fosil akmenukai
1 1

159 pranešimų šioje temoje

Recommended Posts

Metalo detektoriai

[ Paveikslėlis ]

Sitam akmenuki matosi truputi opalo.

Norejau paklaust, gal yra zmogus kuris nusimano apie akmenis? Butu idomu padiskutuot, rasykit y asmeninius pr.

As ta prasme, kat butu abipuse nauda is tu akmenuku, kaikurie tikrai ydomia verte turi ;)

Dalintis šį pranešimą

[ Paveikslėlis ]

Sitam akmenuki matosi truputi opalo.

Norejau paklaust, gal yra zmogus kuris nusimano apie akmenis? Butu idomu padiskutuot, rasykit y asmeninius pr.

As ta prasme, kat butu abipuse nauda is tu akmenuku, kaikurie tikrai ydomia verte turi ;)

As turiu omeni apie kietesnius akmenelius, jiem abdirpt kolkas dar neturiu priemoniu, tai ir foto nera.

Dalintis šį pranešimą

http://kasejas.net/thumb.php?id=BC8A_50B4D346

Cia ydomi fosilija susikristalizavusi, gali gautis unikalus pakabukas ar kaskas panasaus.

Siaip istikro kaip atsibosiu su savo akmenais duokit zinot, nes pradziai kaskam patiko o kaip daznai buna kas piar ykiru greit atsibosta. tai butu giarai iskarto suprast kada gana....

Dalintis šį pranešimą

Geriu sianden su savo akmenukais, ir galvoju kat toliau galeciau pletrot savo veikla reikia verkiant lesu man. aisku daukas manau nesupras smerks, bet kitaip man neiseina nors tu ka.

Gal koks zmogus atsiras padet mano sumanymui vygdyt, aisku tarpusavio susitarimu.

Rialiu sumanimu turiu tikrai neviena, bet visi jie stoja ties doliariais, gal kas mato perspektyva sitam reikalia pasirodys riali tai y AZ.

Laukiu komentaru, ir pasistenksiu paaiskint kaip kas yra, nesmerkit iskarto, tik tiek

Dalintis šį pranešimą

kaip gelogas koks viska susirikiaves tvarkingai :) bandyk su kokias muziejais ar geologijos institutais susisiekti gal susidomes :)

Tik nepasmus Lietuvoi, aisku dovanu manau dauka maloniai paimtu, seniau jau teko iki Tado Ivanausko muziejaus nuvaziuot turejau eksponata dauk kokybiskesni uz ju turima, bet pasake su ju finansavimu jie negali moket jo vertes, o man jie is dangaus ir nekrinta kat dovanot pradeciau.

Dalintis šį pranešimą

Nuosirdziai dekingas us mintis pasiulitas, bet tai yra netai kas man reikalinga.

Man reikia partnerio kuris galetu detis prie pradedancio mazo unikalaus verslo, as turiu patalpas mintis ir tikrai giaras, medziagas tam visam, tik reikia zmogaus su litais ir butu tikrai galima susitart del visko ir manau viskas butu ok. O forumia tai pazadu bus foto pastoviai, aisku yra galimibiu kat negalesiu pasiekt neta, tada aisku stos viskas.

Dalintis šį pranešimą

http://kasejas.net/thumb.php?id=D1C5_50B730AF

Fosilija kokia tai, ir keliatas dirbinuku is akmians, bet jie yra is ussianio parvesti.

Ir istikro jai yra koks zmogus nusimanantis apie fosilijas, ir pamatys mano ydeta foto kokios nezinomos mokslui fosilijos, bet tai kat nebutu akmuo arba koralas manau padovanosiu mokslo labui.

Dalintis šį pranešimą

http://kasejas.net/thumb.php?id=26FB_50B735C9

Tokias kaskokias tris seklas radias, tik dvi subireja, bet matosi grinai struktura kaip kokios slyvos kauliuko vidui. Manau sita butu ydomi mokslui, nes kiek teko ziurinet fosilijas kasko tokio nemaciau, gal neten ziurejau. Bet ji nera kat butu suakmenejus, pats vidus lengvai gramdosi. Zodziu pats nezinau kas cia isvis

Dalintis šį pranešimą

Užsiregistruokite arba Prisijunkite kad galėtumėt komentuoti

Jums reikia būti užsiregistravusiam kad galėtumėt komentuoti

Susikurti paskyrą

Užsiregistruokite mūsų naujoje svetainėje

Registruotis

Prisijungti

Esate užsiregistravęs? Prisijunkite.

Prisijunkite
1 1