Pliažinė - povandeninė paieška
7 7

431 pranešimų šioje temoje

Recommended Posts

Šiandien suskaičiavau savo "pelną" per vasarą :D.

Sudėjus litus su euras, išvis radau 32,15€

Paprastai euro monetomis radau 20,16€

Litų monetomis 41,40Lt

Grįžus į 2014m. Išsikeitus eurus ir sudėjus su litais, išvis iškasiau 111,01 Lt

Taip pat radau ir 3 auksinius žiedus, tad ši vasara galima sakyti buvo sėkminga :).

b49fa1ca75fd.jpg

d73e2a1a782e.jpg

f0e611fe1531.jpg

Redaguota itomas
  • Patiko 9

Dalintis šį pranešimą

Metalo detektoriai

Dar galiu pridurti, kad beveik viska radau naudojant vien pinpointerį :).

Redaguota itomas

Dalintis šį pranešimą

Liuks radiniai! Ir dar tokiais kiekiais!

Latvijoje bandžiau ir aš šio stiliaus paiešką. Radau keletą monetų (bet vieta praktiškai nelankoma žmonių, tai nieko nuostabaus). Kas mane "pribaigė" - tai alaus skardinės. Smelyje md ima gana giliai, tai kaip paplūdimyje iškasus pusmetrio duobę randi eilinę "skarbonkę" - apima neviltis, greit mečiau tą užsiėmimą. Bet kaip ieškoti su pinpointeriu man paslaptis.

Taip ir įsivaizduoju:

Pasidarai pinpointerio konservus (įkiši pvz., į stiklainį, kad vanduo į prietaisą nepatektų) ir su tais konservais nardai :-). Kai konservų dėžutė ima vibruoti - reiškia šalia yra metalas. Garso po vandeniu vis viena nesigirdi. O jeigu pasidarius tokių konservų eilę ir juos pritvirtinus vietoje grėblio dantų, tai darbas būtų žymiai efektyvesnis. Vienu perbraukimu patiktintum metrą dugno!

:-) :-) :-)

Tiesa, įtariu, jog tokio md kaina būtų didesnė už normalaus povandeninio md...

Dalintis šį pranešimą

Rasta sidabrinė vaikiška apyrankė su išgraviruotais užrašais: "Smiltė", "močiutė J" ir data. Gal vaikeliui tai brangus prisiminimas. Pasidalinkime. Tel.: 865382076.

• Patiko 1

Dalintis šį pranešimą

4 valandas prieš , Nagas parašė:

Liuks radiniai! Ir dar tokiais kiekiais!

Latvijoje bandžiau ir aš šio stiliaus paiešką. Radau keletą monetų (bet vieta praktiškai nelankoma žmonių, tai nieko nuostabaus). Kas mane "pribaigė" - tai alaus skardinės. Smelyje md ima gana giliai, tai kaip paplūdimyje iškasus pusmetrio duobę randi eilinę "skarbonkę" - apima neviltis, greit mečiau tą užsiėmimą. Bet kaip ieškoti su pinpointeriu man paslaptis.

Taip ir įsivaizduoju:

Pasidarai pinpointerio konservus (įkiši pvz., į stiklainį, kad vanduo į prietaisą nepatektų) ir su tais konservais nardai :-). Kai konservų dėžutė ima vibruoti - reiškia šalia yra metalas. Garso po vandeniu vis viena nesigirdi. O jeigu pasidarius tokių konservų eilę ir juos pritvirtinus vietoje grėblio dantų, tai darbas būtų žymiai efektyvesnis. Vienu perbraukimu patiktintum metrą dugno!

:-) :-) :-)

Tiesa, įtariu, jog tokio md kaina būtų didesnė už normalaus povandeninio md...

Aš tai dažnai nardau, užsidedu 

aprastus nardymo akinius su nosim, pinpointeris ir po dugną braukinėji tą pinpointerį įsijungęs vibracija, paskui išneri kai trūksta oro ir vėl į paieškas. :)

• Patiko 1

Dalintis šį pranešimą

Užsiregistruokite arba Prisijunkite kad galėtumėt komentuoti

Jums reikia būti užsiregistravusiam kad galėtumėt komentuoti

Susikurti paskyrą

Užsiregistruokite mūsų naujoje svetainėje

Registruotis

Prisijungti

Esate užsiregistravęs? Prisijunkite.

Prisijunkite
7 7