fosil akmenukai
1 1

159 pranešimų šioje temoje

Recommended Posts

Metalo detektoriai

Būtų gerai, kad prie foto ir pavadinimus dėtum - suprastume, ką dedi.

Aš rinkdavau akmenukus su fosiljomis - kriauklelėmis ir kitokiomis suakmenėjusiomis liekanomis, ką akivaizdžiai kiekvienas gali pamatyti. Va tik kur tą savo turtą nukišau - dabar net nepamenu... :(

Kat kolega sunkiai yra issiaiskint kaikuriais atviajais kas tai per fosilija, ar jau isjos akmuo virtes. Mokslas toli grazu dar neviska zino.

Matot is kaikuriu gyvunu per laika organiniai brangakmianiai pasidaria, toki kaip opalas ir panasiai. Cia koralo foto.

[ Paveikslėlis ]

As virs 10 metu tempiu namo visokius akmenis.

Na pavyzdžiui šitoje nuotraukoje yra koralas. )

Dalintis šį pranešimą

Labai gražu, dabar susikalti kioską belieka ir į kalėdinę mugę. Smagu, Mindaugai, žiūrėt į tamstos kūrybą. Prie progos būtinai vieno tokio norėčiau.

Dalintis šį pranešimą

Kaskodel nebeliaidzia ykelt foto, raso nepavyko nustatyti paveikslelio matmenu, nors bandziau ir senesne foto vistiek tapati raso. Prastas hakeris ismanes tai nieko ir nesuprantu kas cia daros. Dauk kartu bandziau 34343ttttt , darau viska taipat ir neisikele vistiek

Dalintis šį pranešimą

As maniau kat niekam neuskliusiu, kaskam ir pasiziuret buvo ydomu. Ir vizdelto tai ir radiniai. Nu bet jai kaskas mano kat negalima tai negalima. Kam uskliuvau gal butu malonus ir istrintu visu mano akmenuku foto. Dekoju

Dalintis šį pranešimą

Užsiregistruokite arba Prisijunkite kad galėtumėt komentuoti

Jums reikia būti užsiregistravusiam kad galėtumėt komentuoti

Susikurti paskyrą

Užsiregistruokite mūsų naujoje svetainėje

Registruotis

Prisijungti

Esate užsiregistravęs? Prisijunkite.

Prisijunkite
1 1