Ar susimastot?
0

35 pranešimų šioje temoje

Recommended Posts

Ar susimastote... Kai vaikstinejate su detektoriumi ir kiek ten visko gali guleti, bet del detektoriaus gylio objektai nepasiekiami ir kiek gerio pravaiksciojate ? :)

Paprasti zmones manau nesusimasto, kadangi neturi detektoriaus. Nes mano manymu kartais ir 2 metru gylyje gali buti kazko vertingo, bet visko kasti neapsimoka, neuzteks batarkiu :D Taigi... Ar aparatas jusu neriboja pypsejimais. - Na esate priklausomo nuo aparato, kaip robotai supypsi kasu. Ne einu toliau... Ar visada pasitikite vien aparatu ar turite dar nuojauta. Pabandziau pafilosofuoti...:)

Dalintis šį pranešimą

Metalo detektoriai

sveiki, kadangi yra sukurta toke tema taigi aš susimaščiau kaip žmogu paveike virgulės kad jos atsilenke ir užsilenke... wert4twertwert su šiuo būdu galima ieškoti vandens gyslų ir ivairiu obiektu po žeme...

idomu tai kad tikrai šis budas yra jau išbandytas ir tikrai veikentis tik ydomu kaip jis paveike žmogu 23445

jaigu kas nežino apie ka aš čia šneku http://www.google.lt/imgres?q=virgul%C4 ... ZCQ&zoom=1

dar yra vienas varijantas su išsišakojima turinče šaka su ja viskas veike taipat tik ji lanlstosi žemyn ir taip stiprei veikia žmogu kad net ji suriečia kas per keistos jėgos paveike žmogų

jok ka pvz.

http://www.google.lt/imgres?q=virgul%C4 ... ZCQ&zoom=1

Dalintis šį pranešimą

su šiuo būdu galima ieškoti vandens gyslų ir ivairiu obiektu po žeme...

idomu tai kad tikrai šis budas yra jau išbandytas ir tikrai veikentis tik ydomu kaip jis paveike žmogu

Dėl to "tikrai veikiantis" yra abejonių. Va ką sako 26 metus šulinius kąsantis:

Šulniakasys jau prieš kelerius metus atsisakė virgulininko paslaugų. Anot V. Pelegrimo, logiškas sprendimas, kuri vieta yra tinkamesnė šuliniui kasti, nė kiek nenusileidžia senolių vandens po žemėmis paieškos būdui.

„Mes įsitikinome, kad investuoti į virgulininko paslaugas – bergždžias reikalas. Iš viso esu iškasęs tik du sausus šulinius, ir abu kartus vietą būsimam šuliniui parodė virgulininkai – vienas mano samdytas, kitas – šeimininkų atvestas, – sako šulniakasys. – Kartais vos apsilankius sodybvietėje matyti, kur geriau kasti, o kartais tenka pasikliauti intuicija.“

Dalintis šį pranešimą

su šiuo būdu galima ieškoti vandens gyslų ir ivairiu obiektu po žeme...

idomu tai kad tikrai šis budas yra jau išbandytas ir tikrai veikentis tik ydomu kaip jis paveike žmogu

Dėl to "tikrai veikiantis" yra abejonių. Va ką sako 26 metus šulinius kąsantis:

Šulniakasys jau prieš kelerius metus atsisakė virgulininko paslaugų. Anot V. Pelegrimo, logiškas sprendimas, kuri vieta yra tinkamesnė šuliniui kasti, nė kiek nenusileidžia senolių vandens po žemėmis paieškos būdui.

„Mes įsitikinome, kad investuoti į virgulininko paslaugas – bergždžias reikalas. Iš viso esu iškasęs tik du sausus šulinius, ir abu kartus vietą būsimam šuliniui parodė virgulininkai – vienas mano samdytas, kitas – šeimininkų atvestas, – sako šulniakasys. – Kartais vos apsilankius sodybvietėje matyti, kur geriau kasti, o kartais tenka pasikliauti intuicija.“

Na neteisybe truputy sakai ,jeigu zmogus jautrus ,gali su virgulem rasti vandeny.

Dalintis šį pranešimą

be kazkokios nuojauto ar intuicijos neverta net MD i rankas imti.buna kad israusi 200 kamstuku po to 200kartu praleidi ta pati signala pro ausis,o201signalas pasirodo kazkoks ipatingas irrandi auksini ziedeli ar ka nors panasaus.reikia tiketi.

