Gal kas domisi senais bunkeriais ?
2 2

55 posts in this topic

Recommended Posts

sveiki pilieciai,

kaune viena zinau uz 9 forto pora km, laukuose jis randasi netoli didelio azuolo, uzkastas po zeme, rudeni kaip vaziavo kombainas, ylauze viena spala ir matesi bunkeris, visas medinis is storu rastu padarytas. sia vasara buwau nuwares paziureti bet nieko nebuwo jau, gal uzkase ta skyle, vienoj vietoj matosi yduba, salia gyveno toks diedukas, tai klausiau ar zino apie ta bunkeri, sake kiek metu cia gywena nezino jokio bunkerio. gal kokio 1 pasaulinio jis. mhmmhm. ir idomu gal viduj yra kasnors vertingo :)

Metalo detektoriai

Gal bunkeris, gal blindažas, gal kareiviai buvo, gal gyventojai buvo įsirengę slėptis nuo bombų, gal šulinys. Kas ten žino, kol nepamatei. Čia visus domina bunkeriai, jei nepastebėjote. Taip pat domina tankai, lėktuvai, lobiai, meteoritai, aukso, anglies ir deimantų kasyklos. O jūs pats kuo domitės, kad klausiat? Ar negalite pats pažiūrėti, kas ten įdomaus? Ar nenorite? O jei teks 50x50 jei ten kas įdomaus. Su Kortesu tai nenorite dalintis Nibirų meteorito. Beje su žemės šeimininku tikrai teks tartis, kad leistu pažiūrėti. Tai pažiūrėkit, foto imeskit, mums parodykit, o męs nuoširdžiai jus pasveikinsim, jei kas ten įdomaus. Sėkmės jjjjjjjjjjjjj

Gal bunkeris, gal blindažas, gal kareiviai buvo, gal gyventojai buvo įsirengę slėptis nuo bombų, gal šulinys. Kas ten žino, kol nepamatei. Čia visus domina bunkeriai, jei nepastebėjote. Taip pat domina tankai, lėktuvai, lobiai, meteoritai, aukso, anglies ir deimantų kasyklos. O jūs pats kuo domitės, kad klausiat? Ar negalite pats pažiūrėti, kas ten įdomaus? Ar nenorite? O jei teks 50x50 jei ten kas įdomaus. Su Kortesu tai nenorite dalintis Nibirų meteorito. Beje su žemės šeimininku tikrai teks tartis, kad leistu pažiūrėti. Tai pažiūrėkit, foto imeskit, mums parodykit, o męs nuoširdžiai jus pasveikinsim, jei kas ten įdomaus. Sėkmės jjjjjjjjjjjjj

ten jis ne betoninis, o is medzio spalu storu surestas, matosi is tolo konturai ilgio kokia 10 metru gal daugiau ir plocio bent 5 metrai, o kur jis yra to dieduko zemeje bunkeris, tai amzinatelsi dieduka numuse masina pries pora metu. praita wasara kaip matesi ta skyle meciau akmenuka tolyn tai pliumpt y vandeni ykrito. pasiswiest neturejau su kuo, tai nieko nemaciau kas ten yra, sia vasara toj vietoj skyles nebuwo, tik dauba likusi. tureciau detektoriu ir dar koki kompanjona senai buciau iskases, niekam neidomu is mano draugu kazkoks bunkeris laukuose :)

Nierka, o gal blindažas? Kas tave domina?

Čia su kolegom vienoje tokioje vietelėje:

[ Paveikslėlis ] [ Paveikslėlis ] [ Paveikslėlis ] [ Paveikslėlis ] [ Paveikslėlis ] [ Paveikslėlis ] [ Paveikslėlis ] [ Paveikslėlis ] [ Paveikslėlis ] [ Paveikslėlis ] [ Paveikslėlis ] [ Paveikslėlis ] [ Paveikslėlis ] [ Paveikslėlis ] [ Paveikslėlis ] [ Paveikslėlis ] [ Paveikslėlis ] [ Paveikslėlis ] [ Paveikslėlis ] [ Paveikslėlis ]

grazus kryziukas :)

Nu šuliniai anksčiau irgi mediniai buvo. O kad dieduką nukalė, tai kažkas paveldėjo žemę. Šiaip įdomus objektas, be abejonės. Manau čia, tamsta, bendraminčių rasite. Lauksim naujienų.

