Įspėjimas
0

11 posts in this topic

Recommended Posts

Prieš keletą savaičių viename Vilniaus kino teatre moteris atsisėdo į krėslą ir pajuto adatą.

Atsistojusi pamatė adatą, įsmeigtą kėdėn ir raštelį su užrašu „Jūs ką tik buvote užkrėstas ŽIV“.

ŽIV kontrolės centras praneša apie daug panašių atsitikimų, atsitikusių neseniai kituose miestuose.

Visos adatos buvo infekuotos ŽIV.

Taip pat centras informuoja, kad tokios adatos buvo rastos ir visuomeniniuose bankomatuose.

Mes kviečiame visus būti atsargiems.

Svarbu prieš atsisėdant apžiūrėti kėdes visuomeninėse vietose. Kruopštaus apžiūrėjimo turėtų pakakti.

Taip pat mes prašome kiekvieno, kas gaus šią žinutę,

parodyti ją savo artimiesiems ir draugams ir perspėti apie grėsmę.

Neseniai vienas gydytojas papasakojo apie kitą panašų įvykį.

Prie adatos buvo prisegtas lapelis su užrašu - „Sveiki atvykę į pasaulinę ŽIV infekuotųjų šeimą“.

Nežiūrint to, kad gydytojai paaiškino, jog praeis 6 mėnesiai, kol virusas pakankamai sustiprės

ir pradės ardyti imunitetą, ir sveikas žmogus galės gyventi dar apie 5-6 metus,

užsikrėtusioji mirė po 4 mėnesių, tikriausiai dėl šoko ir streso.

Vaikštant Vilniaus Kalvarijų turguje galima pajusti bakstelėjimą, į kurį nekreipsi dėmesio,

vėliau gali sužinoti kad sergi ŽIV.

Peterburge, adatas priklijuoja laiptinėse ant turėklų,

todėl tamsoje leidžiantis ir laikantis už turėklų galima įsidurti adata, kuri užkrėsta ŽIV.

Būkite atsargūs, nužmogėjimas pasiekė protu nesuvokiamą ribą.

Pagalvokite apie tai, kad galite išgelbėti kažkieno gyvenimą, išsiuntę šia informaciją toliau.

Prašau skirkite keletą sekundžių savo laiko, kad išsiųstumėte šį laišką.

Pagarbiai,

Kontaktiniai duomenys pašalinti kaip neatininkantys tikrovės! Admin

Share this post


Link to post
Share on other sites
Metalo detektoriai

žiūrėjau kartą tv ir vienas mokslų daktaras sakė, kad per adatą galima susirgti, jei yra kraujo dalelės neužkrešėjusios. T.y. jei ta adata pragulėjo kinoteatre daugiau nei porą min, susirgti tikimybė labai maža arba išvis ne. Todėl pastebėjote šiame pranešime, k ad moteris mirė po 4 mėn. nuo šoko ar streso, bet ne nuo živ.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Vyrai,galit buti ramus.Ziv virusas ant adatos galiuko neisgyvena.Galimybe uzsikresti yra tik tada,kai adata naudojama betarpiskai.Isidure vienas,poto ima ir duriasi kitas.Praktikoje yra buve atveju,kai atliekant krata narkomanui,kolegos isidure su adata buvusia kiseneje.narkomanas zinomas,kaip infekuotas.Tokiu atveju,reikalinga per 24 valandas kreiptis i medikus,kuriem paaiskinus kame reikalas,yra paskiriamas specialus gydimo kursas.israsomi stiprus specialus vaistai.Pacientas stebimas apie 3 men,daromi tyrimai.Uztikrinu jus,kad tai tiesa,nes savo praktikoje maciau du tokius atvejus,kai buvo isidurta su svirksto adata.Salutinis poveikis,tik nervai ir psichologine busena.Tikrai nelengva laukti tu tyrimu rezultatu,nors medikai ramina is karto.

jeigu ant kedes butu padetas svirkstas su uzkrestu krauju ir ant jo atsisedus susisvirkstum to kraujo sau,tada jau kitas reikalas,bet vis dar yra tos 24 valandos,per kurias galima uzkirsti kelia ziv infekcijos plitimui jo inkubacinio periodo metu.

