parūkymas
0

60 posts in this topic

Recommended Posts

O radau savo lobyne antikvarinių cigarečių:

сочи

ленинград

ленинградские

октябрь

казбек

dar kažkokių egiptietiškų ir kubietiškų.

Tai tų egiptietiškų "Nefertiti" pakaštavojau, nes baisiai įdomu buvo. Ir grįžau iš balkono biški skersa, tiesiog "NE- fertitė" :D Gėda buvo savo atvaizdą lange regėt, bet išgyvenau ir da biški gyvensiu :D Pagalvojau, kad ten tame tabake jau haliuciogeniniai grybai gyvena, bo šitaip susimėtyt nuo poros dūmų nelabai tikėtina :DD

Metalo detektoriai

Vaje, nepagalvojau, kad kažkū reklamuoju. Veikiau atvirkščiai - antireklamuoju. Palaikysiu aš tą džiaugsmą nelauktiems svečiams :D

O ką turit lauktiems, mes su tirlimpampam tik pam pamparam, jau svečiuose. :D Beje, jūs kaip į senienų rinkimo hobi papuolėte? Šiaip, įdomu. kadangi moterų čia retai pasitaiko. Dabar bent turėsim ką su kovo 8-ja sveikint. Mažu kas ir su vasario 14-a širdelę pasiūs. ;)

Sprendžiant iš akcento, esat aukštaitė.

O, Kovo 8-oji mano mėgstamiausia šventė! Kasmet ta proga su riedučiais ir pižama važiuoju į nočnyką vyno dasipirkt, bo vieno butelio kaip tik tą dieną neužtenka :DD 234 Nugi, kai gyveni antikvariate ir iš po lovos lenda visokios įdomybės, šoviniai, lenino galvos, virtuvėj randi penkis litrus antikvarinių vermišelių ir įspūdingų šaukštų, tarytum samčių, kurie į standartinę burną nelenda, balkone antikvarinių cigarečių ir įspūdingų degtukų su perspėjimu, kad dujos gali sprogti (arba pasiūlymu padėti draugui), stalčiuj žmogaus kaukolę, spintoj kitokių papuošalų. Ir savo suknias ištaškai į konteinerį, kad pati sutilptum toj troboj, savaime aišku, kad reik iššniukštinėt visus pakampius. Baisiai man viskas rūpi, užtat atsidūriau čia :) Rakandinėti juk labai smagu. Lauktiems svečiams aš pyragus kepu, ant nelauktų išbandau prichotropines medžiagas, būna, kad pasiseka greičiau lauk iškrapštyt :DD Tai kad aš, mielas bičiuli, anaiptol esu žemaitė. Tik matyt filologijos studijos ir tarmių tyrinėjimai prisėjo į mano žodyną visokiausių tarmių perliukų. Ir dar plepėti, kaip matote, negaliu sustot :) Profesinė liga, truputį silpnaprotystė kažkokia, lengvas kuoktelėjimo laipsnis, bet man netrukdo :DD Tai jau kas čia žino, mažu ir susitiksim kur parūkyt, ištrauksiu kokį papirosą, nereiks pačiai visko išbandyt :DD

Ale mistines vieteles ten pas jus zemaityjoje :D Reikes ir man po lova paziureti,gal kartais ka praziopsojau nuo kaledu senio...o gal kokio aitvaro..

Atsargiai kad Pikačiu neišlistų :DD

Apie pokemonus arba gerai arba nieko :DD

Linksmai čia su jumis rūkosi, kad nu 234 Kaip tik radau baisiai prašmatnią, šventinę "советские" papirosų dėžutę ir kibiriuką labai jau džiovintų slyvų :DD Visas balius būtų, jei da kokios arielkos aptikčiau 234 A čia jau ne Žemaitija, čia Vilniaus rakandynas. Tėviškėn tik bulvių rankiot važiuoju, arba pasiknaisiot po buvusio kaimo orkestro rakandyną. Da močiutės eilėraščių apie melą, blogį ir pasileidusį jaunimą paskaityt :DD Turiu ir sau dedikuotą, apie baisingą bedievystę, nepagarbą sekmadieniams ir panašiai 22ggttyy Tokia išties vežanti lyrika :DD Laimei, kad tada jinai da nežinojo, kad papirosus pasislėpusi rūkau 456yghj5 Nors pati prie pečiaus susirietus traukė iki smerčio wert4twertwert

Taip, taip, pritariu - pakemonai nusipelno deramos pagarbos :)

Primine man senus laikus forume, kai ir nikas atitiko ir kai visko klausinejau, berods ir varzta vietoj kulkos meginau identifikuot :DD bemaz jau mazai menanciu liko tuos laikus su senuoju forumu :(

Prisimenam Pikai :D Prisimenu ir tolimus 2005-06 kuomet savadarbiu md forume reiskeisi 562362

Primine man senus laikus forume, kai ir nikas atitiko ir kai visko klausinejau, berods ir varzta vietoj kulkos meginau identifikuot :DD bemaz jau mazai menanciu liko tuos laikus su senuoju forumu :(

Prisimenam Pikai :D Prisimenu ir tolimus 2005-06 kuomet savadarbiu md forume reiskeisi 562362

