Žemėlapiai
3 3

100 pranešimų šioje temoje

kas esat susidūrę su Littlesnake žemėlapiais praktikoje? 

kadangi jo LT teritorijų trivarsčių oficialiai nėra padarytų, tai kalba eitų apie LV ir Estijos pasienio žemėlapius. 

Redaguota mikaldukas

Dalintis šį pranešimą

detektorių reklama seni zemelapiai Metalo detektoriai

va toks pavyzdėlis rodo, kad visada reikia pasidomėti visomis trivarsčio redakcijomis :)

išvadas pasidarykite patys.

ankstyvasis (1855 m.?) rodo  dvi karčemikes ir eiguvą.

3873372m.jpg

rekognisiruotė 1865 m.

3890781m.jpg

Matom nelogiškoj vietoj karčemikės ženklą, ten kur buvo eiguva, o tųjų karčemų nebėr nei kvapo (lyg nufotošopinta).

vėlyvasis nors rekognisiruotė ta pati 1865 m., bet papildomai užnešti miškai ir geležinkelio linijos rodo jau ten vėl eiguvą

3914335m.jpg

Dalintis šį pranešimą

Gal per 10 metų karčemos sunyko? eiguva liko, tik viduriniame žemėlapyje pavaizduota kaip karčema?

Dalintis šį pranešimą

Sveiki,gal ne cia klausiu bet butu ydomu suzinoti ar turi verte melioraciniai planai-zemelapai ? Jeigu turi noreciau apytikslios kainos.Ir nuo ko tai priklauso.

Dalintis šį pranešimą

Sveiki,gal ne cia klausiu bet butu ydomu suzinoti ar turi verte melioraciniai planai-zemelapai ? Jeigu turi noreciau apytikslios kainos.Ir nuo ko tai priklauso.

priklauso nuo to, kam tai aktualu. Pvz. asmeniškai mane domina vienos MSV darbų, vykdytų 1982 m. planas.

jei turi kažkokius planus, gal ir būtų įdomu, tik iš to neuždirbsi.

Gal kas turit Dzukijos krasto zemelapiu 14-3 14-4 arba 15-3 15-4 tiks visokie, is anksto dekui

pulk ant kelių prieš moderatorių ir bandyk jį įtikinti, kad papostinai būdamas be 'plionkės' arba mažametis sūnus įdėjo trivarsčio rinktinį lapą ir tipo čia jis paprašė.

žemėlapių prašyt forume NEGALIMA, o juo labiau trivarsčių, kurie yra nu LABAI RETI  :D

Redaguota mikaldukas

Dalintis šį pranešimą

priklauso nuo to, kam tai aktualu. Pvz. asmeniškai mane domina vienos MSV darbų, vykdytų 1982 m. planas.

Pas mane planai 1963-1964m Padarymo keturis didelius planus turiu, jeigu domina foto galite paziureti mano daiktuose cia: http://www.mainyk.lt/daiktas/melioraciniai-planai-zemelapiai-1963-1964m/614509   tas uzdarbis  tai niekis ydomu tik iki kokos vertes galima butu gauti, arba pamainyti ant kokiu daiktu kas mane domina.Nes net pradines nelabai zinau kokios prasyti :)

Dalintis šį pranešimą

pulk ant kelių prieš moderatorių ir bandyk jį įtikinti, kad papostinai būdamas be 'plionkės' arba mažametis sūnus įdėjo trivarsčio rinktinį lapą ir tipo čia jis paprašė.

žemėlapių prašyt forume NEGALIMA, o juo labiau trivarsčių, kurie yra nu LABAI RETI  :D

Zinau kad negalima :( man pvz.negaila galiu pasidalinti su kitais. :)

Dalintis šį pranešimą

Niekam neįdomu ar žemėlapis retas, ar ne. Jei yra negalima tai ir reiškia - NEGALIMA. O gal kalbininkai pakeitė šio žodžio sąvoką, apie kurią nieko nežinau? Jei taip tai visų atsiprašau, o jei ne, tai įspėjimų nebebus.

