Tai va...
0

148 posts in this topic

Recommended Posts

Tai va.

Sukurta pagal forumo narių prašymus. Galima rašyti viską, netgi tai kas visai nesusiję su šio forumo tema. Tik prašome nedėti nuorodų į netinkamo turinio svetaines, bei apsieiti be tiesioginių kitų narių įžeidinėjimų, o taip pat nepažeidinėti įstatymų.

Įdomu kurie čia forumo nariai pageidavo... pageidavo bet nesinaudoja. Ko tylite? Juk šitoje temoje galima blevyzgoti ir niekas nieko nepasakys, kad blogai elgiatės (šypsenėlė) ir temas galima visokiausias kurti „apie grybus ir uogas“... gaila, kad prašo nedėti nuorodų į netinkamo turinio svetaines — nes galėčiau čia keletą tokių įmesti... būtų ką pasižiūrėti :o , po to ir aptarti :lol: gal ir forumas šiek tiek pagyvėtų... O dabar susidaro toks įspūdis, kad arba visi smarkiai kasa ir kol kas neturi laiko parodyti ir pasidžiaugti savo bei kitų radinukais, arba esa labai nedrąsūs ir kuklūs, laukia kol kiti pradės...

Tai va. Pasikeitė forumo rūbas, net ir Pikačiu evoliucionavo ;) manau, kad jau spėjote priprasti prie pokyčių... dabar tik reikia, kad forumas pagyvėtų. Aš nežinau, kaip jį pagyvinti. Kai palyginu su LDK forumu tai šis, nepykite už atvirumą, atrodo miręs... dar sename forumo „formate“ vienas narys pasakė, kad betrūksta pradėti dėti grybus kaip LDK forume... o gal to ir trūksta šiam forumui — gyvesnio bendravimo, ir nereikia to standartinio: „gražūs radiniai, sveikinu“... o radiniai dažniausiai eiliniai, bet kai parodoma kažkas retesnio, dažnai niekas net ir nepastebi arba pavydi (žalia šypsenėlė) (kažkas sugalvojo, kad negalima įdėti daugiau kaip trijų šypsenėlių)...

Moderatoriai dirba gerai, gal net ir per gerai, valydami visokį „flūdą“ ir ne tik... na bet jiems geriau žinoti, kaip reikia prižiūrėti forumą. O šiaip beveik viskas gerai...

Jeigu tai būtų įmonės metų darbo įvertinimas, galėčiau pasakyti „patenkinamai“ (šypsenėlė) na kad labai nesidžiaugtumėte ir nepasikeltumėte (juokas) — tobulėti dar yra kur...

Tai va. Atrodo tiek... ir apsiėjau be tiesioginių kitų narių įžeidinėjimų (žalia šypsena).

Pagarbiai, KoKo

Metalo detektoriai

Tai va, del radinuku,ir kuklumo man rodos yr kalta vasara. Daug kas dabar atostogauja. Ner net galimybes prie interneto prisijungt.

kad,ir as.Sedejau Rokiskio rajone, uz Obeliu .miske. Daba va i Plunge atlekiau,tai svetaine radau. :) Beje,gal yra kolegu is Plunges?

Idomu butu susitikt.

Asmeniškai man patinka, kai užeinu į mane dominančią temą ir randu info pagal temą, nes tarkim latvių forume (Antikware) info pagal temą praktiškai nėra - grynas "floodas", tenka perskaityti kelis puslapius, kol randi kelis postus į temą :D - užima daug laiko ir mažai naudos, rašo viską, kas užein ant seilės (o kai gauni į paštą nuorodą, kad yra naujas atsakymas - atsidarai ir rašai pagal paskutinius postus, kartais pasidarai floodo tesėju vien todėl, kad net nepažiūri į temos pavadinimą :lol: . O ši tema būtent floodui - čia galima ir išsikrauti ;)

Artejant rinkimams sia vieta siulyciau isnuomoti politinems partijoms: ir pinigu forumas gaus, ir juokinga bus skaityti, ir politikams be uzuolanku tiesa i akis pasakyti.

Artejant rinkimams sia vieta siulyciau isnuomoti politinems partijoms: ir pinigu forumas gaus, ir juokinga bus skaityti, ir politikams be uzuolanku tiesa i akis pasakyti.

Nu jau ne :) Nereikia gero dalyko terst politiniu s... :D

tikras tu moulas-politikas... :D

Tai va. Pasikeitė forumo rūbas, net ir Pikačiu evoliucionavo ;)

Dekui uz pastebejima. Na, kad taip tylu nebutu pamasciau tokia minti juk randame visokiu idomybiu, bet ajsku nevisu skonis idomybems sutampa. Kazkas randa ar tai issautas gilzes su kulkomis viduje ir panasiai. Na gal ir nieko butu sukurti kur tokia tema idomybes... ( Cia tik pasiulymas tad nemuskit labai :? )

Vat radau lyg ir nuo sprogmens skeveldra ale storis tai 37mm taigi kokia turejo buti viso sviedinio mase :shock: man bent jau tai idomybe.

Posted Image

Be to kaip ir buvusaime forume buvau uzsimines, kad nieko butu jei visi pasirasytumeme parastese apacioje koki MD naudojame taip gal net idomiau butu paziurejus i radinius pamatyti kokiu MD zmogus naudojasi.

