Falsifikatas ar brokas ?
1 1

37 posts in this topic

Recommended Posts

Metalo detektoriai

greiciausiai sakyciau nukenteja nuo gaisro

greiciausiai sakyciau nukenteja nuo gaisro

va taip atrodo moneta po gaisro...

7414ecb05912effa46e963837d862723920.JPG

tai taip ir padarysiu :) :)

reikes dar atidziau perziureti monetas, is 150 ~ monetu gal atrasiu ir daugiau broko :)

aciu uz nuomone.

Tik koordinates nepamiršk nuimti tos vietos, kur monetukes išmesi ir paskelbk čia, forume. Kad netyčioms vėl nerastumėm... :D :D :D

Sveiki kolegos, gal kas galit patarti, mano itarimu ji netikra, nnes kiek suprantu ji turetu buti sidabrine, o pas mane is apacios lenda varis. Ir kazkaip nerandu tokio trigrasio, kad butu su karuna ir su galva.

Aciu uz patarimus.

1063d0eef416t.jpg

64ec239db494t.jpg

L

Sveiki kolegos, gal kas galit patarti, mano itarimu ji netikra, nnes kiek suprantu ji turetu buti sidabrine, o pas mane is apacios lenda varis. Ir kazkaip nerandu tokio trigrasio, kad butu su karuna ir su galva.

Aciu uz patarimus.

1063d0eef416t.jpg

64ec239db494t.jpg

L

Na, dažniausiai monetos gaminamos ne iš gryno sidabro, reiškia turbūt sudėtyje buvo vario.

Jai neklystu cia vienas grasis, o ne trys gal del to ir nerandi. Nuorodoje parduotos monetos viena puse labai panasi. https://pirkis.lt/item/10404284-ldk-lenkija-grasis-1613-super-reta-nuo-29-centu.html

Tame ir vinis, kad viena puse nuo vienos monetos, o kita puse nuo kitos ;)) Meistrelis su fantazija buvo ;)) Delto ir rasti neimanoma.

L

Na, dažniausiai monetos gaminamos ne iš gryno sidabro, reiškia turbūt sudėtyje buvo vario.

Sita moneta padaryta is vario ir pasidabruota, nors turetu buti sidabrine.

L

Ir dar sy kastuvu užjibalinta matyt

Nu taip negraziai su kastuvu niekas nedare, paprasciausiai ji buvo sulinkusi, po tiesinimo operacijos liko randas ;)

L