Nu šuliniai anksčiau irgi mediniai buvo. O kad dieduką nukalė, tai kažkas paveldėjo žemę. Šiaip įdomus objektas, be abejonės. Manau čia, tamsta, bendraminčių rasite. Lauksim naujienų.

nu y sulini man nelabai panasu ten ~ 10m ilgio 5m plocio :D

nu y sulini man nelabai panasu ten ~ 10m ilgio 5m plocio :D

Tai gi visokių buvo :DD

Reiškia ten 10 m ilgio ir 5 m pločio karvių girdymo blindažas. Verta kasti, kadangi galite rasti karvių auskarų. Seniau jie buvo iš aliuminio. Kiekvieno ieškotojo svajonių metalas. O skambalas iš cinko su bumbuliuku iš veržlės, tai metų radinys. Nesupykit , bet švelniai tariant , jūsų temos man atrodo truputi kvailokos ir neprasmingos. Rašau tik tam, kad man patinka tokios temos. Forumiečiai neduos sumeluoti, iš jų gaunasi geri apsakymai.

newerta cia ziuriu nieko prasidet su jumis :) as rimtai sneku tie cia belenka :) nu krc neswarbu, viena dalyvi radau kuris varys kartu atkast.

gerai ,bet jei ten nieko nerasiu, tu man 300eu sumokesi, kita vertus iskarto gali 200eu man duot ir parodyt kur yra. Jei ka idomaus rasiu, pinigus grazinsiu.

Nu tu tik neįsižeisk ant mūsų, parašau ir foto bunkerio įmesk aptarimui. Saldus pergalės skonis. Imsi ir mus visus į vietą pastatysi. O mes balto pavydo kankinami nusigersim ir išnyksim nuo griešno svieto.

Paskaityk, ką čia prirašei ir pamąstyk, ko toks juokingas pasirodei, fauste be galvutės iš lėktuvo.

Reiktų sudėti visus nierkos pardavimus į atskirą turgaus temą "nierka". Bo as jau painiojuosi ką jis ten parduoda.

Lygtai meteoritą be galvutės, kometą be uodegos, bunkerį rąstinį 5x10 metrų, kokius iš lėktuvų barstė per karą (kampas daužtas traktoriaus), ir Getės "Faustą" ? Dar mina kažkokia devyngalvė, kuriai kainos nėra ....

Ir už viską 100 eurų ?

Jo, nierkos temas reiktu į blevyzgas ir į krūvą. Aš jau matau istorijos pradžią. Neeilinė asmenybė, man Minedą primena.

Kur tesinys? Siaip jau kelinta tema skaitau kur kazkas su mazesne kasinejimu patirtim arba isvis be jos, uzsimena apie kazkoki buta ar nebuta objekta ir kad butu idomu ji patyrinet, tai jus uzsipuolat zmogu koks jis neismanelis ir kad ten tikrai nieko nera. Nebutina uzgesint entuziazmo. Man paciam patinka paskaityt jusu istorijas, pasiziuret idomias nuotraukas, o cia gaunasi jau kelinta tema, pirmi postai sudomina, tada eina postai "nieko tu cia nesupranti, nekalbek nesamoniu ir t.t.", suintrigavus istorija lieka be pabaigos. Gi knieti pamatyt, gal ten istikruju kas nors idomaus yra, gal nuotrauku padarys, sudes cia.

Kur tesinys? Siaip jau kelinta tema skaitau kur kazkas su mazesne kasinejimu patirtim arba isvis be jos, uzsimena apie kazkoki buta ar nebuta objekta ir kad butu idomu ji patyrinet, tai jus uzsipuolat zmogu koks jis neismanelis ir kad ten tikrai nieko nera. Nebutina uzgesint entuziazmo. Man paciam patinka paskaityt jusu istorijas, pasiziuret idomias nuotraukas, o cia gaunasi jau kelinta tema, pirmi postai sudomina, tada eina postai "nieko tu cia nesupranti, nekalbek nesamoniu ir t.t.", suintrigavus istorija lieka be pabaigos. Gi knieti pamatyt, gal ten istikruju kas nors idomaus yra, gal nuotrauku padarys, sudes cia.

niekam ziuriu neidomu tas bunkeris, o mano draugai tyngi eit ir kast jy. o wienam neidomu, buwau praita sawaite paziuret gal wel koks kombainas iluzo y jy, bet deja kukuruzai wirs jo uzsodinti, tai dar nenupjowe ir neykrito niekas i jy :)

niekam ziuriu neidomu tas bunkeris, o mano draugai tyngi eit ir kast jy. o wienam neidomu, buwau praita sawaite paziuret gal wel koks kombainas iluzo y jy, bet deja kukuruzai wirs jo uzsodinti, tai dar nenupjowe ir neykrito niekas i jy :)

Kaip reikalai su meteoritu? :)