Kablys.com atributikos naudojimas
1 1

24 pranešimų šioje temoje

Recommended Posts

Sveiki,

kadangi sunkiai sergu sunkia istorijos ir detektoriavimo liga, tai mano bakterijos skleidziasi placiu spinduliu aplink... Tatuiruote, susijusi su 2ww, ekrano uzskandos su MD akimirkomis ir t.t... Bet turiu klausima ir jis skirtas sio Puslapio (su visa pagarba) Adminams:

''ar butu galima naudoti Jusu logotipa, kuris puosia sia svetaine, su pinais uzrasais, nuoroda kaip lipduka savo masinai? Visos lipduko spausdinimo islaidos bus padengtos is mano taupykles, jokie sriftai nebus keiciami. Lipduko dydis (cm) butu 10x30 arba 15x 45, puostu galini buferi. Masina baltos spalvos, modelis atkreipiantis praeiviu demesi. As is to jokios komercines naudos nedarau, tiesiog, man taip grazu frty ''

Laukiu greito atsakymo. Dekui.

• Patiko 2

Dalintis šį pranešimą

Metalo detektoriai

Sveiki,

tai kaip tau baigėsi su logotipo lipdukais? Ar padarei?

Jai esi padaręs, gal parduotum viena kita?

Labai jau norisi ir man toki turėti ant mašinos:)))

Ačiū.

Dalintis šį pranešimą

Siulyciau baltam apskritime ideti SEF rite ir tarpus uzpildyti tautines veliavos spalvom ,aplink uzrasiuka,Lietuvos digeriai ir metus.Bandziau piesti ant popieriaus atrodo neblogai ypac jei telpa i 110-150mm.apskritima.ce mano nuomone galimos kitos idejos ir kitokie uzrasai. :rolleyes:

Dalintis šį pranešimą

Siulyciau baltam apskritime ideti SEF rite ir tarpus uzpildyti tautines veliavos spalvom ,aplink uzrasiuka,Lietuvos digeriai ir metus.Bandziau piesti ant popieriaus atrodo neblogai ypac jei telpa i 110-150mm.apskritima.ce mano nuomone galimos kitos idejos ir kitokie uzrasai. :rolleyes:

metus matai det reiskia kiekvienais metais atnaujint...reik musu nuolatinio...tik musu :))))

Dalintis šį pranešimą

atsiuskit man i pasta normalu jpg , arba belekoki faila, kad matytusi, padarysiu tas nakleikas, klausymas tik ar spausdinam ar ploreriuojam, el,p : domis@stoneideas.eu

Dalintis šį pranešimą

:D

atsiuskit man i pasta normalu jpg , arba belekoki faila, kad matytusi, padarysiu tas nakleikas, klausymas tik ar spausdinam ar ploreriuojam, el,p : domis@stoneideas.eu

Tam smailui kur virsuj uzdek ausines ir turesi nakleike tokia ir as su malonumu priklijuociau ant savo kledaro jei varysi i suvaziavima atvesk del kainos sutarsim

Dalintis šį pranešimą

Užsiregistruokite arba Prisijunkite kad galėtumėt komentuoti

Jums reikia būti užsiregistravusiam kad galėtumėt komentuoti

Susikurti paskyrą

Užsiregistruokite mūsų naujoje svetainėje

Registruotis

Prisijungti

Esate užsiregistravęs? Prisijunkite.

Prisijunkite
1 1