Minelab detektoriai
4 4

664 posts in this topic

Recommended Posts

mazdaug pardavineju turguje pomidorus...prieina zmogus ir klausia...-kokia kaina,ar sviezi pomidorai...as labai isizeidziu...kokia teise jis turi klausti?...pirkejas nueina...ka darysi,toks gyvenimas...vieni perka pas mane...kiti perka kitur...

Metalo detektoriai

Iš principo visi kažkiek teisūs. Dovanos su detektoriais yra, tiesiog jos gali greit baigtis, todėl jei bus parašyta forume, o dovanos pasibaigs, tada bus problemų, todėl geriau susisiekt su pardavėju ir paklauskit, nes šventės jau baigėsi ir dovanos bus, kol baigsis ;)

mazdaug pardavineju turguje pomidorus...prieina zmogus ir klausia...-kokia kaina,ar sviezi pomidorai...as labai isizeidziu...kokia teise jis turi klausti?...pirkejas nueina...ka darysi,toks gyvenimas...vieni perka pas mane...kiti perka kitur...

Geras asdf4444

jo teisingai susisiekite su gintu asmeniskai zmogus patars kas kur ir kaip o svarbiausia kad pas ji kieme ir polygonas bandymams yra irengtas pyt cia taleris..pypt auksinas..pypt kamstelis..pypt pypt ne cia jau reikia giluminio rfrrrr

Geras 987uio

jo teisingai susisiekite su gintu asmeniskai zmogus patars kas kur ir kaip o svarbiausia kad pas ji kieme ir polygonas bandymams yra irengtas pyt cia taleris..pypt auksinas..pypt kamstelis..pypt pypt ne cia jau reikia giluminio rfrrrr

Čia kas, vėl anonsuojam ,,METEROLOGINIUS,, ar ,,METROLOGINIUS,, bandymus ??

Perkelta

Re: Garrett detektoriai

aironas » 08 Sau 2010, 15:45

hebrytia tkrai viskas teisingai tik nemaisykite dvieju labai panasiu zodziu METROLOGINIS patikrinimas asmeniskai zinau kur jis atliekamas MD tikrai puikiai dirba po patikros

Vakar buvau ,,Topo centre,, pasidariau ,,patikra,, :lol: televizoriui ir spauzdintuvui - dabar veikia puikiai wer

Šendiena varysiu pasidaryti ,,patikrą,, fritūriniai ir mikseriui - manau po to veiks irgi puikiai wer

Yra viena problema, nezinau kur pasidaryti detektoriui, manau ,,aironas,, man uz kokius 50-100 LT padarytu frty tik reikia ,,paprašyti,,.

Vienu žodžiu taip, nereikia tautos 345fg444 nes tai ne tavo darbas , tai valdžios prioritetas.

p.s. Jeigu kartais čia tavo verso įdėja, tai galiu nuliūdinti ,,airona,,, nes tai NEMOKAMAI galima padaryti pas mane ir manau, kad ir pas Irfa. Taigi įdėja puhhhhhhhhhh ir sprogo.

Gintuli pradejai neblogai apie topo centra televizoriai spausdintuvai ir t.tt nu bet kiek galima broliukams kasejams meeeluot jug pats prasitarei kad patikra istikriju atkiekama o man tai kas as uzdirbu normaliai ir tau dar pasalpa galeciau moket .man rupejo iskelt klausima i viesuma uz ka gavau viena ispejima jai dar ka leptelsiu surinksiu tris ispejimus ir banas busu bluokuotas.hebrytia aparatelius reik laiks nuo laiko pasitikrint tai aktualu visiems be isimties o pas ka man dpzd kad ir nemokamai tuo geriaurfrrrr

Perkelta

Re: Garrett detektoriai

aironas » 08 Sau 2010, 15:45

hebrytia tkrai viskas teisingai tik nemaisykite dvieju labai panasiu zodziu METROLOGINIS patikrinimas asmeniskai zinau kur jis atliekamas MD tikrai puikiai dirba po patikros

Vakar buvau ,,Topo centre,, pasidariau ,,patikra,, :lol: televizoriui ir spauzdintuvui - dabar veikia puikiai wer

Šendiena varysiu pasidaryti ,,patikrą,, fritūriniai ir mikseriui - manau po to veiks irgi puikiai wer

Yra viena problema, nezinau kur pasidaryti detektoriui, manau ,,aironas,, man uz kokius 50-100 LT padarytu frty tik reikia ,,paprašyti,,.