MD nėra rodiklis - jei žmogus sėdi namie su brangiu MD tai jo radiniai nebus geresni, nei to, kur vaikšto su MD už 800Lt. Pažystu žmogų, kuris naudojo tikrai nebrangų MD, o radiniai tikrai gražūs ir pastovūs. Bet pasirašyti galima - manau šitaip kolegos su tokiu pat MD galima ir paklausti patarimo apie MD naudojimą

MD nėra rodiklis...

... va tik ką apie tai norėjau parašyti :D bet irfas aplenkė...

ir pažymėti su kokiu detektorium vaikštai neverta, nes tai jau būtų kaip ir reklama :) už kurią gamintojas turėtų sumokėti, nebent ieškotojas nori pasipuikuoti savo „Ferrariu“... tada dar reikėtų surašyti visus priedus: su kokiu kastuvu kasi, kokią navigaciją naudoji ir t. t. :mrgreen:

Man buvo tokia mintis kilus, kad reikia parasyt gale posto, kad tas MD pasirasymas butu tik idomumo delei... Ir, kad ne nuo detektoriaus priklauso ka rasi... Tiesiog buvusiame forume irgi buvau uzmates kas buvo uzsirases parasteje toki MD kaip mano... as tam zmogui parasiau tiesiog pasiklausinejau kaip ka rodo kokius segmentus rodo nuo folijos nuo dar kokiu metalu tas zmogus manes paklause kazko kaip as kasineju kokia taktika taikau... Pasisnekejus su tokio pat MD savininku siek tiek aiskiau pasidaro... Nes MD manau ne vien mano sokineja segmentai nuo juodo metalo nuo foliju net ant kapeiku sokineja... Tad net naujokams siame hobi manau tai padet galetu bent kiek :roll:

negaliu patiketi :shock: skeveldros yra radinis o ne siuksle nuo mano namu artimiausiam miske radau tiek skeveldru ir tokiu dydziu kaip masinos rato :o

mano md uz 800 ir su tuo paciu nelabai kur islekiu.Kazkaip prie to Vilniaus nera kur kasinet visur ponu zemes PRIVATI VALDA.Pats esu atvykelis is zemaitijos tai kazkaip sunku suprast isvis kur cia prie vln.imanoma pakasinet benzino negaila bet neisivaizduoju i kokius laukus vaziuot.Idomu kur pradedanteji vaziuoja kas o gal koki vakara kartu kas palekt noretu.

Irfai Salcininku kriptys tikrai neverta demesio. O ypac pagal carinius trivarscius zemelapius. Paieskos ten vygdomos jau apie penketa meteliu, kaip minimum :). Naujokui, be zemelapiu ieskoti radiniu yra du budai.1. Vazineji po kaimus ir klausineji vietiniu senu traktoristu, gal kada kaa isardavo is senienu ar monetu. 2. Pasirinkti upeli kuris iteka i Neri ar Nemuna ir metodiskai "slifuoti" jo kantus. O apie Vilniu bent 25 km spinduliu manau nevertetu vargti :)

Kad paklause apie Vilniu, tai ir sakau ;) ,visi supranta, kad ieskotoju cia daug, bet visko isrinkti neimanoma, visada kazkas lieka. Vievio kryptis taip pat perkasta - WWi, WWII, Ukmerges puse nieko idomaus nesimato

Tai vat sugalvojau as toki nesamoninga klausimeli forumo pagyvinimui. Ar idejus MD pvz. maisan permatomanir povandeniu tarkim dvieju metru gylyje subalansavus poto visokiu programu prikurus ar iseitu povandeninis ieskojimas ar gautusi tik povandeninis s***o malimas?

Beje ar galima tiketis geru radiniu is moletu? ar tai senas miestas?

Geriausi radiniai, ten kur tu jų nesitiki rasti...

Tai vat sugalvojau as toki nesamoninga klausimeli forumo pagyvinimui. Ar idejus MD pvz. maisan permatomanir povandeniu tarkim dvieju metru gylyje subalansavus poto visokiu programu prikurus ar iseitu povandeninis ieskojimas ar gautusi tik povandeninis s***o malimas?

Nelabai supratau klausimo, bet po vandeniu yra didelis slegis ir elektronika reikia labai gerai uzsandarinti, gelame vandenyje daugelis standartiniu MD dirba, druskingame vandenyje - problematiska (mineralizacija)

Moletu, Svencioniu, Ukmerges raj. yra perspektyvus paieskoms. Ypac tai liecia 1653 metu kara su Rusija (monetos). Tos teritorijos prarado daugiau nei puse gyventoju. Anyksciu raj. perpektyvus I pasaulinio karo fanatams. Ten ties Sventaja vyko geros kovos. ( pvz. Kavarsko kautynes).

Na va, tema kaip ir atsakyta - pasirinkite, kas domina ir pirmyn į paieškas

Beje ar galima tiketis geru radiniu is moletu? ar tai senas miestas?

Euronomas, neklausyk Padlos, jis nori Tave suklaidinti. Molėtai atsirado, tik po II-ojo pasaulinio karo. Taigi, nieko ten be tarybinių kapeikų (dažniausia gali pasitaikyti 1958 metų) nesitikėk rasti.

O dėl MD dėjimo į maišą ir po to su juo nardant ieškoti nuskendusio Napolevono lobio — tai tiesiog puiki mintis!!! Irfas, nenorėjo suprasti, nes jam asmeniškai geriau, kad Jumei nusipirktumei povandeninį MD, kuris yr laaaabai brangus, ir jis iš to uždirbtų, o iš tiesų juk galima turėti universalų pigų sausuminį-povandeninį MD, o vietoj akvalango panaudoti seną konservų dėžę, prieš tai vienoje pusėje iškirpus dvi skyles akims.