Kaip NEsekasi man
0

12 posts in this topic

Recommended Posts

Sveiki,nu vienu zodziu prasidejo taip,atsikeliau anksti ryte su gera nuotaika,balkone rukant atsigeriau kavos,dar karta apmasciau paskutinius numatyto plano smulkmenos,o planas buvo toks: suplanavau Razvedka boem i trys karcemos nutolusios nuo Kauno mazdaug apie 80-90km,aisku viduje zinojau,kas karcemos yra tik mano turimose zemelapiuose,kuriu daugiau niekas neturi :lol: (dauk kas taip mano) viskas gerai nuvarau i pirma taska bac.. paseliai i antra :x tas pats i trecia a "Keikiuosi"(cenzūruota)!!! :twisted: tas pats!!! Bendrai nuvaziavau apie 210km.Gristant pagalvojau Nesekasi man,ir rata praradau :lol: chebra kokiu laiku derliu nuims?kada mazdauk man grist?

Metalo detektoriai

Ai,pazystamas jausmas,dar padoriai km prisukai,buna ir baisiau ;) .Uzuojauta.Seip,paseliams,su kastuvu zalos nepridarom,bet reikia ukininko leidimo.issiaiskink,kieno laukai,sutark ir nereix rudens laukti.

pakentėk kolega ,o kas pasėta ,jei rapsas ,tai apie vasaros vidurį turėtum ilysti ,o jei grūdinė kultūra tai teks ilgiau palaukti

Ir as manau,kad geriau ir paprasciau palaukt rudens ir tik tada paprasyt leidimo.Nors 2vietose negyvos dvases 5km spinduliu,bet negrazu butu taip pasielgti.Lauksiu rudens.Nuo siol planuosiu ne trys o minimum keturios vietos,gal neprasausiu :)

Nu,gal ir taip,paprasciausiai,su vienu ukininku snekejausi,tai sake gali kasti y sveikata.Atgal i duobute iverti ir toliau auga.Aisku,as neturejau omeny perkasimo 1m i gyli,2m i ploti ir 30m i ilgi :D Tai paprasciausiai lopeta iskabini ir ta pacia lopeta atgal padedi.

nu pakentėkit vyrai ,palauks tas jūsų lobis pusmeti ,jei bus lemta tai ir rasit,manyčiau neetiška būtu ant pasėlių kasinėti,padaro ar nepadaro žalos, koks skirtumas ,gerbkim kitų darbą,nesinorėtu užsitraukti kaimo žmonių nemalonę,gal pradėkim savo ivaizdį formuoti nuo to :oops:

netaikau aš konkrečiai kažkam asmeniškai ,jei šį foruma skaitytu tik jo dalyviai tai galėtume ,,blevyzgoti,, bet ką , :roll: o pagarba reikia užsitarnauti :?