Dalintis šį pranešimą

be kazkokios nuojauto ar intuicijos neverta net MD i rankas imti.buna kad israusi 200 kamstuku po to 200kartu praleidi ta pati signala pro ausis,o201signalas pasirodo kazkoks ipatingas irrandi auksini ziedeli ar ka nors panasaus.reikia tiketi.

Labai panašiai nutiko man. Po kelių iškastų žemų folgos signalų pradėjau juos ignoruoti. Po kokio 30 folgos signalo, nežinau kas užėjo.. bet paspyriau smėlį.. vietoj folgos - žiedelis su brylikais.. 

52ed8a02a65b4.jpg 

Dalintis šį pranešimą

Labai panašiai nutiko man. Po kelių iškastų žemų folgos signalų pradėjau juos ignoruoti. Po kokio 30 folgos signalo, nežinau kas užėjo.. bet paspyriau smėlį.. vietoj folgos - žiedelis su brylikais.. 

52ed8a02a65b4.jpg

Tikra tiesa, esu nekarta girdejes, kad mazas auksisnis papuosalas arba plona monetele skamba kaip folija.

L

Dalintis šį pranešimą

Tikra tiesa, esu nekarta girdejes, kad mazas auksisnis papuosalas arba plona monetele skamba kaip folija.

L

visiskai pritariu. as bent jau pirmas pora valandu kasu viska folija , kamstelis , stabilus signalas,nestabilus bile spalvotas poto kantrybe truksta . tikrai daznai plonos monetos, auskarai ziedeliai, grandineles rodo zema nestabilu signala

Dalintis šį pranešimą

Kaip nesusimastysi,kai pilna prifilmuota ko tik neranda.Pradedant tėviškės laukais ...Majamio paplūdymiais.Jau metai kaip mojuojam,kasam,semiam ,rausiam,keikiamės.Užkasam duobes ir vėl viskas iš naujo.Vandeny + tas,kad nereikia nieko užkast.Čia ir radiniai ne taip nuviliantys.Bent jau paskuti nis.O tai vis darbe kolegos neužmiršta pasitikslint ar jau radai aukso???Vis ne ir ne.Kartais net susimastydavau .Ar yra koks algoritmas kiek skardinių,liežuvėlių,kamštukų,folijos reikia pakelti ,kad rastum monetą,grandinėlę,pakabuką...varinį,sidabrinį,o galiausiai ir auksinį žiedą.Daug.Ir dar šiek tiek.Man šie metai vieni nuostabiausių.Jau vien suvažiavimas...O kur dar radiniai.Visus Jus mielieji noriu pasveikinti su artėjančiu šventiniu maratonu.Linkiu kuo nuostabiausių radinių po eglute,pušele,dilgėle ar kadagiu,po vandeniu...nesvarbu.Kad tik klausa nepavestų,o žemė nešykštėtų.

• Patiko 7

Dalintis šį pranešimą

10 valandas prieš , Ghostlead parašė:

Ar virgulės kenkia žmogui? Domiuosi truputi, bet iš to straipsnio ar nuotrupų nieko neppagaunu ką čia pezėjot...

Galima akį išsidurt, ar ausį. O šiaip kuo pagalys gali kenkt ?

• Haha 3

Dalintis šį pranešimą

9 valandas prieš , TeleKastuvas parašė:

Galima akį išsidurt, ar ausį. O šiaip kuo pagalys gali kenkt ?

Taigi va, mastant racionaliai. Kai pradėjau domėtis, vos ne kas pora metrų pavojingosios susikertančios energetinės linijos tūno...Kaip suprast? Taip gaunas visur jos mums apsunkina gyvenimus:lol: Norėjau tik viena - pamačiau kad pas rusus su virgulėm lobiukų ieško, o turiu ir aš nuosava vietą su aiškia istorija, bet md niekaip nieko neranda, tai virgules noriu imt:D

Dalintis šį pranešimą

On 02/02/2014 at 08:04, Lucky parašė:

L

Youtubeje paziurejau testa su auksu, kuris priverte sunerimti ir grizti i sena vieta, kur 2 AU ziedus pakeliau :/