Dalintis šį pranešimą

Niekam neįdomu ar žemėlapis retas, ar ne. Jei yra negalima tai ir reiškia - NEGALIMA. O gal kalbininkai pakeitė šio žodžio sąvoką, apie kurią nieko nežinau? Jei taip tai visų atsiprašau, o jei ne, tai įspėjimų nebebus.

parašiau į mintis į klausimus adminui

Dalintis šį pranešimą

Interneto tinkluose pasirodė skenuoti melioracijos projektinės medžiagos planai, kas supranta ir moka juos skaityti - dalykas labai vertingas. 

Ieškokite, kas ieško - tas randa. Padengta kokie 75 proc. Lietuvos. 

Redaguota mikaldukas

Dalintis šį pranešimą

Sveiki,bendraminciai. esu pradedantysis, noreciau prasukuoti buvusi kaima, turiu info kur sodybos stoveje ir pan, gal galetumete patarti kaip pradet? Ta prasme ar visa teritorija eiti is eiles, ar tik buvusiose sodybvietese? Zemelapi senu laiku su pazymetom sodybu vietom turiu :) .ten dabar dirbama zeme, plotas didelis. aciu . p.s,prasau nesijuokit is manes naujoko ;)

Na kaip naujokui patarti.truputi tolelau vaiksoti ir eskoti nes kur pamatai ira dauk siuksliu buna.a jai dar ir zemelapi turi tai visai puiku.ten kur namai.ten ir zmones,okur zmones ten visokausiu daiktu pamesta. :rolleyes:

Dalintis šį pranešimą

Sveiki, gal kas pasakys ką šitas ženklas reiškia (apibraukta raudonai)? Čia 1865 metų žemėlapis ir nėra sutartinių... Iš pradžių maniau, kad gal kapinės, bet dabar ten ariami laukai.

post-4547-0-82917200-1443012148_thumb.jpg

Dalintis šį pranešimą

Pavienis kryžius. 

Esu prasivažiavęs pagal trivarstį pro tokius ženklus - kai kur pastatyti (atstatyti) nauji kryžiai, kai kur stovi ar guli vos besilaikantys trūnėsiai.

o ką jie žymi - sunku pasakyt...mėgdavo statyti juos didesnių kelių sankryžojė, gali būti kryžius ir senai išnykusio kaimo ar kapinaičių atminimui, 

Dalintis šį pranešimą

Sveiki, gal kas pasakys ką šitas ženklas reiškia (apibraukta raudonai)? Čia 1865 metų žemėlapis ir nėra sutartinių... Iš pradžių maniau, kad gal kapinės, bet dabar ten ariami laukai.

Jei neklystu - kapinaites.

Dalintis šį pranešimą

Pakelės kryžius. Galima patikrinti. Žmonės prie kryžių sustodavo pailsėti, pasimelsti. Smulkių monetų įmanoma rasti.

Dalintis šį pranešimą

Sveiki, ir aš ateinu su klausimu.

Rašau knygą apie Pakutuvėnų kaimo (Plungės r., šalia Aleksandravo) istoriją. Rašydavo Pokutowiany (ir rusiška transkripcija taip pat).

Seniausią kaimo pavadinimo paminėjimą tekstu radau 1615 metų dokumentuose. Pasidarė smalsu atsekti kada seniausiai Pakutuvėnai pažymėti žemėlapiuose.

Deja, nieko nerandu. Gal padėtumėte? Būčiau labai labai dėkinga už bet kokią informaciją: jolanta@pakuta.lt

Dalintis šį pranešimą

On 2017-06-15 at 12:29, zilve parašė:

labai netikslus žemėlapis, rokiškis visai netoje puseje lyginant su kupiškiu

Rokiškis ankstesniais laikais tikrai ne visai savo vietoje buvo...  :)

1772.jpg

Dalintis šį pranešimą

Užsiregistruokite arba Prisijunkite kad galėtumėt komentuoti

Jums reikia būti užsiregistravusiam kad galėtumėt komentuoti

Susikurti paskyrą

Užsiregistruokite mūsų naujoje svetainėje

Registruotis

Prisijungti

Esate užsiregistravęs? Prisijunkite.

Prisijungti Dabar
3 3