Share this post


Link to post
Share on other sites

O visas sitas ispejimas yra ne ka daugiau kaip grandininio laisko atmaina.Ka kazkada AIDS centro direktorius (Caplinskas berods) ir Co graziai isaiskino kazkokiam laikrastyje...eiline antis, kuria siekiama velniai zino ko..panasiai kaip bobutei nuluzo koja ji parase laiska ir pasveiko, o jei tu neparasysi-tau nulus

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jei tokius "pranešimus" gaunate el. paštu, tuomet tai paprasčiausias HOAX tipo virusas.

Tokiu virusu gali būti bet kokia žinutė, kurią siūloma būtinai persiųsti visiems pažįstamiems - taip ši žinutė "dauginasi" geometrine progresija ir labai užkemša internetą. Toks ir yra jos tikslas... ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

"NETEISINGA INFORMCIJA

 

 

Internetu platinama informacija apie tai, kad "prieš porą savaičių viename Paryžiaus kino teatre moteris atsisėdo ant krėslo ir pajuto įdūrimą. Ji atsistojo pažiūrėti, kas ten yra ir pamatė įsmeigtą adatą su rašteliu "jūs ką tik buvote užkrėstas ŽIV". Pranešama ir apie daug panašių atsitikimų kituose miestuose".

 

Lietuvos AIDS centro darbuotojai nori nuraminti visuomenę, kad tikimybė užsikrėsti ŽIV infekcija, vieną kartą įsidūrus ŽIV infekuoto žmogaus naudota adata, yra labai nedidelė ir siekia 0,3 procento. Lietuvoje yra asmenų, įsidūrusių adata, tačiau užsikrėtimo ŽIV infekcija atvejų nenustatyta. Pagrindinis ŽIV užsikrėtimo kelias šalyje - intraveninių narkotikų vartojimas.

 

Kartu informuojame, kad UAB "Medicinos centrų tinklas" pranešė, jog asmuo, pasivadinęs jų atstovu ir išplatinęs šią neteisingą ir gąsdinančią informaciją, šiame centre jau seniai nedirba. Adatomis su laiškeliais "pažaisti" daugiausia mėgsta jaunimas klubuose, o ne brandesnio amžiaus asmenys.

 

Tokio turinio laiškas buvo platinamas Lietuvoje ir prieš 3 metus.

 

Vis tik, visais atvejais, įsidūrus adata ir nerimaujant dėl užsikrėtimo, rekomenduojame kreiptis į gydymo įstaigą ir pasitikrinti. Lietuvos AIDS centro laboratorijoje tokiu atveju tyrimas bus atliktas nemokamai. Jį reikės pakartoti po 3 savaičių.

 

Lietuvos AIDS centro informacija"

Share this post


Link to post
Share on other sites

Gerbiamų administratorių prašau kuo skubiau pašalinti iš aukščiau pateikto laiško "autorių" VšĮ Vilniaus universiteto ligoninės Žalgirio klinikos (toliau - Žalgirio klinika) vyriausiosios gydytojos bei Žalgirio klinikos kontaktinę informaciją, kaip neatitinkančią Žalgirio klinikos bei vyriausiosios gydytojos oficialios nuomonės. Papildomus motyvus, jeigu reikės, pateiksiu asmeniškai.

Dėkoju.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dabar paaiškinsiu kame visų šitų graudžių laiškų šaknys: kažkas, kam to reikia paliedžia va tokį ar panašų laišką, tada būrys geriečių susiriesdami siuntinėja į kairę ir į dešinę, kol galiausiai fwd sąrašas išsitempia iki gana solidaus, o paskui į paštą pradeda eiti šiukšlės - spamas, nes jūs tiesiog padirbėjote kažkam, kas renka jūsų pašto adresus ir dirbote už dyką! Niekada nepersiuntinėkit tokių ar panašių laiškų, dauguma atvejų tai tik priedanga. Kaip jau liaudis išsiaiškino, pagrindo šiam laiškui nėra, bet iš pirmo žvilgsnio atrodo gana rimtai, nors , jei pamąstytum, turėtų įdomiai atrodyti kokiu būdu ir kada kino teatre "pritaisinėja" tas adatas...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
0