Ar susimastot?
0

35 pranešimų šioje temoje

Recommended Posts

To Lucky,

Matomai reikes sugrizti :D

Beje, o kiek is viso forume kolegu, kurie renka metalus (visokias vielutes, alium. kamstelius ir t.t.) ir pridavineja? bendrai pasiziurejus, net kraupu darosi ant kiek zeme uztersta :(

• Patiko 1

Dalintis šį pranešimą

Metalo detektoriai
14 minutes prieš, Kortesas parašė:

To Lucky,

Matomai reikes sugrizti :D

Beje, o kiek is viso forume kolegu, kurie renka metalus (visokias vielutes, alium. kamstelius ir t.t.) ir pridavineja? bendrai pasiziurejus, net kraupu darosi ant kiek zeme uztersta :(

Aš bandžiau rinkti, bet su tėvais gyvenu(mokausi) tai išmetė viską, sako nereik čia man šiukšlyno. :D O jau kazkur 80 centu buvo. :/

Dalintis šį pranešimą

16 minutes prieš, itomas parašė:

Aš bandžiau rinkti, bet su tėvais gyvenu(mokausi) tai išmetė viską, sako nereik čia man šiukšlyno. :D O jau kazkur 80 centu buvo. :/

Reikejo paaiskinti, kad darai gera gamtai :) Nurenki siuksles. Plius kuras atsiperka. Seniai seniai irgi barniu budavo, bet susitaike :D Zmonai bus tik vienas reikalavimas - susitaikyti su hobiu :D

Man vat idomu kaip ateities kartos kovos su plastiku... Daznai is misko nurenku koki kita bambalioka numesta. Net aki rezia, kai pamatai ka nors :( 

Manau, jei kiekvienas rinktu siuksles ir pan., gamta atsidekotu. Nors ji ir taip atsidekojo duodama nuostabius ezerus, miskus mums :) Reikia tik pasirupinti :)

Redaguota Kortesas
  • Patiko 3

Dalintis šį pranešimą

Surenku viską ką iškasiau. Namie perrūšiuoju pagal metalus, kada nors spalvotus metalus perlydysiu, o juodą priduosiu. Jau nensža krūva gavosi. bet dažniausiai ir kasu tik namie ar kaimynų sklypuose, tai nešt toli nereikia.

Dalintis šį pranešimą

12 valandas prieš , Nagas parašė:

Surenku viską ką iškasiau. Namie perrūšiuoju pagal metalus, kada nors spalvotus metalus perlydysiu, o juodą priduosiu. Jau nensža krūva gavosi. bet dažniausiai ir kasu tik namie ar kaimynų sklypuose, tai nešt toli nereikia.

Lygiai taip pat darau, tik priduodu viska :) Svariau zemeje bus :) Ir gamta atsidekos :)

Dalintis šį pranešimą

Visai ne į temą, bet ir aš susimasčiau. O kaip su žvejybiniu echolotu, ar jis mato kažką daugiau nei žuvis? Neteko bandyti bet pamačiau reklamą žurnale ir kažkaip toptelėjo mintis kad ir dugno reljefą turėtų rodyti?

Dalintis šį pranešimą

roda tai kas ne vanduo. gal naujesni ir tiksliau skiria objektus, bet iprasti zoliu nuo dugno neatskiria, tai dugno rodymas toks salyginis reikalas :) ta funkcija realiai naudodavom nebent dugno pokyciu fiksavimui. kur staigiai gileja, ar nelygus dugnas buna, bet tik tiek is no naudos.

Dalintis šį pranešimą

12 valandas prieš , Lapata parašė:

roda tai kas ne vanduo. gal naujesni ir tiksliau skiria objektus, bet iprasti zoliu nuo dugno neatskiria, tai dugno rodymas toks salyginis reikalas :) ta funkcija realiai naudodavom nebent dugno pokyciu fiksavimui. kur staigiai gileja, ar nelygus dugnas buna, bet tik tiek is no naudos.

Aišku tadu jau geriau magnetais pažvejot:D

Dalintis šį pranešimą

Šiaip dar toks pastebėjimas nes tema apie susimastymus - pastebėjau iš žemėlapių, kad karčiamos daugeliu atvejų būdavo prie pelkėtų vietų, kurias dabar numelioravo ir mums jau nieko neliko. Tik kodėl praeities žmonės prie pelkių lėbaudavo, čia kad laumės pagautų norėjo? :lol:

Dalintis šį pranešimą

Užsiregistruokite arba Prisijunkite kad galėtumėt komentuoti

Jums reikia būti užsiregistravusiam kad galėtumėt komentuoti

Susikurti paskyrą

Užsiregistruokite mūsų naujoje svetainėje

Registruotis

Prisijungti

Esate užsiregistravęs? Prisijunkite.

Prisijunkite
0