Forumo Naujas Varikliukas,išvaizda Ir Klausimai
4 4

178 posts in this topic

Recommended Posts

Metalo detektoriai

Koreguoti jau leidžia, nėra pranešimo trynimo galimybės.

Jūs turbūt juokaujat kolega? Priklausomai nuo mėnulio fazės, šio forumo vartotojai linkę ištrinti viską, o po tokių veiksmų susijaukia forumas.  

Parašius skelbima reikia spauski atsakyti, tai ganetinai painiu, gal geriau būtu skelbti .

Pakoreguota į "Siųsti"

Įjungtos funkcijos:

Reputacijos sistema. Dabar patinkantį ar nepatinkantį komentarą galėsite vertinti. 

Geriausio atsakymo sistema. Kiekvieną kartą atsakius į temoje užduotą klausimą, temos autorius arba moderatoriai, galės išrinkti geriausia atsakymą. Po išrinkimo tema užrakinama ir temos viršuje atsiranda išrinktasis atsakymas, todėl autoriams patariu neskubėti rinkti geriausio atsakymo iki kol pilnai tema neatsakyta.

Sweiki admine norejau paklaust kodel ant mano profilio nustatymu lenteles uzlipes nuotraukos remelis , ir uzdenges puse nustatymu.

Sweiki admine norejau paklaust kodel ant mano profilio nustatymu lenteles uzlipes nuotraukos remelis , ir uzdenges puse nustatymu.

Nelabai įsivaizduoju, kad taip gali būti. Įkelk nuotrauką (su "print screen" gali nufotografuoti ekrano vaizdą). 

Ar dar kam nors taip yra?

dar labai nepatogu perziureti prisegtas foto, jeigu jos yra dideles rezoliucijos, netelpa i ekrana.

dar labai nepatogu perziureti prisegtas foto, jeigu jos yra dideles rezoliucijos, netelpa i ekrana.

Kaip tik ta pati rasiau, reiketu turbut lightbox'e koreguoti jog atidarinetu pagal ekrano rezoliucija (% procentaliai) ar siaip fiksuota dydi, tada galetu deti kokias nori fotkes visi o sistema automatiskai sukoreguotu :)

Atsirado  24 val   laiko  formatas  ..... Dekui  :) !  O tai   ieskodamas   nauju  temu   vis  "  üzsiraunu "  ant   jau   skaitytu ....  Lengviau  orientuotis    laike  ir  erdveje ..... :)

Bandysime pakeisti į 800px

http://www63.zippyshare.com/v/9572869/file.html  Nu va Admine nufotkinau atrodo stai taip :)  ir dar neduoda isidet profilio foto raso. ( member_profile_disabled)

Dėl rėmelio sprendžiamas reikalas, o dėl profilio nuotraukos, teks palaukti, kol pasikeis statusas iš grupės "Dar žalias" į "Nariai" 

Atsirado  24 val   laiko  formatas  ..... Dekui  :) !  O tai   ieskodamas   nauju  temu   vis  "  üzsiraunu "  ant   jau   skaitytu ....  Lengviau  orientuotis    laike  ir  erdveje ..... :)

Puikiai kolega Jus suprantu :) ko pasekoje ir buvo imtasi neatideliotinų priemonių :)

Parasius zinute forume, ji nepasiskelbe buvo parasyta, kad reikalingas moderatoriu patvirtinimas, cia visems taip, ar as cia kos iskirtinis :)

Parasius zinute forume, ji nepasiskelbe buvo parasyta, kad reikalingas moderatoriu patvirtinimas, cia visems taip, ar as cia kos iskirtinis :)

Taip turi būti tik ką tik užsiregistravusiems ir "Dar žalias" grupėms. Tvarkysime nustatymus.

man niekaip nepavyko parsisiusti slaptazodzio,registravausi per nauja,nuresiau prisijungti senaja registracija,senas nikas anuska ,pakeista lyg dabar i hitlera.ka daryti?

Taip turi būti tik ką tik užsiregistravusiems ir "Dar žalias" grupėms. Tvarkysime nustatymus.

ta ir man raso, kad reikia patvirtinimo, nors cia jau tikrai ne naujokas, gal ka parasiau ne taip :huh: ir dar prie visu pasisakymu yra rodykles vertinimui kiek suprantu, o prie mano nera

Del pranesimu patvirtinimo gal siuo metu tvarkoma yra? Nes siandien anksciau rasiau temoje http://www.kablys.com/topic/2974-naujas-lr-įstatymas/page-13 tai iskart ir parase, o dabar vienam nesusipratusiam temoje http://www.kablys.com/topic/3947-reik-koncultacijos/ atrasiau ir jau reikia patvirtinimo administracijos...
P.S. Exit666 - tu gali kitu zinutes vertinti bet saviskiu negali, ant savo zinuciu vertinimo nieks nemato, o ant kitu mato :)

Del pranesimu patvirtinimo gal siuo metu tvarkoma yra? Nes siandien anksciau rasiau temoje http://www.kablys.com/topic/2974-naujas-lr-įstatymas/page-13 tai iskart ir parase, o dabar vienam nesusipratusiam temoje http://www.kablys.com/topic/3947-reik-koncultacijos/ atrasiau ir jau reikia patvirtinimo administracijos...

P.S. Exit666 - tu gali kitu zinutes vertinti bet saviskiu negali, ant savo zinuciu vertinimo nieks nemato, o ant kitu mato :)

dekui uz informacija :) 

man niekaip nepavyko parsisiusti slaptazodzio,registravausi per nauja,nuresiau prisijungti senaja registracija,senas nikas anuska ,pakeista lyg dabar i hitlera.ka daryti?

Pakeista į anuska, slaptažodis turėjo išlikti toks kokį naudojote "anuska1" vartotojui. Priminsiu tik taisykles, kad jei susikuriate daugiau nei vieną vartotoją, padidėja rizika būti išmestam iš forumo.

ta ir man raso, kad reikia patvirtinimo, nors cia jau tikrai ne naujokas, gal ka parasiau ne taip :huh: ir dar prie visu pasisakymu yra rodykles vertinimui kiek suprantu, o prie mano nera

Kantrybės, tvarkoma.

Dekui Admine uz sutvarkyta profili. :)

Prašom.

Pasikartosiu, kad dėl pranešimų patvirtinimų vis dar tvarkoma.

Teko registruotis per nauja man nu bet niekis. :)  O seip turiu patarima kai atsiranda naujas pasisakymas galetu buti prieky kokia raudona zvaigzdute,neskaityta dar tema.

Teko registruotis per nauja man nu bet niekis. :)  O seip turiu patarima kai atsiranda naujas pasisakymas galetu buti prieky kokia raudona zvaigzdute,neskaityta dar tema.

Koks buvęs vartotojo vardas? Sujunksiu į vieną, nes ateityje dar netyčia galite būti išmestas už dviveidystę.

Koks buvęs vartotojo vardas? Sujunksiu į vieną, nes ateityje dar netyčia galite būti išmestas už dviveidystę.

matai kaip gavosi sitas ir yra vardas as uzsiregistravau,ir tas pertvarkymas yvyko.Tai turbut nebuvo dar speta duomenis issaugoti.Vel per nauja savo niku uzsiregistravau ir leido.