Lobių ieškotojų moralinis kodeksas.
3 3

69 pranešimų šioje temoje

detektorių reklama seni zemelapiai Metalo detektoriai

... iškart jau aišku pasidaro kodėl ta sutartis taip reikalinga, net gatvės pavadinimo nebegali kitokio sugalvoti...

Galvojau taip greitai nesudegins... ohh, ka padarysi... :))) 

Dalintis šį pranešimą

Ne taip supratau reiskias :))) Gerai, o tarkim jeigu sklypas turi adresa, galima tarkim uzrasyti Aukso g. 123 jeigu nera adreso, tai sklypo gps koordinates + kaimo ar vietoves pavadinima, tada nepasakytu, kad jis leido kasineti kazkur 100km nuo to sklypo kur ieskojome, cia kaip pamastymas. :)

Apribojimas koordinatėmis ir dar pridėti adresą gera mintis :)  

Dalintis šį pranešimą

Apribojimas koordinatėmis ir dar pridėti adresą gera mintis  :)

ir kruviną piršto antspaudą, lapo kampe :D

1 person patiko tai

Dalintis šį pranešimą

ir kruviną piršto antspaudą, lapo kampe :D

Kazi ar vidurinio pirsto anspaudas tiktu :(

1 person patiko tai

Dalintis šį pranešimą

kaip del pokalbio irasimo? kai klausi del leidimo. paklausi vardo pavardes ir del kaimynu ribiniu liniju ir t.t 

Dalintis šį pranešimą

Kazi ar vidurinio pirsto anspaudas tiktu :(

mano nuomonė, kad šiai dienai jeigu kas pradėtų pas kaimo žmogų prašyti raštiško leidimo ir reikalauti jo asmens kodo, pavardės ir kadastro numerio, ir dar bala žino ko <_<  tai atvažiavus kitiems ieškotojams pas tą žmogų, ar net į tą kaimą, leidimas būtų toks 6f0e37cf9d91cda32aa46f133c27cdf3405.gif

šiai dienai manau tai labiau pablogintų padėtį, nei kai buvo išsiuntinėti laiškai į kaimų seniūnijas. Nereikia prisisvajoti apie lobius ir vietoje popiergalių geriau pakišinėti saldainukus :)  čia tik mano nuomonė ^_^

3 people patiko tai

Dalintis šį pranešimą

nei kai buvo išsiuntinėti laiškai į kaimų seniūnijas........... kazka praleidau? kas cia per laiskai tokie buvo?

Dalintis šį pranešimą

pvz uk stenguos kad butu liudininkai kai savinikas leidzia. kai baigu kasinet nuvezu pinigeliu (priklausomai kiek randu). tai gaunu rekomendacija su vardu tel. nr. plius ir paesku plotas prasiplecia :)

Dalintis šį pranešimą

mano nuomonė, kad šiai dienai jeigu kas pradėtų pas kaimo žmogų prašyti raštiško leidimo ir reikalauti jo asmens kodo, pavardės ir kadastro numerio, ir dar bala žino ko <_< tai atvažiavus kitiems ieškotojams pas tą žmogų, ar net į tą kaimą, leidimas būtų toks 6f0e37cf9d91cda32aa46f133c27cdf3405.gif

šiai dienai manau tai labiau pablogintų padėtį, nei kai buvo išsiuntinėti laiškai į kaimų seniūnijas. Nereikia prisisvajoti apie lobius ir vietoje popiergalių geriau pakišinėti saldainukus :) čia tik mano nuomonė ^_^

pritariu, su raštiškais sutikimais dafiga dielos, per daug sudėtinga, manau užtenka žodiško sutikimo, dar gali diktafoną kišenėje įsimesti, o taip tai su popieriukais niekas žaisti nenori :)

Dalintis šį pranešimą

nei kai buvo išsiuntinėti laiškai į kaimų seniūnijas........... kazka praleidau? kas cia per laiskai tokie buvo?

