Paieškos magnetai
4 4

73 posts in this topic

Recommended Posts

Metalo detektoriai

Ar dvipusio magneto, neišeitų pasidaryti pačiam? Pernai, "Lemonoje" pirkau magnetus vėjo jėgainei. Liko 6 vienetai. Tai stačiakampės, metalinės plokštelės, kurių išmatavimai yra tokie: 25mm./50mm./3mm. Sudėti ant metalo lakšto, kitu lakštu uždengti, suveržti, pritaisyti kilpas ir bus dvipusis magnetas... 1 magneto "trauka" - 25-28kg., vanas 6 magnetų "trauka", turėtų būti 150-168kg. Aš teisus, ar "nugrybavau"? fertye

Kiti darosi is kietuju disku, isima neodimo magnetus pritvirtina prie kokios tai ploksteles ir vuoale :D ,ant kiek jis geras negaliu pasakyt.

PRAKTINIS PATARIMAS. Kad vienpusis magnetas traukiant neužsikabintų už šakų ar akmenų, aš ant virvės virš magneto kilpos, esu užnėres nupjautą bambalį smaigaliu į viršų. Patikėkit tikrai padeda.

• Like 1

Sveiki, aš taip pat bandžiau su bambaliu, kaip ir minėjo "akmeniuks", bet man netiko ir nepasitvirtino, susiglamžė ir naudos nelabai kokios turėjau, gal jis kaip kitaip darė. O su dvipusiu bandęs nesu, mano magnetukas 400 kg, tai tinka ir vienpusis, jei jau prikabina tai prikabina.

siandien pasiemes magnetuka isejau pakvepuoti grynu oru prie upes ir va sezono atidarymo pradziai radybos. istraukiau tarybiniu laiku suoliuka, vos istraukiau vienas, tik nezinau kaip cia foto reikia patalpinti. smile.png

PRAKTINIS PATARIMAS. Kad vienpusis magnetas traukiant neužsikabintų už šakų ar akmenų, aš ant virvės virš magneto kilpos, esu užnėres nupjautą bambalį smaigaliu į viršų. Patikėkit tikrai padeda.

o ka tas bambalis duoda :)

Kad vienpusis magnetas traukiant neužsikabintų už šakų ar akmenų

o ka tas bambalis duoda

Padeda neuzsikabinti uz akmenu ar saku,saknu ant dugno. Juk parases zmogus. :)

Padeda neuzsikabinti uz akmenu ar saku,saknu ant dugno. Juk parases zmogus. :)

Greitu metu galvoju isigyt magneta .Tik nezinau kuris geresnis :) vienpusis ar dvipusis .Klausimas kur geriau naudot vienpusi nuo kranto ar is valties .   Ir ar vienpusis gerai prikabina nuo kranto.Nes su dvipusiu viskas aisku :D

Greitu metu galvoju isigyt magneta .Tik nezinau kuris geresnis :) vienpusis ar dvipusis .Klausimas kur geriau naudot vienpusi nuo kranto ar is valties .   Ir ar vienpusis gerai prikabina nuo kranto.Nes su dvipusiu viskas aisku :D

Dvipusis manau geriau nes is jo gali pasidaryti ir vienpusi ir 200 truputi silpnokas :)

na as suoliuka islupau su savo vienpusiu nuo kranto, pernai irgi nemazai visokio gerio pritraukiau, kainos atzvilgiu tai dvipusis brangesnis.

na as suoliuka islupau su savo vienpusiu nuo kranto, pernai irgi nemazai visokio gerio pritraukiau, kainos atzvilgiu tai dvipusis brangesnis.

As daugiau galvoju zvejot nuo kranto :D Ir manau 400 butu pilnos akys :) tik man rupejo ar vienpusis nuo kranto gerai prikabina :D Bet is tavo foto matau kad gerai :D

As daugiau galvoju zvejot nuo kranto :D Ir manau 400 butu pilnos akys :) tik man rupejo ar vienpusis nuo kranto gerai prikabina :D Bet is tavo foto matau kad gerai :D

jei gali investuoti daugiau, bandyk dvipusi, kai as pirkau kazkaip net nepagalvojau apie dvipusi, tai man pritiko ir sitas.

jei gali investuoti daugiau, bandyk dvipusi, kai as pirkau kazkaip net nepagalvojau apie dvipusi, tai man pritiko ir sitas.

dekui uz patarimus tamosius 6565 :D ziuresiu kaip leis finansai :)

sveiki forumieciai,as pradejau nuo vienpusio 160kg,siaip jis atsipirko ir uzdirbo ta pacia diena kaip dpd atveze:)bet upeje as jy palaidojau ir nezinau kaip isimti,kazkur ustrigo ir nutruko virve,dabar ysigijau dvipusy 200kg

Patarimas visiem norintiems isigyti magneta: dvipusi pirkit tik nuo F300, o vienpusi nuo F400, tada nebus nusivylimo ir pinigai nebus ismesti veltui

Patarimas visiem norintiems isigyti magneta: dvipusi pirkit tik nuo F300, o vienpusi nuo F400, tada nebus nusivylimo ir pinigai nebus ismesti veltui

Labai gerai pasakyta...........mūsų magnetų pardavimo praktika tai patvirtina.

Edited by Gintas

O kodėl nepakanka, tarkim, vienpusio 300-tinio  ?

Skaityk zinute ziamiau ir tiek ir cia ne tik Ginto praktika tai patvirtina, nors dar vienpusis f300 na tai kaip sakant dar svarstytinas varijantas, bet as nesvarstes imciau f400, o f200 dvipusis, tai garantuotas nusivylimas

Noriu atkreipti dėmesį, kad F600 dvipusis skaitomas magnetas 300 kg. keliamosios galios x 2 (du tai reiškia, kad vienas magnetas F300 iš vienos pusės, kitas iš kitos).

Pavadinime, dvipusio, sumuojasi abiejų magnetų galia, ir pavadinimas lieka F600 dvipusis.

Gaminami ir vienpusiai 600 kg.