parūkymas
0

60 posts in this topic

Recommended Posts

Tai jei tep sunku rast ta bumeranga, tai pasiulymas dar fresbee lekste pirkt, siek tiek koregavimo toj lekstej ir jau rimtesnis ivaizdis kaip Ksena butumete :)

Posted Image

Metalo detektoriai

Na,tam tinklapyje truputi brangoki tokie tie bumerangai. sumoki 150-ismeti ir negrizta :D , o spokai zvengdami nuskrenda-abydna. Manau e-bay toki plastmases gabala galima butu ir pigiau nusipirkti. Reik tik pajieskoti kol spokai i siltus nepatrauke ;)

Turejau pacanas reikalu su bumerangais...Dar kazkur ant stogu gali buti prikritusiu :DD

Na, Ksena da nenoriu būt. Tiesiog poreikis - ką nors svaidyt, mėtyt, bet kad grįžtų :DD O šiaip - tai žadintuvą sudaužau, tai kėdę (jau antrą) į sieną patvarkius, tai batais, garstyčiom, uogienių slovikais, dviračiais ir telefonais svaidaus įpykus. Paskui bandau remontuot. Kartais pasiseka... Bet vis tiek misliju, kad kalta ne aš. Nereik čia "kūrvinėt" vyrams. Tadu ir tų uogienių, ir kėdžių užteks visiems... Apie kū aš čia?... Norėjau pasakyt, kad man reik bumerango, kursai linksmas sugrįžtų gsdfgfgdsfg Apie lėkštes vėliau galvosiu, kai jau visas savo išdaužysiu :DD Oi, dievaži, nusiblevyzgojimas - kaip reikiant. Bet tikiuos supratimo :) Lanką sulaužiau, nebebėr kuo žaist. Užtat reik bumerango.

Vo tie kaštavotojai-baliavotojai (paukštukai) man patink. Gražus ir mielas vaizdas :) Bet ten įsisukęs mano katinas kažkurį mielai man parneštų ir iškilmingai paklotų po kojom :DD Neša ir gyvus driežus, bet pats nei žudo, nei ėda. Tikras talentas :DD O ir aš nebloga - padėkoju už dovanas, ir paskui, kai nebmato , nešu laukan atgal tas pusgyvias dovanas. Nugi reikia Stepukui, kaip ir mums visiems, pasijust medžiotoju :DD

Uoj, kad smagus parūkymas. Dovanokit už beprasmiškas (kaip rūkymas) mintis ir dėkavoju už pačiauškėjimus. Bet to bumerango tai da ieškau... :)

... Norėjau pasakyt, kad man reik bumerango, kursai linksmas sugrįžtų gsdfgfgdsfg

Originalus vyro palyginimas su bumerangu vbxcvbxcv

Vaje, dėkavoju, gal palyginimas ir neprastas, bet tema kažkokia skaudi. Ale, bala nematė, tegu valkiojas, nėr ko čia žliumbt, kai galima bumerangą nusipirkt, ir da tokį, kursai GRĮŽTA! :P :DD Paskui dar ką nors galima nusipirkt, ir dar ką nors, kas bebūtų - mokės tas, kuris kaltas dėlėi tokių štai gimstančių idėjų :P :DD :ploti:

O, ačiū, Blusai už nuorodą, ale aš tatai jau gimtadieniui dovenų gavau tą bumerangą.

Nugi, padariau išvadą, kad žinodamas visus mano atseit slaptažodžius, skaito visokias blevyzgas ir kitokias naujienas visuose paštuose, Facebook'uose ir pan. tasai mano jaunikis :) Nuostabu :DD Nekeisiu aš tų slaptažodžių, mielasai berželi, i da pabučiuosiu werwert , jeigu skaitai :DD Lengva skaityt mintis, kai yr internets, ane? :ploti: Uoj, kaip kažkas rausta dabar 456yghj5 Atsiprašau. Aš irgi raustu.