Vienu žodžiu taip, nereikia tautos 345fg444 nes tai ne tavo darbas , tai valdžios prioritetas.

p.s. Jeigu kartais čia tavo verso įdėja, tai galiu nuliūdinti ,,airona,,, nes tai NEMOKAMAI galima padaryti pas mane ir manau, kad ir pas Irfa. Taigi įdėja puhhhhhhhhhh ir sprogo.

na, manau temos tikrai niekas neuždarys, juk temos pavadinimas Minelab detektoriai, ir jeigu jūs pradedate ne į temą blevyzgavot, tai jau čia jūsų problemos

Taip, Dominykas teisingai pastebėjo - tema apie Minelab, kas rašys ne į temą bus įspėtas, o kam labai norisi pakalbėti apie bet ką, yra blevyzgų skyrelis.

...........man rupejo iskelt klausima i viesuma uz ka gavau viena ispejima jai dar ka leptelsiu surinksiu tris ispejimus ir banas busu bluokuotas.hebrytia aparatelius reik laiks nuo laiko pasitikrint tai aktualu visiems be isimties...........

Broliukas ,,aironas,, rfrrrr yra tokia Kinų patarlė:

,,Jeigu tau 7 žmonės sako, kad sergi, reikia eiti pas daktarą,,

pries minelab nieko neturiu pries ka geri aparatai ir tiek 987uio .o tau Gintuli kai atsils arai irenk normalu poligona pas save o tai isikurei zaliame slenyje ir per uzauginta pilva nebeprisirieti rfrrrr

pries minelab nieko neturiu pries ka geri aparatai ir tiek 987uio .o tau Gintuli kai atsils arai irenk normalu poligona pas save o tai isikurei zaliame slenyje ir per uzauginta pilva nebeprisirieti rfrrrr

Ar jums yra mokama už tokius postus ? Ir kiek ?

Aironas mėnesiui blokuojamas dėl asmeninio įžeidinėjimo pamastymui.

Toliau rašom APIE MINELAB

Suprantu, kad tobulėjimui nėra ribų, bet esu girdėjęs, kad į detektorius galima įkonstruoti siųstuvą , ar kaip jį ten, belaidėms ausinėms...o ar įmanoma, o kartu ir ar apsimoka įkonstruoti jį į Terra 705 ? Ar tai netrukdytų md darbui, kiek tai gali kainuoti, na žodžiu ar verta?

Sveiki.

Labai reialingas repair manual'as X-TERRA 50.

Arba ieskau gero meistro, kuris galetu suremontuoti.

Problema:

ekrane dega nepilni skaiciai, ta prasme - tik skaiciu fragmentai.

Ekranas sveikas, laideliu juosta einanti i erana - taip pat sveika.

Veiksmas Vilniuje.

Atsiliepkit arba rekomenduokit.

Aciu ikoi9

X Terra 74 yra rusifikuota X Terra 70 versija, abu šie modeliai yra pakeisti nauju - X Terra 705, kuris neskirstomas į rusiška ir anglišką, nes meniu ir užrašai yra piktogramomis.

Sveiki, norejau paklausti, ar galima minelab e-trac uzsipusti rusu kalba meniu is pc? gal galima kur nors parsisiusti toki softa?

Labas, gal zinot koki meistra kuris galetu paremontuot terra 70? Kazko jis "svaigsta" ijungus ant all metal cypa visais imanomais garsais, kok nepadauzai per "smegenis" nenutyla :D

Reikia paziureti ar baterijos gerai sedi savo dekluose, ten kartais buna beda. O pataisytu bet kokioje normalioje radio taisykloje.