Karo pėdsakai
0

268 posts in this topic

Recommended Posts

Is nuotraukos matosi , kad dregnas miskas su kibirais nespesit semti ( beprasmiskas darbas ) geriau palaukit vasaros , tada viskas ir paaiskes ikoi9

Metalo detektoriai

del karstos vasaros sutinku, vanduo nuses, bet ne tiek kiek noretusi, bet azartas daro savo, tai kolegai pasiulymu netruksta, tai tik palinkesiu sekmes ;)

WWII metu, panašias sagtis turėjo tik karo mokyklų kursantai. To meto sagtys turėjo "kairinį"užsegimą, t.y. užsegimo kabliukas buvo kairėje sagties pusėje:

Posted Image

Pokarinės sagtys turėjo "dešininį" užsegimą,t.y. užsegimo kabliukas buvo dešinėje sagties pusėje:

Posted Image

Kolegos Serioga rasta sagtis turi "dešininį" užsegimą, be to kairėje pusėje aiškiai matyti žymės nuo kilpos diržui prakišti, tvirtinimo.

Sagtis vienareikšmiškai pokarinė. Kaina tikrai ne daugiau 5 lt.

Aciu uz naudinga informacija, pakelet nuotaika, nes ketvirtadieni tokia israusiau. Bet kas idomiausia kad rasta mieste praktiskai , niekuo neipatingame lauke.

http://yfrog.com/9fdscf2959yj

http://img371.imageshack.us/i/dscf2976.jpg/

Irgi WW2 vietoje panašią landinę radom, tai ten valkatos išsikasė ir pasistatė. Netoli Vilniaus. Bet po metų kažkas sudegino viską :)

sveiki gal kam teke ieskoti prienu raj. birstono savivaldybeje ties nemajunais buves senas sijinis medinis tiltas kuriu keldavosi rusu kariai su technika y alytaus puse, kai vokieciai puole prienu krasta jis kuris buvo susprogdintas 2 pk metu punios sile islike apkasai . paciam atsitiktinai tose vietose yra teke rasti dauk karo liekanu gilziu sviediniu taipat surudijusi kulkosvaidi, bet be MD?? ar kam toje vietoveje teke ieskoti ir aptikti kanors?

sendien buvau prienu rajone lb grazus miskas kalnai kalnuoti pps soviniai pakriutei voliojasi tai be md radau mg vamzdzio dekla . su md atidarytuva hanco koncervam.gew88 dangteli virsutini prie spinos ir daug daug tokiu su sparneliais paciu galu dirbau su e-track vargo vakariene dainuoja cipauja nawarotu daug o tolko jokio ka sureguliuoji vistiek vienodai rekia tai reset pastoviai tenka spaust. xcvbzbz

Radau! Pirma-virgulių,po to kompaso pagalba,radau pelkėje didžiulį,metalo gabalą,maždaug,8 metrų gylyje...Kai galėsiu patvirtint,bent jau,smaigo pagalba,perduosiu koordinates forumui.Gal,kas-ir susidomės...

A,koks skirtumas?? Svarbu legendą patvirtint,ar-paneigt!! Kažkada,prisiregistruodams,pasigyriau,jog žinau vietą,kur vokiečiaui,atsitraukdami-tankus skandino.Mane išjuokė ir paaiškino,jog tokių legendų po Lietuvą-sočiai,sočiai...Principo reikalas,blyn...RADAU!!! wert4624566 wert4624566 wert4624566

Va,kai galėsiu patvirtint,jog uždumblyjusiame ežere guli metalo gabalas,dydžiu-3,5x7,5 metro,galėsiu drąsiai teigt,jog radau 2-ojo pasauliniu karo,meto mašiną...

Niekas nesijuoks kai bus foto, o kol jos nera, manau visi sociai pasijuoks i sveikata.

Ne tu pirmas, ne tu ir paskutinis, kuris "zino" kur paskendes "tankas".. xvbaffg

Ar nersi į dumblą,kad nufotkint,bičiuli? Kaip nufotkint "objektą",kuris randasi,mažiausiai,8 metrų gylyje? Durpių pliurzėj?? Kur,net,giluminis naro kostiumas,bejėgis...

Forume aš-išsišokėlis,melagis ir "pasakorius".Pakol neisitikinsiu,kad smaigas,rodo tą,ką ir virgulės-koordinačių nebus...Neketinu dar sykį,būti forumo pajuokos objekitu! Vyručiai,suisidūrėt ne su piemeniu,kuris pasakė ir pamiršo.Tiesiog,2 kilometrus,reikia tysti 12 metrų armatūrinę vielą pėsčiomis...

gal ten akmuo o gal mamutas...kol nebus foto, tai tik ir liks, anot jūsų, "objektas",kuris randasi,mažiausiai,8 metrų gylyje

Aha, nepaisant visko, man irgi LABAI įdomu, kaip su virgulėm įmanoma nustatyti objekto gylį... wert4624566

o kaip su virgulemis ir kompasu nustatomas gylis?

Klausimas vertas milijono. Smagiai pasijuokiau wert4624566 vbxcvbxcv

Vadinas,anot jūsų,bet koks įrankis,ar prietaisas neturintis skalės,yra-nevertas dėmesio? Paklauskit šulniakasių,kaip jie,vandenį randa...Nedirbusiam su virgulėm,neimanoma paaiškinti pojūčių...

Nu prie ko,čia,tankas??? Neminėjau aš,jokio tanko,sakiau tik,jog metalo masė,pelkės dugne randasi! Koks signalas? Virgulės,dirba be garso...

Vėl šaipotės,a ne? Kasimo sezonas baigiasi,darosi liūdna tai nekuriuos "išsišokėlius",reikia "pastatyt į vietą"...? Tokie išsilavine žmonės,o "nusileidžiat" iki tokio,žemo lygio...

Nu prie ko,čia,tankas??? Neminėjau aš,jokio tanko,sakiau tik,jog metalo masė,pelkės dugne randasi! Koks signalas? Virgulės,dirba be garso...

Vėl šaipotės,a ne? Kasimo sezonas baigiasi,darosi liūdna tai nekuriuos "išsišokėlius",reikia "pastatyt į vietą"...? Tokie išsilavine žmonės,o "nusileidžiat" iki tokio,žemo lygio...

Kolega, visų pirma Jūs neatsakėte į klausimą: Kaip nustatėte gylį, antra signalas, tai "dalykas", kuris nebūtinai turi būti garsinis...

P.s. Kaip atskyrėte, kad ten masė metalo, o ne vandens?....

... Kažkada,prisiregistruodams,pasigyriau,jog žinau vietą,kur vokiečiaui,atsitraukdami-tankus skandino.Mane išjuokė ir paaiškino,jog tokių legendų po Lietuvą-sočiai,sočiai...Principo reikalas,blyn...RADAU!!!

Nu prie ko,čia,tankas??? Neminėjau aš,jokio tanko,sakiau tik,jog metalo masė,pelkės dugne randasi!

tai ką jūs iš "principo reikalo" radote?