Istorija apie iškastą Ferrari
0

3 posts in this topic

Recommended Posts

Viskas prasidėjo Los Angele 1978 metais. Vaikai žaisdami kieme aptiko kyšančią plėvelę iš po žemęs. Kai nusprendė atkasti, pastebėjo, kad po žeme yra kažkas žymiai didesnio nei tikėjosi.

 

Vaikai apie radinį pasakė tėvams, o tėvai iškvietė policiją. Atvykę detektyvai atkapstė iki priekinio automobilio stiklo. Po kelių dienų grįžo su visa brigada kasėjų ir atkasė automobilį. Automobilyje nebuvo nei aukų, nei ginklų, nei narkotikų. Automobilis buvo ne šiaip kokia lupena, o beveik naujas Ferrari Dino 246 GTS su 501 mylių rida. Kam prireikė užkasti tokią brangią mašiną ir kodėl?

 

5286351840fa8.jpg

 

 

Kai kurie atsakymai paaiškėjo detektyvams patikrinus duomenų bazę. Pasirodo ji buvo pavogta prieš tris metus, bet kyla klausimas kam tokią brangią mašiną užkasti? Tolimesnis tyrimas parodė, kad mašiną nupirko santechnikas savo žmonai gimtadienio proga. Tuo metu ji kainavo 22 500 dolerių. Kartą, kai jie pietavo viename Los Angelo restorane, mašina buvo nuvaryta iš aikštelės. Buvo kreiptasi į policiją, poto gauta išmoka iš draudimo kompanijos. Tuom istorija būtų ir pasibaigusi jei ne atkastas radinys po triejų metų.

 

5286354237d48.jpg

 

 

Apklausus  visus namo gyventojus, paaiškėjo, kad nei vienas nieko negirdėjo ir nematė. Detektyvai juokavo, kad užkasti Ferrari tai ne bulvę pasodinti! Bet nepavyko nieko daugiau išsiaiškinti. Tas kas užkasė, norėjo išsikasti vėliau, nes mašina visa buvo rūpestingai įvyniota į plėvelę ir visos skylės užkištos rankšluosčiais.

 

52863569d1014.jpg

 

 

Po netikėto atsiradimo automobilis buvo grąžintas draudimo kompanijai. Po trijų metų po žeme, automobilio kėbulas buvo ne pačios geriausios būklės. Net salone buvo korozijos pėdsakų, o sėdynės apipelyjusios. Kompanija norėdami susigrąžinti nors dalį pinigų, nusprendė parduoti aukcione. Prieš aukcioną visi kas norėjo galėjo ateitį į sandelį kur buvo laikomas Ferrari ir jį apžiūrėti. Bet kadangi sandėlys nebuvo saugomas, tai nuo mašinos buvo nulupta viskas kas blogai pritvirtinta. Statymus teko atšaukti. Galų gale buvo parduota už beveik 5000 dolerių, o po to dar kartą perparduota už 23 000 dolerių. Naująjam savininkui teko suremontuoti variklį, naujai perdažyti kebulą ir restauruoti saloną. Dabar apie neįprasta mašinos istoriją byloja tik numeris – DUG UP (IŠKASTA).

 

5286359715cca.jpg 5286359721a08.jpg 528635972cb0f.jpg 5286359737df7.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites
Metalo detektoriai

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
0