Forumo Naujas Varikliukas,išvaizda Ir Klausimai
4 4

159 pranešimų šioje temoje

Dar ne iki galo sutvarkytas, bet žymiai geresnis ir su daugiau galimybių, nei buvęs senojo forumo varikliukas. Prašau visų pastebėtas klaidas ir nesklandumus, rašyti šioje temoje. Ačiū. Tikiuosi patiks nauja išvaizda ir geresnė forumo kokybė. ;)

P.S.

Visi klausimai susiję su nauju forumu:

• Jei nerandate kažkokių funkcijų 
  • Jei nežinote kaip veikia viena ar kita funkcija
  • Jei norite paklausti ar yra tokia funkcija

Rašomi šioje temoje.

Redaguota Adminas
Papildymas

Dalintis šį pranešimą

detektorių reklama seni zemelapiai Metalo detektoriai

Tikrai kad keistai tas ipb atrodo :/ kazkaip man patiko nusistovejus tvarka ir phpbb platforma :) bet tiektos, kaip sake give - priprasim :)
P.S. Jei reikes pagalbos su dizainu ar vaizdiniu failu koregavimu visad pagelbesiu ( rasykit i pm)
P.S.S. Licenzija pasirupinta? Buna atveju jog piratinius ipb be licence labai prablokuoja :/

1 person patiko tai

Dalintis šį pranešimą

Pastovus keitimas erzina, bet gal priprasim

Licenzijai ir kitiems priedams išėjo nemažai litų. Galite dabar drąsiai pratintis ilgam vartojimui.

Dalintis šį pranešimą

DĖMĖSIO!!!

Visiems kam neina prisijungti senuoju slaptažodžiu, bandykite atsisiųsti "Slaptažodžio priminimą". Dėl įvairių priežaščių, daugiau nei su 200 narių buvo problemos, konvertuojant forumą. Viena iš priežaščių buvo, kad kai kurie vartotojai turėjo po kelias paskyras, o per konvertacija jos buvo sujungtos į vieną.

Dalintis šį pranešimą

Dėl vis siunčiamų mums klausimų "Kodėl neina prisijungti", kaip laikiną išeitį siūlau padaryti slaptažodžio priminimą. Problema kolkas tik sprendžiama.

1 person patiko tai

Dalintis šį pranešimą

Siaip ir man neisejo prisijungti prie forumo senuoju (kiek pamenu 90% toks buvo) savo slaptazodziu, tad atsisiunciau slaptazodzio priminima i savo el.pasta ir prisijungiau be problemu, bei pasikeiciau slaptazodi i norima :)

Dalintis šį pranešimą

Visiems, kas negali atsisiųsti naujo slaptažodžio, prašau atsiųsti man buvusį savo el.pašto adresą, vartotojo vardą bei nurodyti naują el. paštą.

Dalintis šį pranešimą

labas, kaip pasikeisti slaptazodi

Spaudžiate viršutinėjė juostoje ant savo vardo, pasirenkate "Mano nustatymai", o tada šone (kairėje) yra el. paštas ir slaptažodis, ten ir  pasikeičiate.

Dalintis šį pranešimą

O man šis variklis žymiai smagesnis good.gifTik norėjau paklausti, ar bus mygtukas/funkcija, kad rodytų visus dar neskaitytus pranešimus?

Dalintis šį pranešimą

O man šis variklis žymiai smagesnis good.gifTik norėjau paklausti, ar bus mygtukas/funkcija, kad rodytų visus dar neskaitytus pranešimus?

Kai paspaužiate viršuje "Naujas turinys", jums išmeta naują turinį, o tada kairėje, yra lentelė su pasirinkimais, kaip suprantu, jums tiktų "Turinys, kurio aš dar neskaičiau", taip pat ir daug kitokio pasirinkimo.

Dalintis šį pranešimą

Kai paspaužiate viršuje "Naujas turinys", jums išmeta naują turinį, o tada kairėje, yra lentelė su pasirinkimais, kaip suprantu, jums tiktų "Turinys, kurio aš dar neskaičiau", taip pat ir daug kitokio pasirinkimo.

Opaaa, to ir ieškojau  :)  Dėkui drinks.gif

Dalintis šį pranešimą

Dalintis šį pranešimą

Gerb. Adminai :)  Ar as kazka nematau ar nera forumo statistikos,pvz  Naujos temos,Aktyvios temos,Temos be atsakymo. Aciu :)

Pačiame viršuje, po funkcija "Ieškoti..." yra juosta, kurioje yra "Forumai Nariai Naujas turinys" paspaudę Naujas turinys matysite naujai sukurtas temas, o kairėje dar vieną lentelę su pasirinkimais, tokiais kaip dar neskaityti, pagal laiką ar TIK sekamos temos. Kiekvieną jus dominančia tema galite sekti ir gauti pranešimus apie naujus atsakymus. Temos sekimui paspauskite viršuje esantį mygtuką "Sekti šią temą".

Dalintis šį pranešimą

Ar bus galimybe redaguoti jau parasytus pranesimus? Kiek pastebejau nera dabar tokios galimybes.

Yra galimybė redaguoti 10 minučių po pranešimo paskelbimo.

Dalintis šį pranešimą

Ko tai nesimato galimybės redaguoti pranešimus po paskelbimo - jokio mygtuko ar kas panašaus į "taisyti" ar "koreaguoti"...

Padaryta , kad po 10 minučių galimybė redaguoti išnyksta, o jei parašomi vienas po kito pranešimas 10 min. bėgyje tai pranešimas susijungia į vieną.

Kogero pastebėjote, kad yra pridėti prefiksai turgaus ir aukcionio forume, nuo šiol jie privalomi.

Dalintis šį pranešimą

Užsiregistruokite arba Prisijunkite kad galėtumėt komentuoti

Jums reikia būti užsiregistravusiam kad galėtumėt komentuoti

Susikurti paskyrą

Užsiregistruokite mūsų naujoje svetainėje

Registruotis

Prisijungti

Esate užsiregistravęs? Prisijunkite.

Prisijungti Dabar
4 4