Pliažinė - povandeninė paieška
7 7

424 pranešimų šioje temoje

Vakar nesėkmingai beieškant pernai nuskendusio auksinio žiedo, po valandos mirkimo vandenyje, supratau, kad tai visai puikus užsiėmimas karštą vasaros dieną ir kad man reikia daikto iš šitos serijos:

http://www.shop-detect.ru/product_sovok_dlya_plyazhnogo_poiska_U1.html

Lietuvių gamintojų ar tiekėjų išGOOGLEinti nepavyko...

Iš čia ir klausimas: kas iš kolegų kokį įrankį naudojate ir iš kur man tokį gauti?:)

Ačiū už būsimus atsakymus

Gero savaitgalio :)

Dalintis šį pranešimą

detektorių reklama seni zemelapiai Metalo detektoriai

Na jo...žiūrėjau kainas - irgi pasirodė arti žvaigždžių...

Galvoju ar tik neteks susiradus ,,neržaveikės" įjungt fantaziją ir pačiam kažką panašaus susitvert...

Dalintis šį pranešimą

Šį bei tą radau jau pernai - vos tik draugas pametė žiedą :) Bet to ko ieškojau neradau...

kol kas vanduo smarkiai sukilęs...reikia šiek tiek palaukti, apsirūpinti įranga ir lyst atgal, nes su pėda gramdyt dugną ir pajudintą objektą pabandyt suspaust į kojų kumštį - sudėtinga :D

O šiaip tai įdomus potyris...gal kada nors knygą parašysiu :)

Dalintis šį pranešimą

Šį bei tą radau jau pernai - vos tik draugas pametė žiedą :) Bet to ko ieškojau neradau...

kol kas vanduo smarkiai sukilęs...reikia šiek tiek palaukti, apsirūpinti įranga ir lyst atgal, nes su pėda gramdyt dugną ir pajudintą objektą pabandyt suspaust į kojų kumštį - sudėtinga :D

O šiaip tai įdomus potyris...gal kada nors knygą parašysiu :)

Aš tai asmeniškai atoslūgių laukiu :D

550917_152568474876019_738153880_n.jpg

1 person patiko tai

Dalintis šį pranešimą

Lietuvoj nerasi. Yra ebay, dar yra Rygoj kaina berods 150euru.

Man asmeniskai pagamino uz 180 lt.

Dar reiktu nepamirsti ,kad jums bus reikalingas ir kostiumas, nes po valandeles vandeny nebesilta, kad ir karsta diena.

Kostiumas slapias nuo 500lt,sausas nuo 1500lt (sausam papildomas svoris reikalingas)

Batai nuo 100lt

Pirstines apie 100lt (galima ir apsieiti)

Dalintis šį pranešimą

Na man suvirino kažkur už 20 lt servize pas pažystamus, iš kastuvo pirkto senukuose ir keliu 3mm skardu, žinoma prieš tai susigrežiojus skyles. Gavosi sunkokas, bet rankena medine tai ir stovi vandenyje kaip plude. Cia video pagal kuri ir pasidariau panašu, http://kladtv.ru/video/2297.html

Na man suvirino kažkur už 20 lt servize pas pažystamus, iš kastuvo pirkto senukuose ir keliu 3mm skardu, žinoma prieš tai susigrežiojus skyles. Gavosi sunkokas, bet rankena medine tai ir stovi vandenyje kaip plude. Cia video pagal kuri ir pasidariau panašu, http://kladtv.ru/video/2297.html

Tiesa rankena reikia staciau pervirinti nes kai gilu bus nepatogu.

Dalintis šį pranešimą

Ačiū visiems už pasisakymus-yra apie ką pamastyti...

Skubas iš plastikinio vamzdžio guli numestas garažo kampe nuo pernai...niekam tikęs daiktas, per mažas užgriebimo plotas...net nežinau kur jį pritaikyt būtų galima...nebent Palangos ar Majamio pliaže, sausumoj smėlį sijot..kai matai ką ir kur semi...o rūsčiom Lietuvos salygom, kuomet kaimo pliaže po pirmo dugno pajudinimo, stovint iki kaklo vandenyje jis pavirsta į kakava-šitoks daiykas padeda kaip nabašnykui klizma :D

Kuo toliau, tuo labiau linkstu link Frankenšteino :)

http://www.clubklad.ru/blog/article/2973/

Dizaino, aišku, jokio, bet aš su juo ne pas mergas ir eisiu :)

Šiandien parduotuvėj pakilnojau detales iš kurių ( kaip įsivaizduoju) darysiu Frankenšteiną - pakankamai masyvus daiktas gausis, kas labai gerai vandenyje...primečiau balansą - maksimum 50 lt. tokia baidyklė

Dalintis šį pranešimą

Ačiū visiems už pasisakymus-yra apie ką pamastyti...

