Paieškos magnetai
4 4

73 posts in this topic

Recommended Posts

On 3/6/2014 at 14:36, Ricardas parašė:

Gal kas žino kur galima įsigyti paieškos magnetą............

Metalo detektoriai

Na nezinau manau pradziai pabandysiu F200 bet dekui uz nuomone  ;) gal veliau jei uzsikabliuosiu siuo pomegiu gal susitaupysiu ir nusipirskiu galingesni  :lol:

Sveiki, as galvoju pirkti 150kg traukenti magneta ir noriu nuomoniu biski :) ir jeigu tarkim parsitrauki koki gelzgali kuris sveria 50kg ir legvai jis atsilupa ? nes is video youtubei matydavau, kad belekokio dydzio parsitraukia ta gelezi ir lengvai nuima ta magneta, kaip cia taip yra ?

imk normalų, nuo 300 ir svarbiausia - dvipusi. Paskui ta 150 kg. neturėsi kur dėt, o nieko neištrauksi.

klausimas tiems, kas išbandęs ir su tuo susidūręs - kas geriau? Renkuosi tarp 200 dvipusio ir 300 vienpusio. Paieška įvairaus tipo vandens telkiniuose, ne nuo ledo.

Noriu atkreipti dėmesį, kad F600 dvipusis skaitomas magnetas 300 kg. keliamosios galios x 2 (du tai reiškia, kad vienas magnetas F300 iš vienos pusės, kitas iš kitos).

Pavadinime, dvipusio, sumuojasi abiejų magnetų galia, ir pavadinimas lieka F600 dvipusis.

Gaminami ir vienpusiai 600 kg.

Artai tikrai tiesa? Kiek skaitinėju Ru, LV forumuose ir pas pardavėjus, tai dvipusis reiškia, kad du identiški magnetai ir abiejų pusių. Jei F300 - tai 2 * 300 ir tt.  o pagal šią  gaunasi, kad jei perku F200 dvipusi, tai bus keliamoji galia *100 ? Nelogiška, bet norėtus pasitikslinti :)

Gal kas esat daug maž išanalizavę rinką ir pasakytumėt kur pigiau įsigyti magnetą. Detektoriai-ieskikliai.lt, Ebay, lenkija, gal šiaip koks žmogus juos pardavinėja?

Ačiū.

Sveiki kolegos. Ištiko mane tokia bėda, paskendo išmanusis telefonas, gylis 1,2metro - 2metrai max, nemažai nendrių senų aplink, gruntas smėlis, bet iki jo kokie 3-5 cm kažko panašaus i dublą, sąnašas, telefonas buvo dėkle su magnetukų. Taigi ar paiškos magnetas galėtų tokį daigtą  ištraukti i dienos šviesą?... :unsure: Telefono draudimas yra, bet gi reikia telefono... :)

Sveiki kolegos. Ištiko mane tokia bėda, paskendo išmanusis telefonas, gylis 1,2metro - 2metrai max, nemažai nendrių senų aplink, gruntas smėlis, bet iki jo kokie 3-5 cm kažko panašaus i dublą, sąnašas, telefonas buvo dėkle su magnetukų. Taigi ar paiškos magnetas galėtų tokį daigtą  ištraukti i dienos šviesą?... :unsure: Telefono draudimas yra, bet gi reikia telefono... :)

Galima ir be magneto ištraukt, parašykit iš kokio rajono esat. Gal atsiras kolegų ir pagelbės jums :)

Galima ir be magneto ištraukt, parašykit iš kokio rajono esat. Gal atsiras kolegų ir pagelbės jums :)

Utenos rajonas, kolegos, gal kas turit kokiu minčių ir galit pagelbėt?... savaime suprantama skolingas neliksiu... ;) pats savo fiseriuka iki bloko buvau ikišęs, bet matė tik valties dugną... :(

Utenos rajonas, kolegos, gal kas turit kokiu minčių ir galit pagelbėt?... savaime suprantama skolingas neliksiu... ;) pats savo fiseriuka iki bloko buvau ikišęs, bet matė tik valties dugną... :(

Gal atsiras kas padės, deja man toli. :(