Melas?
0

12 posts in this topic

Recommended Posts

Metalo detektoriai

Normalus žiebtuvėlis . Užpili benzino , pasuki ratelį , prisidegi cigaretę ir rūkai . Viskas tikra :!:

Nuvažiuotum į Kiniją , paprašytum , tai tau ir su Stalino ir su Fideliu Kastro , na ir jeigu gerai paprašytum , tai ir su Mao dze dunu atvaizdu padarytų . O šiaip originalus .

Nea,kazkoks keistai netikras ziebtuvelis :roll: ....Be duju iejimo angos,komplekte nematau difuzoriaus su nanodeleliniu plazmatronu :? ir ne Hitleris ten o Carli Caplinas :roll:

Nea,kazkoks keistai netikras ziebtuvelis :roll: ....Be duju iejimo angos,komplekte nematau difuzoriaus su nanodeleliniu plazmatronu :? ir ne Hitleris ten o Carli Caplinas :roll:

cia ne dujinis o benzininis ziebtuvelis, todel nera duju uzpylimo angos. jis issiardo ir viduje ant tokio tampono uzsipila benzinas. pagal mane cia pats tikriausias benzininis ziebtuvelis. na o del atvaizdo, cia jau kiekvieno fantazijos reikalas. kam caplinas, kam kitaijcas :mrgreen:

Aš ji išardžiau ir pamačiau, kad viduje yra prirašinėta anglų kalba :shock: tai man sukėlė abejones, kad jis ne vokieciu gamybos ir firma ne zippo :roll: ir jis tikras veikiantis :D

Aš ji išardžiau ir pamačiau, kad viduje yra prirašinėta anglų kalba :shock: tai man sukėlė abejones, kad jis ne vokieciu gamybos ir firma ne zippo :roll: ir jis tikras veikiantis :D

Nieko stebėtino, kad angliškai prirašyta, juk ZIPPO kilo iš štatų (USA). Aš, mano pažįstami, kiek zippo turėjom, nemačiau, kad būtų parašyta kita kalba išskyrus anglų. Kalbu apie originalus, o ne kitaiskus širpotrebus. Bet ir ant jų rašo angliškai :) Kita vertus, jeigu, gerb. ežy, pagalvojai, kad tai antro pasaulinio karo produkcija - apsirikai kaip reikalas. Galu gale galėjai pasitarti forume. Sekantį kartą linkiu nebūti naiviu. Tokie daiktai turi savo vertę ir ant prekystalio nesivolioja ;) O dar geriau, reikėjo pasitikslinti kokie išvis buvo vokiški žiebtuvėliai, kad bent žinoti kur yra fantazijos vaisius ir kur kopija originalo :)