Taigi buvo raganu medziokle surengta pries pora metu,ne tik seniunam bet ir girininkam ir kitiem pareigunam.taipogi buvo raginami visi piletiskai nusiteike pilieciai pamate digerius skambintu spec tarnybom.jei neklystu tai p.Nikitenkos darbas.Kazkur forume diskutavom pries pora metu. :ph34r:

Dalintis šį pranešimą

nu ir ka jie man padarytu pagave ne raudinoj zonoj ir su leidimu zemes savininko (rastisku) ?, ogi nieko. o va be rastisko gal ir sumastytu ka nors...

reiketu mums forma susikurt, gal pagal koki UK pavyzdi ar gal kas jau esat dares, bet tai tikrai reikalingas dalykas mano supratimu

Dalintis šį pranešimą

nu ir ka jie man padarytu pagave ne raudinoj zonoj ir su leidimu zemes savininko (rastisku) ?, ogi nieko. o va be rastisko gal ir sumastytu ka nors...

reiketu mums forma susikurt, gal pagal koki UK pavyzdi ar gal kas jau esat dares, bet tai tikrai reikalingas dalykas mano supratimu

Nieko nesumąstytų, jei savininkas nepareikštų pretenzijų. Na, blogiausiu atveju, lieptų nešdintis iš privačios teritorijos. O savininkas, jei reikštų pretenzjas, turėtų dar apskaičiuoti digerio jo sklypui padarytą žalą. Na, susimokėtumėte kelis eurus, jei duobių neužkasat... O jei viską tvarkingai po savęs paliekate, kokia gali būti žala?

Dalintis šį pranešimą

Pagalvojus jeigu randi kokius sidabriokus ir parodai savininkui, gal atrodys, kad jie milijonus verti, nors ir susitarus, prades grasinti, kad pranes 112, kad ilindai be jo sutikimo i privacias valdas arba tiesiog nieko nepasakes iskvies (visko buna, kai suzibi sidabras ir auksas akyse). tiesiog kaip pamastymas, kokia gali buti situacija.. Situ atveju sutikimas su vardu pavarde ir parasu butu kaip garantija, jeigu prasides savininko menesines kasinejimo metu :)))

Kažkuriam iš įstatymų forma yra dabar nepamenu gal Paveldo tvarkybos raglamente kaip priedas. Šiaip mano galva papraščiau žodžiu susitari ir sidabrioku nereklamuoji, nes pradėsi popierius pasirašyt kišt tikrai aferistu palaikys. Be to toks sutikimas neapsaugos nuo to, kad savininkas gali reikalauti radinių nes sutikimas duodamas atlikti kasimo darbus sklype, o neišsinešti radinius. Tai yra numatyta net įtatiminėje bazėje, jei net tarkim vykdomi archeologiniai tyrimai kapinyne ir tas kapinynas yra tavo žemėje pagal teisės aktus savininkui yra palikta galimybė reikalauti, kad radiniai liktų jo sklype tik jis turi užtikrinti jų eksponavimo ir prieinamumo sąlygas, tokių atvejų Lietuvoje beveik nėra. (Klaipėdoje prie jono kalnelio viezbutyje stiklu uždenkti eksponuojami pamatai). Bet kai eina kalba apie seges KPD nemanau, kad daleistų sumastytų sąlygų tokių, kad praeitų fantazija, nors toks pirncipas vakaruose naudojamas gan sėkmingai, bet čia Lietuva čia visi nusikaltėliai kuriais negalima pasitikėti :D

Dalintis šį pranešimą

Forma tikrai yra paieškosiu kompe kažkur turiu idėsiu.

Dalintis šį pranešimą

Užsiregistruokite arba Prisijunkite kad galėtumėt komentuoti

Jums reikia būti užsiregistravusiam kad galėtumėt komentuoti

Susikurti paskyrą

Užsiregistruokite mūsų naujoje svetainėje

Registruotis

Prisijungti

Esate užsiregistravęs? Prisijunkite.

Prisijungti Dabar
3 3