• Patiko 1

Dalintis šį pranešimą

Taip ir tera elgiasi - vdi labiau briklauso nuo daikto dydžio/storio, formos, nei nuo metalo rūšies. Aukso neteko kast, bet ploną varį dažni rodo kaip aliuminį, smulkią bronzą tai iš viso beveik kaip juodą metalą signalą duoda - labai mažas (bet ne minusinis) vdi. Randu labai mažiai nikelio monetų - įtariu, kad nikeliokams geležies signalą duoda. Netyčia vieną neseniai iškasiau - iš 5 perbraukimų - 3 geležies signalai, vienas pasikriuksėjimas, ir vienas labai aiškus monetinis signalas. Neturėjau ko kast - pakapsčiau ir labai nustebau grošius radęs. Anksčiau peršautą nikelinį zlotą buvau radęs, tai tas iš viso tik kriuksėjo arba geležį rodė. Galvojau, jog dėl nenormalios formos taip, bet tikriausiai metalas tokią reakciją duoda. Reiks iš žmonos aukso niekelių paprašyt pabandymui.

• Patiko 2

Dalintis šį pranešimą

Prieš 1 Valandą, Nagas parašė:

Taip ir tera elgiasi - vdi labiau briklauso nuo daikto dydžio/storio, formos, nei nuo metalo rūšies. Aukso neteko kast, bet ploną varį dažni rodo kaip aliuminį, smulkią bronzą tai iš viso beveik kaip juodą metalą signalą duoda - labai mažas (bet ne minusinis) vdi. Randu labai mažiai nikelio monetų - įtariu, kad nikeliokams geležies signalą duoda. Netyčia vieną neseniai iškasiau - iš 5 perbraukimų - 3 geležies signalai, vienas pasikriuksėjimas, ir vienas labai aiškus monetinis signalas. Neturėjau ko kast - pakapsčiau ir labai nustebau grošius radęs. Anksčiau peršautą nikelinį zlotą buvau radęs, tai tas iš viso tik kriuksėjo arba geležį rodė. Galvojau, jog dėl nenormalios formos taip, bet tikriausiai metalas tokią reakciją duoda. Reiks iš žmonos aukso niekelių paprašyt pabandymui.

Dėkui. Dabar aiškiau :) Žinau, kad tikrai į tą patį parką reikės grįžti :) Bent jau tiek gerai, kad išskyrus manęs niekas nekasa ten :D Ir tikrai žinau, kad tokių signalų turėjau. Nepagalvočiau, kad mažą AU žiedelį 37 parodytų.

Net silpna pasidarė kiek tame parke galėjau praleisti ahahahah :D

• Haha 1

Dalintis šį pranešimą

4 valandas prieš , Nagas parašė:

Neblogas derlius! Sėkmės dar papildyti kolekciją.

Dėkoju :) Reikia man daugiau, daugiau ir daugiau ieškoti :D  :ieskoti:

• Patiko 2

Dalintis šį pranešimą

On ‎2018‎-‎05‎-‎22 at 20:41, Ghostlead parašė:

Taigi va, mastant racionaliai. Kai pradėjau domėtis, vos ne kas pora metrų pavojingosios susikertančios energetinės linijos tūno...Kaip suprast? Taip gaunas visur jos mums apsunkina gyvenimus:lol: Norėjau tik viena - pamačiau kad pas rusus su virgulėm lobiukų ieško, o turiu ir aš nuosava vietą su aiškia istorija, bet md niekaip nieko neranda, tai virgules noriu imt:D

Virgulės parodo vietą, kuri TAVO NUOMONE ir yra toji reikalinga. Galėtum tiesiog imti ir kasti kur tau patinka, be jokių pagalių. Na bet visada geriau paskirti kokį medgalį atsakingu :) 

• Patiko 3

Dalintis šį pranešimą

On 2018-05-23 at 15:40, Kortesas parašė:

Dėkui. Dabar aiškiau :) Žinau, kad tikrai į tą patį parką reikės grįžti :) Bent jau tiek gerai, kad išskyrus manęs niekas nekasa ten :D Ir tikrai žinau, kad tokių signalų turėjau. Nepagalvočiau, kad mažą AU žiedelį 37 parodytų.

Net silpna pasidarė kiek tame parke galėjau praleisti ahahahah :D

As auksini auskariuka 0,5 g toki kur tusciaviduriai buna radau su 26, visa laime kad ten mazus romenus rinkom, o jie nuo 10 prasideda

L

• Patiko 1

Dalintis šį pranešimą

Užsiregistruokite arba Prisijunkite kad galėtumėt komentuoti

Jums reikia būti užsiregistravusiam kad galėtumėt komentuoti

Susikurti paskyrą

Užsiregistruokite mūsų naujoje svetainėje

Registruotis

Prisijungti

Esate užsiregistravęs? Prisijunkite.

Prisijunkite
0