmečio pavarčiau lobių katalogą, ir ten aprašomas lobis rastas būtent tame kaime ir tame lauke kur anot močiutės "degė" žalia ugnelė. Todėl siūlau nepravažiuot tokios ugnelės ir patikrinti dddtsd Įdomu ką kolegos iš Rusijos mano, jie mistikos mėgėjai.. wert4624566

Dalintis šį pranešimą

Taip taip, kiekvienam kaime yra nukrites lektuvas, paskendes tankas ir uzkastas auksas kurio liepsnas kazkas mate. Paskutini karta bekasant, buvo puikus oras, atsirado vietiniu cekavu kaimieciu, is pradziu vienas pasakojo mates "deganti auksa", veliau kitas priejes pasakojo ta pati, tik juokingiausiai kad nurode skirtingas vietas :)

Kolegos, ar jus patys tikit tuom ka rasot ? :)

Dalintis šį pranešimą

Nematau pagrindo netikėti, nereikia visko priimt tiesiogiai, geriau kritiškai pamąstyti ir padaryt išvadas. Tokios švieselės gali buti fluorescensija, arba tiesiog nuo saulės atsispindėjęs variokas kitu atveju girtuoklio haliucinacijos.O kad žmonės tai poetiškai įvardina tik smagiau, taip gimsta legendos 355454dd

Dalintis šį pranešimą

Va butent...seniai nustatyta, kad padejus i duobe puodyne su auksu ji budavo uzzeriama sluoksniu zemiu, ant ju uzdedamas anapilin isejes suo, katinas (stambesnio lobio atveju-arklys, karve) ir tik paskui galutinai uzkasama duobe...koks tulas prasalaitis susidomejes kodel cia kazkas kasinejo, pakasinejes pats randa tik gyvuno maita ir nepagalvoja, kad lobis kur kas giliau dsfhgfgh34qy3yyy reikia zvelgt placiau kolegos :)

• Patiko 1

Dalintis šį pranešimą

Užsiregistruokite arba Prisijunkite kad galėtumėt komentuoti

Jums reikia būti užsiregistravusiam kad galėtumėt komentuoti

Susikurti paskyrą

Užsiregistruokite mūsų naujoje svetainėje

Registruotis

Prisijungti

Esate užsiregistravęs? Prisijunkite.

Prisijunkite
0