Garrett At Gold ritės
1 1

15 posts in this topic

Recommended Posts

Metalo detektoriai

Atleisk, kad taip pavėluotai rašau... Už ritę sumokėjau167 eurus. Pirkau Nel Tornado 12x13 colių ritę.

Savaitgalį pirmą kart išbandžiau...

Problemos: gan sunki. Lygioj vietoj tai ne problema, netgi prideda stabilumo, bet kalnuotoje vietovėje gan greit pasijaučia sunkumas.

Dėl monetų... Mažoms monetoms prideda ne tiek ir daug gylio. Žinoma, didelės ritės sukurtos dideliems daiktams dideliam gylyje. Nėra ko norėt.

Taip pat dėl kažkokios priežasties nei iš šio nei iš to pradeda rodyt nesamones ir rėkaut. Lyg ieškotum mineralizuotoj dirvoj, tačiau radus kokį objektą jį vistiek parodo. (ground balance nepadeda.) Iš esmės operacijai netrukdo, tiesiog erzina.

Apskritai, su šia rite nueidamas tokį pat atstumą, randu daugiau, nei su Garrett 5,5X8 colių rite. Pasitaikė kelios monetos, kurių mažesnė ritė nepaėmė. Manau pirkti vertėjo.

Aš esu nusipirkes Nel Hunter . Karui gylis įspudingas , šalma paėmiau iš kastuvo gylio , signalas buvo labai aiškus .  Trukumai - svoris ir sunkiai mato monetas dirvos paviršiuje

• Like 1

Aš esu nusipirkes Nel Hunter . Karui gylis įspudingas , šalma paėmiau iš kastuvo gylio , signalas buvo labai aiškus .  Trukumai - svoris ir sunkiai mato monetas dirvos paviršiuje

Kas yra "kastuvo gylis"? Kiekvienas savaip tai gali interpretuoti. Man tai metalinės dalies gylis, t.y. pačios lopetos gylis. Bet jei kalbame apie įspūdingą gylį, čia, spėju, jau su rankena, t.y. virš metro?

Aha, didelius objektus tikrai įspūdingam gylį traukia... 30x20cm plonos skardos gabalą radau 70cm gylyje ir dar galėjau ritę gan aukštai virš žemės kelt.

Taip pat nemažą JAV sagą sužvejojau 35-40cm gylyje, labai nustebino...

Kas yra "kastuvo gylis"? Kiekvienas savaip tai gali interpretuoti. Man tai metalinės dalies gylis, t.y. pačios lopetos gylis. Bet jei kalbame apie įspūdingą gylį, čia, spėju, jau su rankena, t.y. virš metro?

Ėjau specialiai pamatuoti , kastuvo ilgis 115 cm ,,, detektorius būtu ir iš giliau paėmes