Apranga mūsų hobiui
2 2

104 posts in this topic

Recommended Posts

Dauguma hobių, kaip žvejyba, medžioklė ir tt , turi savo mėgstamas firmas, kurios pagal jų poreikius gamina jiems rūbus. Deja mūsu hobis dar yra labai jaunas, ir viską turime burti patys. Pripažinkim, kad guminiai ir džinsai mums komforto neprideda, taigi norėčiau, kad čia pasidalintumėm kokią aprangą naudojam, arba kokia labiausiai tiktų mūsų hobiui.Nesivaržom, diskutuojam kas geriau guminiai ar gore tex batai, lietpaltis ar kvėpuojanti striukė......... ;)

Metalo detektoriai

Reikia pamiršt tą situaciją ir judėt toliau, įjungus blaivų protą, arba atsisveikinti su hobiu.

Šnekam apie aprangą, KPD diskusijom čia nevieta ;)

Mano asmeniškai aprangėlė būna paprasta ir šilta, pagal orą apavas, daugelis čia specialiai nesirengia nes šis hobis aktyvus, judi pastoviai...

Daliau, kai daug judi apranga ir yra svarbi. Ankstyvas nuovargis, paieškų pabaiga ;)
Armijai ir civiliam,reikalai su kelnėm man ten liūdni pasirodė, užtat krepšių ten neprastų yra.
Kaip jums tokie variantai: brangesnis http://www.gumtree.com/p/other-mens-clothing/arc-teryx-leaf-alpha-jacket-gore-tex-new-tags-size-l-like-tad-gear-arcteryx-military-grade/1091719712 
Pigesnė alternatyva    http://www.ebay.com/itm/Men-Outdoor-Hunting-Camping-Waterproof-Coats-Jacket-Army-Military-Outerwear-/221511597978?pt=US_CSA_MC_Outerwear&var=&hash=item33931ebf9a

• Like 1

http://aic.lt/5-11-tactical-kelnae-s-taclite-pro/5-11-tactical/kelnae-s/prod_1072.html

tikrai vertos demesio, aisku cia pinigines ir skonio reikalas

Give, gal naudoji tokias? Nes, man jos pasirodė nelabai kokios.Čiupinėjau, nu tai nežinau, tokio skystos pasirodė, ir vandeniui jos neatsparios, kai savąsias rinkausi pagrindinis aspektas buvo ,vandeniui nepralaidžios, kviepuojančios.

Pats nešioju 5.11 kelnes, tiksliau ariu su jomis tiek darbe, tiek namuose ir aišku su md. Jos skirtos patogiam ir praktiškam nešiojimui. Jei norite, kad būtų "waterproof" tai jos tam neskirtos. "aic" įsigijau megztini "helikon" puikus daiktas su juo dirbti lauke. Krepšį savo at pro taip pat ten įsigijau, yra pas juos dėvėtų, asmeniškai įsigijau Danijos kariuomenės, viskas jame telpa:  md, kastuvas, guminiai batai ir t.t. kokybė nereali nors ir dėvėtas, jokio vandens pralaidumo,gali dėti kokį "100 kg"  ir tikrai nesupliš. Jei kas nors, kažką radote "aic" ir galvojate pirkti internetu parašykite man į pm, turiu nuolaidos kodą..

sv. butent man nepakeiciamos kelnes stai sitos, patogios, stiprios, kelieniam nereikia nei salti nei, nuo tupejimo, slapti.(tik paminkstinima reik isideti,kaip pavyzdys padetas prie kelniu) lengvai issiskalbia,kiseniu daug, o ir per jokius bruzgynus nesuplesysi.

cec45bb9dc4b9521663ec14a5c8ff7d9371.JPG

turiu ir ziemai tinkamu :) :) :)

6661c54a796513a7365d4ef25795831f367.JPG

Jo čia tai kelnės, ypač antros skirtos buriavimui :)

:)

nesvarbu kaip atrodo, svarbu patogios  :)

kokiai sporto sakai sitas pritaikysi? :)

1c0ae1595e1fdd2564bf5c4fa4b4104f588.JPG

Stalių kelnės, baltos malerių. Turiu tokių tris, pigiausios 250lt kainvo. Tai manau, kad neverta kaip hobiui pirkti, nauda tik iš kišenių į vieną galima varį dėt, į kitą aliumą, ;)

Stalių kelnės, baltos malerių. Turiu tokių tris, pigiausios 250lt kainvo. Tai manau, kad neverta kaip hobiui pirkti, nauda tik iš kišenių į vieną galima varį dėt, į kitą aliumą, ;)

tai taip, kalba eina apie patoguma, o jos ir ira labai patogios. bent jau man . :) o jai jus iekote drabuziu su uzrasu -digeriams-tai tokiu nera :) kad nepeslaptu....... tai reik pirkti naro kostiuma :)

yra ir pigesniu pvz. L.Bradoro firmos Lt galima ir uz 150 kokybe irgi labai nebloga :)

Bariau, aš už L.Bradorus ir pyliau 250lt, 150lt ten matyt pigesnis modelis,nuo medžiagos priklauso.
Staras, jūs neįsižeiskit aš nieko prieš tas kelnes,pats ne vienerius metus po laukus su tokiom pramyniau;) 
Ką aš norėjau pasakyti, nu ar matėt jūs kas nors, medžiotoją ar žveją su darbinėm kelnėm? Ten žmonės ne po vieną tūkstantį padeda ant rūbų, o mes vaikštom kaip nabašnikai belieka vieną akį užsirišt, ir dantį išsilupt. Ir paskui norim, kad liaudis į mumis normaliai žiūrėtų.
 Štai kelnės su G 1000 tehnolgija
   Nepraleidžia vandens
   kvėpuoja
   nepraleidžia uv spindulių
   nu ir uodai neįkiša te savo to:lol:
   nepraleidžia vėjo nu daugiau nebeatsimenu

Bariau, aš už L.Bradorus ir pyliau 250lt, 150lt ten matyt pigesnis modelis,nuo medžiagos priklauso.

