Tai va...
0

148 posts in this topic

Recommended Posts

Guest Adminas

KoKo :(! Tai kiek supratau dabar reikės dar ir Tau aiškinti, kad 1958-ųjų metų nebuvo visai! Po 57 iš karto prasidėjo 59... Na tu mane supratai iš kokios čia operos? :lol:

Metalo detektoriai

KoKo :(!..

Na žinau, kad 1958 metų nebuvo, nes po 1957-ųjų iškart ėjo 1959-ieji, bet va, esmė tame, kad monetos tai buvo... :mrgreen:

Guest Adminas

Dabar ir man paaiškėjo viskas :mrgreen: . Dėkui, KoKo ;). Bet vis tiek, Tamsta, kai kur esate neteisus!

o vietoj akvalango panaudoti seną konservų dėžę, prieš tai vienoje pusėje iškirpus dvi skyles akims.

Nieko iš to nesigaus, nes per iškirptas skyles bėgs vanduo. Tad prašome rimtam forume neklaidinti žmonių! :mrgreen:

kažką girdėjau apie aerozolinius prezervatyvus - užpurški ant galo ir pasidengia guma, tai sakau, gal ir tiktų perdirbti ieškikliui į povandeninį

Aš tai pasijuoksiu kai Tamistas už tokius patarimelius sodins i kaliuziu kaip uz privedima prie savižudybės - nusiskandino uzsimoves koncerva ir maximos terbialia an galvos turedamas vienoj rankoj MD suvyniota i siuksliu maiša,kitoj "šiupelia" napalevano lobiam žert :D

nes per iškirptas skyles bėgs vanduo

Kaip tai bėgs vanduo? :o Taigi aš vienam multike apie bebriukus ir lydeką mačiau, kaip tokį akvalangą pasidarę — atrodo nebėgo... o beje, Valdo pasiūlymas, iš tiesų yra geresnis — panoraminis akvalangas :!: Kaip rusai pasakytų — ržų nemogų :lol:

Guest Adminas

Vyrai! Prašome nerašyti tokių dalykų net blevyzgose! Kadangi pradėjus visiems darytis povandeninius ieškiklius mūsų forumas neteks dalies rėmėjų (kritus povandeninių ieškiklių pardavimo apimtims), o tuo pačiu žlugdoma mūsų šalies ekonomika, nes sumažės akvalangų ir kitų nardymo reikmenų pirkimas. Prieš rašydami galvokime kaip tai gali atsiliepti mūsų forumui dalinai ir šalies ekonomikai globaliai. Naujokai nepasiduokite provokacijom, palaikykite mūsų forumą ir ieškiklius pirkite tik pas įgaliotus pardavėjus! Tokius rasite mūsų forumo antrame „poste“ ten kur parašyta "Kablys rekomenduoja". :mrgreen:

KoKo, tas multikas - priešiškai "Kabliui" nusistačiusių asmenų užsakyta provokacija siekiant nuskandinti kuo daugiau mūsų narių ir tuo tikintis sumažinti potencialių konkurentų kiekį. Nepasiduok provokacijom ir netikėk tuo multiku :!:. Nors tenka pripažinti, kad Valdo pasiūlytas būdas tikrai vertas dėmesio. :lol:

Tiesa, kam čia reikėjo 1958 metų 3-jų kapeikų? Aš čia pasiknaisiojau savo kelekcijoj, tokios neradau, bet gal tiktų 1959-ųjų metų:

Posted Image

Tiesa, kam čia reikėjo 1958 metų 3-jų kapeikų? Aš čia pasiknaisiojau savo kelekcijoj, tokios neradau, bet gal tiktų 1959-ųjų metų:

Posted Image

Ne kolega Jus ne komersantas :? Reikia rasyt 1959 sausio men. 1 dienos kaina kiltu minimum 200 proc. :lol:

Guest Adminas

O man, gerbiamas kolega, kažkaip skaičius 9 įtartinas :D. Ar ne tik Jūs iš 1958 (neegzistuojančių metų, egzituojančios monetos) perkalėte aštuonetuką ir padarėte kažką panašaus į ši eurą kuris publikuojamas http://www.15min.lt/naujiena/laisvalaik ... s/61/2661/ ? 8-)

Posted Image

Labai negražu būtų bandyti pasipelnyti iš bendraforumiečių, to mes netoleruosime! :mrgreen:

Guest Adminas

Supratau, kolega, tada pretenzijas atsiimu :ugeek: . Tema kaip ir išsemta - vėl taika ir galim ramiai eiti miegoti, šiai dienai iš mano pusės užteks "blevyzgų" :mrgreen: .

1959 sausio mėn. 1 dienos

Kolega, Jūsų, žiniai, po data esantis taškelis ir reiškia 1959 metų sausio 1-os dienos, pirmoji moneta :!: :mrgreen:

kažką girdėjau apie aerozolinius...

