papludimys
0

24 pranešimų šioje temoje

Recommended Posts

Metalo detektoriai

kolega buk atsargus, pas mus sventojoj yra raudona zona pajuri vienoj vietoj

Apie tai nieko nezinojau. Bet ten buvau susitikes dar pora bendraminciu, tai manau jog nors vienas tai turejo buti apsisvietes :) :) :)

Aciu.

Dalintis šį pranešimą

ir aš čia neapsišvietes...bet gi papludimys tai valstybinė žemė, o leidimo nereikia taip išeina, tai kaip čia? norėtusi paieškoti kokį litą atrasti, bet baisu, Palangoj pilna Balkūno lygio photoshoperių.

Dalintis šį pranešimą

kolega buk atsargus, pas mus sventojoj yra raudona zona pajuri vienoj vietoj

raudonas pas mus beveik visas pajuris,vadins kast negalima,,,,,,o stai latviukas savo forume giriasi,,,,,,BUVAU PALANGOJ,ZMONIU DAUG ,MONETU TEN IRGI DAUG ,PER DU RYTMECIUS PANASIAI PO 2 H. SURINKAU APIE 50 LT.,,,,TIK GAILA KAD JU PINIGAI NIEKINIAI,UZ 50 LT DVIESE GALIMA PAVALGYT,,,VO KAI ISIVES EURA TAI BUS GERIAU,,,SAKO ZMONIU TEN TIEK KIEK JURMALOJ 1980,,,PAGAL JUOS TAI YRA DAUG,,,,,,,,teisybe dar kazka is sidabro iskase,,,,,,,,,,tai va,,,,,,,visur ir visiems galima isskyrus LIETUVOJ-LIETUVIAMS,,,,,,,,,LIUDNA

:ph34r:

• Patiko 1

Dalintis šį pranešimą

sveiki.as cia sviezias.papludimyj galima kast,bet kiek metru nuo vandens galima?siand du auksinius ziedus radau ir slamsto daug.... siuksles juk reikia surinkt :)

ezero pliazas

• Patiko 1

Dalintis šį pranešimą

man taip pat idomu - galima ar negalima pliazuose kasti? del raudonu vietu aisku, o kaip visa kita? kaip kopos? prie vandens galima, o kopose ne?

Galima kasinėti kiek nori, aišku ne nidos kopose... :D

Dalintis šį pranešimą

Užsiregistruokite arba Prisijunkite kad galėtumėt komentuoti

Jums reikia būti užsiregistravusiam kad galėtumėt komentuoti

Susikurti paskyrą

Užsiregistruokite mūsų naujoje svetainėje

Registruotis

Prisijungti

Esate užsiregistravęs? Prisijunkite.

Prisijunkite
0