Staras, jūs neįsižeiskit aš nieko prieš tas kelnes,pats ne vienerius metus po laukus su tokiom pramyniau;) 

Ką aš norėjau pasakyti, nu ar matėt jūs kas nors, medžiotoją ar žveją su darbinėm kelnėm? Ten žmonės ne po vieną tūkstantį padeda ant rūbų, o mes vaikštom kaip nabašnikai belieka vieną akį užsirišt, ir dantį išsilupt. Ir paskui norim, kad liaudis į mumis normaliai žiūrėtų.

Štai kelnės su G 1000 tehnolgija

Nepraleidžia vandens

kvėpuoja

nepraleidžia uv spindulių

nu ir uodai neįkiša te savo to:lol:

nepraleidžia vėjo nu daugiau nebeatsimenu

vasarai gali buti per siltos....... ir manau ,kad brangios.

tarp-kitko, liaudziai mes neytiksim nei su BOSS kelnemis, neisu PRADA batais. Liaudis juk nepastebes kaip tu apsirenges, jai mato pas tave vienoj rankoj kastuva, o kitoja kaskoki (gynkla). O jai dar atvazeves su keturraciu, tai visiskas liaudies priesas :)

Manau, si tema butu aktuoli tik tada ,kada bus (jaigu kada nors bus) digeriu bureliai, tada ir leisim ant aprangos kaip kokie- medziotojai, nes kitokia situacija bus. Dabar kad ir as..... varau kaskur... tai varau vienas, kartais su draugu, liaudziai nesirodai, o tada kodel netinka darbines kelnes?

Vieniem tinka darbinės, kitiem džinsai, kitiem gal kostiuminės. Prieš liaudį aš ir nesakau, kad reikia pontus laužyti. Man ši tema aktuali dabar, ne rytoj ir ne tada kai užaugs nauja karta. Esu dirbantis, turiu šeimą ir mažų vaikų, dažnu atveju pjaunasi hobis ir šeima, neina savęs padalinti visiem. Kai pavyksta ištrūkt į laukus noriu, kad oro salygos man nemaišytų. Kiek yra buvę: išvarai, nuvarai į vietą ir bats lietus. Nu ir ką - namo, o ryt vėl ta pati rutina: darbas, šeima ir tt. Kiek be naudos kuro išnaudota ir panašiai, kur vietoj to, galima rimčiau pasiruošti išvykom. Aišku ,gyvenčiau kaime ir laukai būtų už lango, tai man tik chalato,guminių ir kontrobandinės cigaretės tereikėtų. Bet taip nėra :(

• Like 1

Aš naudoju rūbus kamufliažinius, iš "Armijai ir civiliams".Perku "Natovskus" padėvėtus, per kišenę nemuša ir po miškus tampyti visai užtenka, ne į balių gi eini ir žvėrelius mažiau gasdini :) :)

nesvarbu kaip atrodo, svarbu patogios   :)

kokiai sporto sakai sitas pritaikysi? :)

1c0ae1595e1fdd2564bf5c4fa4b4104f588.JPG

Staras jei ne paslaptis kas per birbynė užklota ? :) 

Šiaip kamufliažas patogiausia ir pigiausia, bet balandžio 1-ą galima užsidėti dujokaukę, rusišką chimzaščitą, apjuosti kaimyno sklypą "STOP" juosta ir ramiai mosikuoti su MD jo sode... Dar nepamaišytų lentelė su "radiacija" simboliu...

• Like 2

Taip, kamufliažas pas mus top -10tuke. Bet kamufliažas yra tik raštas ant medžiagos, taip išeina, kad šneka pasisuko apie spalvas. Mačiau, kad tų pačių komufliažinių rūbų būna ir su gore tex, ar naudojat kas?  

Reikia žiūrėti, ar ten tikrai gore-tex'as. Būna pakaitalų, kurie visiškai neatlieka savo funkcijos. Pvz. aic'e pirkau milteco striukę, mol turi "puikų garų pralaidumą" - čia tipo iš vidaus, bei nepraleidžia vandens iš išorės. Išėjau pagrybauti - megztinis buvo šlapias grįžus namolio. Tiesiog liepaltinė medžiaga su piarine reklama, jokio garų pralaidumo neturi. Va batai su goretexu tikrai atlieka savo darbą - pas mane "zamberlan" su gore-tex. Teko vasarą meškerioti prie Nemuno - prisėmiau vieną batą, po valandžiukės jis buvo sausas. Tiesiog išstūmė vandenį iš vidaus - grįžus namo kojinės buvo sausut-sausutėlės.

Reikia medžiotojų forume apie rūbus paskaitinėti: hunter.lt.

http://www.hunter.lt/index.php?action=vthread&forum=2&topic=424&page=26#msg471138

Medžiotojų Lietuvoje apie 30000, tad nuomonių įvairovė pakankama, patirtis didelė, manau. :)