parduodu meteorita
0

81 pranešimų šioje temoje

Recommended Posts

Metalo detektoriai

Būtu išties šaunu savo lentynoje turįti meteoritą :) . Kiek nori už jį? Gal gali nufotografuoti jį prie liniuotės(pakabukas geras gal išeitų)? Ir kaip įrodysi kad tai tikrai meteoritas?

Dalintis šį pranešimą

nuvesk i moletus..ten yra meteoritu centras.taqu akimirksniu pasakys kas cia per daiktas..jei tikrai meteoritas neapsigauk.tau uz meteorito grama duotu 20000doleriu ir ziurint is kur jis atklydes..bent cia ne lt tiek duotu..lietuvoj nelabai kas tiek duos..bet i uzsieni gali prakysti..bet reikia sertifikata gauti is moletu kad tikrai meteoritas ir kilme..svori..dada vaikiti tu milionierius.. :ploti:

Dalintis šį pranešimą

nuvesk i moletus..ten yra meteoritu centras.taqu akimirksniu pasakys kas cia per daiktas..jei tikrai meteoritas neapsigauk.tau uz meteorito grama duotu 20000doleriu ir ziurint is kur jis atklydes..bent cia ne lt tiek duotu..lietuvoj nelabai kas tiek duos..bet i uzsieni gali prakysti..bet reikia sertifikata gauti is moletu kad tikrai meteoritas ir kilme..svori..dada vaikiti tu milionierius.. :ploti:

toli west y tuos moletus :) aisku kainuos viskas ttt... manau liks stalciuje guleti jis.o gal eina kaip nors su jajs susisiekti (moletais) dakalciau as ten jiems tameteorita ? :))

Dalintis šį pranešimą

Nierka, kolegos klysta. Vis dėlto meteoritas. Taip vadinamas Nibiru meteoritas. Žemėje retai pasitaiko. Ramzis suklaidino dėl kainos, nes Lietuvoje už Nibiru gramą moka apie 1000-1500 dolerių. Maksimaliai galima gauti 2000 dolerių už gramą, jei viduje yra mineralas. Tad, jei važiuosite į Molėtus, užeikite į administraciją, prisistatykite, kad esate Nierka iš Kablio atsiųstas Korteso ir turite Nibiru meteoritą. Jie viską žinos ir tyrimai ten pat bus atlikti. Tikiuosi gauti savo dalį nuo pardavimo ;)

Dalintis šį pranešimą

cia geras KOrtesai.. :DD savo dali..Nerka i moletus siunciu as..jy uzvedziau ant kelio kur reiketu kreiptis.ir nereikia pelnytis is zmogaus.ir tuo labiau kalbeti apie kazkokia daly..cia zmogaus teise rinktis..o kaina pasakiau ne lietuvoje gaunama..ir ten esu pabrezes ..tai tiek dekoju.. 562362

Dalintis šį pranešimą

O tu jochaidy. Na jūs, vyrai, pavarot. Čia jau kiečiau už tankų temą pasidarė. Įdomu kuo baigsis ta istorija ir kas gaus savo dalį. Būkit geri, parašykit.

Dalintis šį pranešimą

Jei Moletai issiaiskins, kad tai meteoritas ir kad jis rastas LT, galimai bus paskelbtas kulturos mokslo vertybe ir nacionalizuotas, o pardavejui iskels byla :D

Cia gi anamet rado zmogelis kazkoki mamuto kaula.. problemu apturejo:)

• Patiko 1

Dalintis šį pranešimą

Nierka, su manimi geriau per Paypal atsiskaityti. Nors šiaip ir Opal Transfer tinka. Tik tiek, kad papildomai 3 svarus nuo Jūsų nuskaičiuos. Bet, manau, kas Jum tie 3 svarai turint Nibiru meteoritą. Beje, taip pat norėčiau, kad Molėtuose mūsų vardai figūruotų kaip radėjų. Pageidautina, kad mano vardas eitų prieš Jūsų. Nors tai didelio skirtumo nedaro, bet vis tiek norisi senatvėje pasigirti anūkams.

Ramzis, matai, aš pats negalėsiu su Nierka važiuoti į Molėtus. Teks skambinti žmonėms iš observatorijos ir tartis. Rimti žmonės tuščiai laiko nešvaisto. Nors nereikia pergyventi. Visi bus informuoti ir tegu Nierka daro taip, kaip rašiau. Aš suprantu, kad pasiųntei Nierką į Molėtus.. Tačiau aš ten pažinčių turiu ir esu žinoma figūra.

Beje, kontaktinis asmuo Putėjas Rustulis. Kada Nierka Jum patogu būtų atvykti?

Dalintis šį pranešimą

Stirli, aš suprantu, kad nerimauji ir nori savo procento, bet Nierkai ''stogo'' nereikia ir, manau, vienas saugiai nuvažiuos. Kita vertus, jei Nierka negali nuvažiuoti į Molėtus, tuomet paštu galima viską padaryti:

Siuntėjas:

Nierka iš Kablio nuo Korteso. Nibiru meteoritas.

Gavėjas:

Molėtų observatorijos vadovui Putėjui Rustuliui.

Beje, kartais ne su Tauro ragu ten ta istorija buvo?

S.W.A.T.,

kadangi aš čia koordinuoju ir apsprendžiu tolimesnę eigą, tai natūralu, kad gausiu savo pinigus. Vėliau nusiųsiu paštu Nierkai sutartį, kad užtikrinčiau savo dalį. O Stirlis su Ramziu nori iš oro pinigų užsidirbti. Vieni čia į Molėtus siuntinėja, o man tartis...

Dalintis šį pranešimą

meteoritas nepriklauso valstybei..apie tai niekas nieko neraso..beto radejes turi pats nuspresti padovanoti ar parduoti..geriauses variantas butu tik kabaleli sito daikto nusiusti,,ir paskui gaus atsakyma atgal, kas per daiktas.. ;)

Dalintis šį pranešimą

man jokiu pinigu nereikia..tiesiog zmogu nukreipiu tinkama linkme..kur kreiptis..apie jokias dalis nekalbejau..beto galiu Nerkai duoti paciu moletu numeri..susiskambins ir pasts susisnekes.

Dalintis šį pranešimą

Užsiregistruokite arba Prisijunkite kad galėtumėt komentuoti

Jums reikia būti užsiregistravusiam kad galėtumėt komentuoti

Susikurti paskyrą

Užsiregistruokite mūsų naujoje svetainėje

Registruotis

Prisijungti

Esate užsiregistravęs? Prisijunkite.

Prisijunkite
0