Skubas iš plastikinio vamzdžio guli numestas garažo kampe nuo pernai...niekam tikęs daiktas, per mažas užgriebimo plotas...net nežinau kur jį pritaikyt būtų galima...nebent Palangos ar Majamio pliaže, sausumoj smėlį sijot..kai matai ką ir kur semi...o rūsčiom Lietuvos salygom, kuomet kaimo pliaže po pirmo dugno pajudinimo, stovint iki kaklo vandenyje jis pavirsta į kakava-šitoks daiykas padeda kaip nabašnykui klizma :D

Kuo toliau, tuo labiau linkstu link Frankenšteino :)

http://www.clubklad.ru/blog/article/2973/

Dizaino, aišku, jokio, bet aš su juo ne pas mergas ir eisiu :)

Šiandien parduotuvėj pakilnojau detales iš kurių ( kaip įsivaizduoju) darysiu Frankenšteiną - pakankamai masyvus daiktas gausis, kas labai gerai vandenyje...primečiau balansą - maksimum 50 lt. tokia baidyklė

Man labai patiko Germanto nuorodoje iš kastuvo padarytas skubas. Ta prasme, tai būtent tas daiktas, kuris praverstų atšiauriausiomis sąlygomis dirbti. Aš Neryje kažkada žvejojau ir be fiskaro ten nėra kas veikti. Paprastą skubą tikrai reikėtų į šalį atidėti :) Nebent planuoji pajūryje darbuotis :) Man, kaip vilniečiui, tik toks kaip Germanto nuorodoje tiktų.

04092009177.jpg

01092009173.jpg

Dalintis šį pranešimą

Kol kas:uzduotis minimum - surasti pamesta zieda zinomoj vietoj, kur dumblas ir molis...uzteks Frankensteino, manau:)

Ateityje,atsiauresnem salygom imsimes perforatoriaus arba dinamito :D

Jei rimtai, tai kuo sunkesnis ikasti dugnas, tuo radinys turetu but arciau pavirsiaus...ar as klystu? nekalbu apie paskendusius tankus..jie jau seniai turetu but pramuse Zemes mantija :)

Dalintis šį pranešimą

Kol kas:uzduotis minimum - surasti pamesta zieda zinomoj vietoj, kur dumblas ir molis...uzteks Frankensteino, manau:)

Ateityje,atsiauresnem salygom imsimes perforatoriaus arba dinamito :D

Jei rimtai, tai kuo sunkesnis ikasti dugnas, tuo radinys turetu but arciau pavirsiaus...ar as klystu? nekalbu apie paskendusius tankus..jie jau seniai turetu but pramuse Zemes mantija :)

Manau, labiau nuo išorinių veiksnių priklauso. Jei žmonės dažnai maudosi, tuomet ne faktas, kad žiedas bus arti paviršiaus ar įmintas gyliau. Gal nuo maudynių išvis žolėse įsipainiojo ar ant kranto.

Užpernai giminaičio peilį ieškojau. Gerai, kad savo nuožiūra vadovavausi. Po 15min. radau kitoje pusėje, nei mane įtikinėjo. Čia dar kartais sėkmės reikalas :)

Taip, kad sėkmės tau ieškant :)))

Dalintis šį pranešimą

Istorjia sukasi ratu :) Kad normaliai ieskoti,bus reikalinga gera iranga. Is pradziu kiekvienas bando  pasidaryt plastmasini ar kazka tipo "Kavciko lopata" daikta,kuris  po pirmo idurymo i akmens,kriaukliu,molio ir zvyro dugna nuluzta. Nedarykit svetimu klaidu,nepagailekit pinigu ir isigykit gera,normalu skuba. Ir tikrai nereikia paciam meistravot,tikrai brangiau ieis,tik aisku  veliau tai suprasit. ;)

PS:PIATIGRANIK(kaireje) parduodamas :D

5638975m.jpg

Dalintis šį pranešimą

Sveiki. Su sausumos paiesku istatymais viskas aisku. O kaip yra su povandeninem paieskom? Ar yra kazkokie vandens telkiniai kur butu negalima naudot metalo detektoriu? 

Dalintis šį pranešimą

Metalo detektoriu galima naudoti, ir reikia naudoti :D. Su detektoriaus pagalba negalima kulturos paveldo ieskoti. Jei ieskosit apivartiniu lituku ir ivairios bizuterijos, nekenkdamas nei zmogui, nei gamtai, manau niekas pretenziju netures.

Dalintis šį pranešimą

Tesiant skubo tema, kazin ar su plastmasiniu ar dar kazkokiu butu pavyke Neptuno medaliona islupt :D :D :D

post-2237-0-98606400-1403633790_thumb.jpg

1 person patiko tai

Dalintis šį pranešimą

Tai va butent tadusia, kad su tokiais samciais mes visa dugna prarausiam o ta gal kokie zaliukai gali interpretuot kaip zala gamtai. 

Dalintis šį pranešimą

Užsiregistruokite arba Prisijunkite kad galėtumėt komentuoti

Jums reikia būti užsiregistravusiam kad galėtumėt komentuoti

Susikurti paskyrą

Užsiregistruokite mūsų naujoje svetainėje

Registruotis

Prisijungti

Esate užsiregistravęs? Prisijunkite.

Prisijungti Dabar
7 7