išniekintas daiktelis, būtų įdomu sužinoti paskirtį
0

14 posts in this topic

Recommended Posts

Sveiki,

Štai aptikau kažką panašaus į laikrodžio kiautą, bet nelabai. Nes šis daiktelis nė per kur neatsidaro, kaip kad būdinga laikrodžiams, tik dugnas (plokščioji dalis) išsistumia per nenatūraliai išlaužytas skyles. Kokios žiurkės ir kokiu tikslu tas skyles išgraužė - nenutuokiu. Vandalizmas kaži koks, ir tiek. Gal kas nors minčių turės apie šįjį rakandėlį. Labai tikiuosi... :)

http://kasejas.net/thumb.php?id=B9FB_4FFECBFF

http://kasejas.net/thumb.php?id=91DF_4FFECD16

http://kasejas.net/thumb.php?id=38D3_4FFECC66

http://kasejas.net/thumb.php?id=AC60_4FFECC90

Metalo detektoriai

nagi tie laikrodžiai dažniausiai kažkaip atsidaro, o ten nėr anei jokių vyrių ir išvis jokių detalių, kurios atsisegtų ar kažkaip "atsikledaruotų". Bent jau aš nepamačiau anei jokių patobulinimų, padraskymų, palitavimų šitoje srityje. Man rodos - tiesiog dėžutė. :) BET MAN DAUG KAS RODOS :)

del komposo susilaikau bet laikrodis tikrai negalejo buti grandis kuri skirta grandinelei istatyta i paprasčiaiusia metalo bumbuliuka kuris neatlieka laikrodzio prisukimo ir valandu nustatimo funkcijos juo labiau kad prisukamoji dalis buna rifliuota patogesniam suemimui o ir grandis per ja nesiveria

Panašu į papuošalą, pakabukas? aišku ten dydžio nesimato, o kur skylės gal galejo būti akmenukai ar kas panašaus 34rr

Na, tas dydis tai toks pat kaip standartinio kišeninio laikrodžio, gal keliais milimetrais didesnis. Užtat nelabai tikiu, kad kas nors būt norėjęs tampytis tokį pakabuką ant kaklo. Atrodytų nelyg karvė su skambaliuku :D Na tabakui ir pelenams nemanau, kad tiktų, nes yra tokios pailgos skylės šonose, ne šiaip žiurkių išgraužtos. Išbyrėtų ten viskas, ir tiek. O tos skylės ant pagrindo - tai tikrai kažkieno vėliau išpjaustytos, ar iš pykčio, ar praktiniais sumetimais - nežinia. Nugi reik į kapines eit, ir klaust senelio, čia jo tėvų rakandėlis turėtų būt. Galvosūkį mat sukūrė.

Paklaikusiai įspūdingas Jūsų humoro jausmas, sunku net raideles sudėliot, juokas kupetom auga, kai pamisliju apie kaimo pirmininko portretą :D Man rodos, aš jį vieną dieną paimsiu ir nupiešiu, bent jau akrilu ant drobės :D :D Uhu! fantazija- jėga :)

Na, tas dydis tai toks pat kaip standartinio kišeninio laikrodžio, gal keliais milimetrais didesnis. Užtat nelabai tikiu, kad kas nors būt norėjęs tampytis tokį pakabuką ant kaklo. Atrodytų nelyg karvė su skambaliuku :D Na tabakui ir pelenams nemanau, kad tiktų, nes yra tokios pailgos skylės šonose, ne šiaip žiurkių išgraužtos. Išbyrėtų ten viskas, ir tiek. O tos skylės ant pagrindo - tai tikrai kažkieno vėliau išpjaustytos, ar iš pykčio, ar praktiniais sumetimais - nežinia. Nugi reik į kapines eit, ir klaust senelio, čia jo tėvų rakandėlis turėtų būt. Galvosūkį mat sukūrė.

Misteri protinguoli, niekas ant kaklo tokių laikrodžiu ir nenešiodavo, net pats pavadinimas pasako: kišeninis laikrodis...

Misteri protinguoli, niekas ant kaklo tokių laikrodžiu ir nenešiodavo, net pats pavadinimas pasako: kišeninis laikrodis...

Misteri šmaikštuoli, skaityk ką žmonės rašo nesikabinėjęs prie žodžių.

Tai gal kokia tabakinė, uostomajam tabakui. Man tai grynas laikrodis. Na nepalaikius rankose sunku ką pasakyt. Bet tas daiktas vistiek kažkaip turėjo atsidaryti. o iškirstos skylės, tai greičiausiai buvo kokie papuošimai ir juos iškirto. galėjo būti auksinės detalės. Esu matęs taip nurengtą portsigarą. Kur buvo auksiniai papuošimai, liko skylės.

Nugi gali būti kokia tabakinė, ar koks velnias... kiek apgrabaliojus tą daiktelį ir paveizėjus per stikliuką padidinamą aptikau tik tas skyles šonuose. Vo be tų išgraužtų skylių, kaip suprantu, nesugalvota jokio atidarytuvo, vientisas, privirintas ar prilituotas (nežinau) ir tas kamuoliukas, kurį norėtųsi paspaust. Nebent peiliu dugną ištraukt įmanoma, be tų dirbtinai išrautų skylių. Nieko čia nebus. Kontrabandą anais laikais tep gabeno :DD Ale laikrodis, bet nelabai, juk ne tokie įtarūs žmonės tada buvo :D :D :D Todėl ir tupi šimtą metų stalčiuj su kitais šaukštukais stebuklingais:D Aš juokavoju, žinoma, jeigu kam diskusijų kiltų. Nesu visai kvaila, ir numanau, kad žolytės pas puseserę per Atlantą be visokių sudėtingų išmislų galėčiau nusivežt, jeigu dabar būtų tada... :DD