O, visgi yra dar islike pas mus Veteranu :) Malonu atsiminti :) 562362

oho, savadarbė technika yra gėris begalinis. Pagarba autoriui. Aš svajoju iš medinės racijos, kurią pati išdrožiau, telefoną pasidaryt :DD Gal yra minčių, kaip šitą idėją įgyvendint? Da medinį termometrą išdrožiau, su visais gradusais, kol kas naudoju knygos puslapiams žymėt, bet kai visai išprotėsiu - sugalvosiu būdą, kaip tą daiktą realizuoti buityje :DD :DD Dar būt smagu, jei kas nors čia būtų žvejys su tokiu galingu magnetu, mačiau kažkadu interneto kloduose, įdomu būtų sužinot, ar toks rakandinėjimo būdas pasiteisina, gal pavyktų ištraukt iš upės kokią karietą? hmm? :DD

Labai malonu kad prie mūsų bendruomenės prisijungia kūribingos ir spalvingos asmenybės. Kaip ir priimta kad lakios fantažijos naujokai ir naujokės turi papasakoti vietoj prisistatymo legendą apie tanką arba nemažą lobį. Taigi su nekantrumu laukiam jūsų nuostabaus pasakojimo, su pikantiškom detalėm. Su pagarba ir meile. 562362 erty3563w

Na aš kap etatinis pasakų skleidėjas galėčiau taip pat prisidėti prie pasakojimo pratesimo apie mūsų visų žinomus ir mielus kaimo personažus: Bronyte, Česlovą ir k.t :D:D

Na aš kap etatinis pasakų skleidėjas galėčiau taip pat prisidėti prie pasakojimo pratesimo apie mūsų visų žinomus ir mielus kaimo personažus: Bronyte, Česlovą ir k.t

nostalgija gerai, tik kad adminai teisingai suprastų .... dddtsd

už blevyzgas-BANAS 345fg444 ach banas banas , tu toks negailestingas fanas, tu perdėto saugumo hanas vbxcvbxcv :ploti: :ploti:

сочи

ленинград

ленинградские

октябрь

казбек

dar kažkokių egiptietiškų ir kubietiškų

Blin, kodėl aš su 28 m. rukymo stažu pusės nežinau?

kazbek, taip, rūkiau šituos papirosus.

Leningrad, taip, kainavo net 70 kap.

Kitų nžn. Kubietiškos buvo tokios bjauriai saldžios "montekristo", "partagos", "lageros"...

egiptietiškų iš viso nerūkęs. Ko gero pačios bjauriausios buvo korėjietiškos su geltonu paukšteliu", vo ten tai buvo šššš... jei MonteKriso buvo bjauriai saldžios, tai "geltonas paukštukas" buvo rūgštus...feeeeeeeeeeeeee ty6555

už blevyzgas-BANAS 345fg444 ach banas banas , tu toks negailestingas fanas, tu perdėto saugumo hanas vbxcvbxcv :ploti: :ploti:

mikai, aš spėjau pasitaisyt, pats kaltas, kad pasidarei juzerį nematomą :D

dafai, padarykim naujokam šventę: turiu kelis gigus žemėlapių, sumesiu į linkomaniją.net :DD :DD

Na, aš galvoju, kad blevyzgos yra baisiai reikalingas daiktas, kai jau stinga ūpo galvot apie kokį daiktelį, vieną iš milijono. Koks čia dar banas gali būt. Bele nesikeikiam, nemalam viens kito su kokia žmogmale, ir tiek :DD Biški aš čia daug ko nesuprantu, žodynas siaurokas turbūt, bet koks skirtumas, bele pačiauškėt yr vietos :ploti:

Aha, šitos kubietiškos "Lageros" kaip tik ir papuolė į mano rankas, prisipažįstu - net pakaštavojau. Ne iki galo, bet liežuvį nugraužė labiau nei pajėgtų geras čili wert4twertwert Dievaži, kiek neišragautų stebuklų dar laukia :DD O kas yra "juzeris"? Apie tankus ir lobius papasakočiau mielai, ale turiu tik kalną receptų, įvairiausių siuvimo manevrų, visokių fantasmagorijų ir klausimų galybę savo galvelėj taupau. Ir dar milijardus sovietų sąjungos rakandų turiu. Žadu "škalptūrą" suręst kartu su vienu tokiu išprotėjusiu "škalptorium" :D erty3563w

blevyzgos yra baisiai reikalingas daiktas

blevyzgos gimsta ne iš gero, bet kartais iš blogo gyvenimo, iš tokio bloooogo, kad net blevyzgoti norisi...

"derlius - 2012" dar neprasidėjo, senų gryčių kaip kad sefui pasitaikė niekas neužrodo, o kad nelakstyt per visiškai tuščias vietas dar sveiko proto užtenka.

Tai ir blevyzgojam.

Palaiminti tie, kurie atskiria, kur rimtas "bazaras", o kur tiesiog blevyzgos 454666

Kai blevyzgos yra blevyzgų temoje, niekas net nebando galvot apie banus.

O, visgi yra dar islike pas mus Veteranu :) Malonu atsiminti :) 562362
ja ja , Pikai, legenda buvai 562362

Ir Miką malonu matyt. Kur dingęs buvai, čia pretendentų buvo į tavo aštrų liežuvį. Arfa, įmesk savo medinio termometro foto, mes sugalvosim dar vieną panaudojimo paskirtį vietoj puslapių žymėjimo.