Būtinai reikės pabandyti, nes Kauno marių dugne tiek perspektyvių vietų, nepaliestų nuo 1959 metų...

Del Moletu Ko ko tikrai blevizgoja :lol: . Jie minimi jau 1387 metais. Rajone yra rastas ne vienas 16a. monetu lobis. "Lietuvos monetu lobiai" E. Ivanauskas. Dar galeciau patarti pilieciams apsilankyti Alytaus raj. apylinkese, ypac i siaure nuo Alytaus :). Kol kas koordinaciu neduodu :).

Del Moletu Ko ko tikrai blevizgoja :lol: . Jie minimi jau 1387 metais. Rajone yra rastas ne vienas 16a. monetu lobis. "Lietuvos monetu lobiai" E. Ivanauskas. Dar galeciau patarti pilieciams apsilankyti Alytaus raj. apylinkese, ypac i siaure nuo Alytaus :). Kol kas koordinaciu neduodu :).

Žinoma, kad blevyzgoju :lol: nes jau pats parašymas „ar tai senas miestas“, man sukelia kvailą juoką :mrgreen: O dėl koordinacių į šiaurę nuo Alytaus ir aš norėčiau sužinoti, jeigu būtų galima kuo tiksliau :geek: galima ir asmeninę žinutę, pasakysiu kiek klystate ;)

O del karo Ukmergeje tai apkasu rades labai daug ,bet ir nemazai iskapstytu, Dukstynos miske radau Napaleono ir nuo WWII ir kuo arciau Kauno tuo maziau Ukmerges ir Vidiskiu miskuose apkasu neradau bet daiktu radau daug prie pat kelio.

O del karo Ukmergeje tai apkasu rades labai daug ,bet ir nemazai iskapstytu, Dukstynos miske radau Napaleono ir nuo WWII ir kuo arciau Kauno tuo maziau Ukmerges ir Vidiskiu miskuose apkasu neradau bet daiktu radau daug prie pat kelio.

Kai žinai, tai, žinoma, galima net ir Napolevono apkasų rasti. :| Ir tikrai, kuo arčiau Kauno, tuo mažiau Ukmergės ir Vidiškių, nes jau daugiau Kauno... :lol:

... taigi, silpnoka su lietuvių kalba, tačiau, kaip nelietuviui, tai reikėtų atleisti :mrgreen:

kaip supratau, kad aptikai Napoleono armijos apkasus?

Aš manyčiau, kad jis bevaikščiodamas po miškus surado lentelę, katroj buvo parašytą: šiuos apkasus, anuomet (data nudilusi), iškasė šaunusis karys Napalys (pavardė neįskaitoma) :lol:

Ko Ko nenoreciau Jus varginti siomis nedekingomis vietomis :) , todel visas vietas i siaure nuo Alytaus persiusiu Jusu dviem kolegom is Alytaus. Jie patikris ir atrasys ka rado :mrgreen: :)

Silpni alytiskej "kolegos" jeigu net dvieju reikia "vietelem " patikrint :lol: Nors jei butu ko nors vertos tamsta pats ten atsidurtumet :mrgreen: Teip kad cia "loz,pi.dz i prapaganda :lol:

:mrgreen: :)

Да ради бога, сливайте информацию кому хотите. Я никому в друзья ненапрашываюсь. :|

Kai palyginu su LDK forumu tai šis, nepykite už atvirumą, atrodo miręs... dar sename forumo „formate“ vienas narys pasakė, kad (...) trūksta šiam forumui — gyvesnio bendravimo, ir nereikia to standartinio

LDK forumas - irgi turi + ir -

Ten yra labai aiškiai susikūrusios xebros, kur vieni kur vadina vardais, tėvavardžiais ir t.t. Tokie nesikulkina parodyt ir grybus, ir uogas, ir mazolius pritrintus. Bet tai pavaro ne floodo kampelyje, bet kur papuola. Pamatai, kad kažkas naujo "Radiniai. 2008 vasara" - o ten bile ką xebra kalba ir dar smailiku pavaryta.

Tuo tarpu jei naujokas ten ką nors žioptels - tuoj bus pastatytas į vietą taip, kad daugiau atšoks fantazija kažko klausinėt.

Ten renkasi nemažai žmonių, kurie tikrai nusimano tam tikrose srityse, drąsiai galima sakyt, kad ekspertai. Tai ryškus +

Gal pliusas yra dar tai, kad ten efektyviai dirba "perku - parduodu".

Tačiau pasikartosiu: visgi tas LDK forumas nėra itin draugiškas naujokui ar diletantui, daugiau adaptuotas jau pažengusiam kasėjui ir kolekcionieriui.

Man pvz. kirilica rašyt sunku, 5 x lėčiau nei latinica, bet tai mano asmeninė problema :roll: