Nežinomų daiktų identifikacija
2 2

979 posts in this topic

Recommended Posts

Metalo detektoriai

Šiaip KSM turėjo vėliavas ir turi, nes organizacija tebeegzistuoja. Dabartinių vėliavų antgalis - lenkiškas erelis. Po teisybei, keista, kad toks masyvokas daiktas ir su tokiu tvirtinimu. Tad man išvada peršasi, kad tai nelabai gali būti vėliavos antgalis.

Tiesiog be mastelio žiūrint į tokį daiktą, miniatiurinis atrodo. Pradžioje pagalvojau, kad išvis KSM ženkliukas. Tačiau versijos atmesti, kad nuo vėliavos - nereikia, nes ir toks tvirtinimas būdavo ant vėliavų.

sveki, gal kas atpažintu cilindrini daikta per viduri? dėkoju :)

Posted Image

Ar tik ne kamstis nuo butelio bus, anksciau kazkur mates esu panasiu daigtu identifikacija forume.

sveki, gal kas atpažintu cilindrini daikta per viduri? dėkoju :)

Posted Image

Gal žvakidės dalis?...

Labai panašus į butelio kamštį, šonuose kur yra išsikišimai(auselės) jų viduje turi būti tuščia arba išlikę geležies nuo uždarimo mechanizmo.

apie šį daiktą tiek šiame forume tiek kituose vieningos nuomonės nėra(butelio kamštis,žvakidė ir t.t.) ir jis kol kas per penkmetį neidentifikuotas.Aš galvoju ,kad tai aliejinės liepsnelės indas (lampadka)

Taip pat jau seniai klausiau pagalbos dėl monetos identifikavimo, bet niekas neatsiliepė:

https://picasaweb.google.com/lh/photo/28UWECRSEdo3Z8LXokPz5I71UTn4jnWqcVWcQgFk0Cg?feat=directlink

Moneta priklauso Ching dinastijai. Laikotarpis 1644 - 1912. Averse kairės pusės simbolis reiškia periodą. Pagal jį ir imperatorių galima nustatyti. Reverse apatinis simbolis reiškia, kad moneta verta 4 pinigėliams. Daugiau nelabai ką galiu pasakyti, bet pabandysiu pasikrapšyti ir gal pavyks tiksliai datą nustatyti.

Taip pat jau seniai klausiau pagalbos dėl monetos identifikavimo, bet niekas neatsiliepė:

https://picasaweb.google.com/lh/photo/28UWECRSEdo3Z8LXokPz5I71UTn4jnWqcVWcQgFk0Cg?feat=directlink

Moneta priklauso Ching dinastijai. Laikotarpis 1644 - 1912. Averse kairės pusės simbolis reiškia periodą. Pagal jį ir imperatorių galima nustatyti. Reverse apatinis simbolis reiškia, kad moneta verta 4 pinigėliams. Daugiau nelabai ką galiu pasakyti, bet pabandysiu pasikrapšyti ir gal pavyks tiksliai datą nustatyti.

Truputėlį susimaišiau, nes dabar nepagaunu kampo kaip moneta skaitoma. Yra du būdai: nuo viršaus į apačią ir iš dešinės į kairę arba pagal laikrodžio rodyklę. Pagal laikrodžio rodyklę:

Aversas. 康元通寶. Visas pavadinimas išvertus: Kang Yuan tong bao (Kang Yuan universalioji valiuta).

Iš viršaus į apačią ir iš dešinės į kairę:

Aversas. 康通元寶 - Kang Tong yuan bao (Kang Tong originalioji valiuta). Man vis niekaip nepavyksta išsiaiškinti, kuris gali būti imperatorius: Kang Yuan ar Kang Tong. Pagal imperatorių nustatysim metus ir dinastiją.

Pagaliau su moneta išsiaiškinta.

Monetos aversas yra pirma foto (kur keturi simboliai. Monetos viršus prasideda simboliu 慶), antra - reversas (užpakalinė monetos dalis).

Info dėl monetos: Pietinė Songų dinastija, imperatorius Ning Zong, Quingyuan periodas, Qichun kalykla, Hubei. 1198 (春四) - data reverse.

Kadangi tai nėra tipinis monetos variantas, todėl ir tokia painiava. Skaitymas yra pagal laikrodžio rodyklę, kaip ir maniau 慶→元→通→寶. Reverse viršutinis simbolis reiškia kur moneta nukaldinta, apatinis simbolis yra metai. Vertimas buvo teisingas: Kang Yuan tong bao. Aš nežinojau, kad Kang Yuan yra Quingyuan. Tada būtų buvę paprasta identifikuoti.

Monetos aversas yra pirma foto (kur keturi simboliai. Monetos viršus prasideda simboliu 慶), antra - reversas (užpakalinė monetos dalis).

Info dėl monetos: Pietinė Songų dinastija, imperatorius Ning Zong, Quingyuan periodas, Qichun kalykla, Hubei. 1198 (春四) - data reverse.

Kadangi tai nėra tipinis monetos variantas, todėl ir tokia painiava. Skaitymas yra pagal laikrodžio rodyklę, kaip ir maniau 慶→元→通→寶. Reverse viršutinis simbolis reiškia kur moneta nukaldinta, apatinis simbolis yra metai. Vertimas buvo teisingas: Kang Yuan tong bao. Aš nežinojau, kad Kang Yuan yra Quingyuan. Tada būtų buvę paprasta identifikuoti.

Ačiū labai už pagalbą, kantrybę ir tokį išsamų išaiškinimą Posted Image

Esu apšalusi. Jau tą monetą buvau padėjus prie "neaiškių".

Ačiū labai už pagalbą, kantrybę ir tokį išsamų išaiškinimą Posted Image

Esu apšalusi. Jau tą monetą buvau padėjus prie "neaiškių".

Aš tavo vietoje dabar nusipirkčiau monetai popierinį holderiuką ar taip kažką sugalvočiau ir užsirašyčiau informaciją apie monetą. Būtų ne tik naudinga, bet ir profesionalu :)

Beje, jei turi daugiau neaiškių daiktų, tai įdėtum kada. Žmonės tikrai padėtų su identifikacija :)

Truputėlį susimaišiau, nes dabar nepagaunu kampo kaip moneta skaitoma. Yra du būdai: nuo viršaus į apačią ir iš dešinės į kairę arba pagal laikrodžio rodyklę. Pagal laikrodžio rodyklę:

Aversas. 康元通寶. Visas pavadinimas išvertus: Kang Yuan tong bao (Kang Yuan universalioji valiuta).

Iš viršaus į apačią ir iš dešinės į kairę:

Aversas. 康通元寶 - Kang Tong yuan bao (Kang Tong originalioji valiuta). Man vis niekaip nepavyksta išsiaiškinti, kuris gali būti imperatorius: Kang Yuan ar Kang Tong. Pagal imperatorių nustatysim metus ir dinastiją.

Patikslinsiu šį pranešimą, kad aiškiau būtų: tong bao - universalioji valiuta, yuan bao - originalioji valiuta. Yra dar zhong bao - sunkioji valiuta.

Guest
This topic is now closed to further replies.
2 2