2015 žiema- pavasaris
2 2

272 posts in this topic

Recommended Posts

Metalo detektoriai

1. moneta po dešine nuo boratinkos- Rygos šilingas

2. carinė paštininkų saga

koks laikotarpis rygos silingo gali but?

Pora h pievoje, pirma kart randu tokia moneta (o gal ir ne?) poluska, gal kas pakomentuos ?

cf5b1258b4f93b33c19322dd5944372440.JPG

Edited by vanPERSIK

1......20 centu LIETUVOS

2......3 kapeikos CCCP

3.......5 kopeikos Rusijos caro Александр II (1855-1881)

4......POLUSKA Rusijos caro Николай I (1825-1855)

man idomu kas butent buvo poluska, koks piniginis vienetas?

Edited by vanPERSIK

Mano pirmieji radiniai, tikejausi aukso, bet uzteks ir situ :D cia per kelis kartus:

c6f0bb67cffa1fc04c67dc0d6a6c6963156.JPG

409826aa77f4a1f1afef0b86697e44f3875.JPG

• Like 1

Dekoju :) jei savaitgali bus geras oras pratesiu paieskas :)

Kaip pirmieji tai čia super pagal mane :)

• Like 1

Sveiki, kolegos, sveikinu su gražiais radiniais :) norėjau pasidomėti kur jūs tas monetas kasat? miškuose? Ar taip bevaikštant ūkininko arimuose? Jei arimuose tai kaip išsirenkat lauką? Taip iš akies ar pažiūrit truputį senus žemėlapius kur buvo kaimas koks didesnis ar dvaras? Norėtūsi ir man papildyti savo kolekciją :) Nes karą kasti kur, kaip ir viskas aišku :) Ačiū už atsakymus. 

Na kasam visur...kur nera draudziamos teritorijos...as renkuosi laukus labiau...bet vasara dazniau tenka i miskus keliauti...senu keliuku paieskot...juk nesirausi jau digstanciuose paseliuose arba zolese iki keliu...bet mazas pastebejimas...buna plikos kalveles kuriose zoles beveik nera...ir dazniausiai ten ka nors randi....antras pastebejimas...arimuose kurie ka tik suarti pirma karta verta ieskoti paciam pakrasti...nes velena sumeta i pakrasti drapakuojant ir ten galma daug ka rasti...trecia...nu smagu kai kastuvas kaip per sviesta arimuose aa ? :))))

• Like 1

nu smagu kai kastuvas kaip per sviesta arimuose aa ? :))))

Ačiū už patarimus, o dėl  kasimo arimuose, tai žiauriai smagu, nėra nei šaknų nei dar kokio velnio kuris apsunkina kasimą :) reik bandyti arimus patikrinti. Dar kalusimas, ar kokio ūkininko klausete ar galima jo lauke kapstytis ar tiesiog ieškot ir viskas? Nes žinau tokį vieną manau gerą lauką, bet jis netoli miestelio ir galiu būti pastebėtas :D O kas neturi kastuvėlio-peilio Garrett, tai siūlau įsigyti, nepamainomas dalykas, ypač kai daug šaknų :)

Jeigu yra galymybes atsiklausiam... kartais laukai kilometriniai ir paklaust ner ko :) pagal aplinkybes ziurim...buvau gaves ir neigiama atsakyma...alaus bambaliukas pagelbejo :) visada tampau viena del viso pikto :) viena kart is paskos traktoriuko kasiau :) tai zmogelis sako, eik prieki :) gal po taves ir art nereiks :))))

...dar dauguma pagalvoja, kad as matininkas...zemeles matuoju :)

• Like 1

Kita kart ir man reiks prigriebti kokio alaus putelaitį dėl visa ko  :) Ten žiūrėjau labai daug atskirų sklypų , tai sunku būtų visų savininkų atsiklausti, reiks bandyti  taip, gal niekam neužklius :)